Kõik postitused

Eesti esimene sertifitseeritud E-kaubanduse UX disainer ADM-is

Foto: ADM_CX_27-05-22-1-24
Foto: ADM_CX_27-05-22-1-24

ADM on esimene agentuur Eestis, kelle disainer Kristjan Känd on sertifitseeritud Baymard Institute E-Commerce UX Certification’iga.

Kristjan Kän

ADM saab nüüd veelgi paremini aidata ettevõtetel saavutada suurepärast kasutajakogemust ja kõrgemat konversiooni nende e-kaubanduse ärides. Klientide jaoks võivad sellised kolmandate osapoolte sertifitseerimisprogrammid olla kvaliteedimärk, kui valida partnereid. Seda konkreetset sertifikaati omavad maailmas vaid 249 UX spetsialisti.

Baymard Institute E-Commerce UX Certification on suuremahulise kasutajakogemuse (UX) uurimustöö põhjal loodud sertifitseerimisprogramm e-kaubanduse ettevõtetele, uurijatele ja UX disaineritele. Kogu uuringu andmeid kasutab enam kui 3000 e-kaubanduse ettevõtet, uurijat ja UX disainerit üle 80 riigi, sh 71% Fortune 500 ettevõtetest.

Lisaks meie spetsialistide teadmistele saavad ADM-i kliendid täieliku juurdepääsu 110 000+ tundi UX-uuringute tulemustele, mis on kõik koondatud 650+ disainijuhendisse ja 215 000+ UX tulemusse. See teave aitab luua “State of the Art” e-kaubanduse kogemusi, avastada, millised disainimustrid põhjustavad kasutajatele pidevalt kasutusprobleeme, ja näha, kuidas meie klientide UX tulemus võrreldes juhtivate saitidega.

Spetsialiseeritud e-kaubanduse teenuste pakkumisel oli järgmine vajalik samm suurendada ADM-i disaini- ja strateegiameeskonna spetsialiseeritud oskusi. Lisaks meie UX/UI meeskonnale on meil juba kolm arendusmeeskonda, pilveinfrastruktuuri ja DevOps meeskond keskendunud erinevatele e-kaubanduse platvormidele ja kohandatud lahendustele. Koos meie sisuhaldusmeeskonna teenustega e-kaubanduse ja digitaalse meedia/kampaaniate jaoks võimaldab see meil pakkuda lõpuni e-kaubanduse teenuseid, kuid ka keerukamaid iseseisvaid teenuseid üksikute üksuste kaudu.

Kristjan Känd: “Sertifitseeritud E-kaubanduse UX Professional programm pole lihtsalt “kohal käimise” sertifikaadikursus. Nende UX eksami sooritamine nõuab sügavat teadmist tööstusharu juhtivatest uurimistöödest, mille käigus on läbi viidud 88 000+ tundi ulatuslikku e-kaubanduse UX-uuringut Baymardilt. Igal eksamil on kaks võimalust aastas ja kui sooritus kahe korra järel ebaõnnestub, lukustatakse eksam kuueks kuuks, enne kui uus võimalus avaneb. Kui oled programmi lõpetanud, on sul aga korralik tõend märkimisväärse UX-talendi kohta, mida tööandjad, kliendid ja partnerid hindavad. Selle UX-sertifikaadi hulka kuulub sügav teadmistepagas ja oskused UX disaini juhiste rakendamisel ostukorvi ja kassasüsteemi, tootenimekirjade, filtrite ja detailsete lehtede, veebisaidi otsingu, kodulehe ja selle kategooriate ning mobiilse e-kaubanduse osas.”

ADM on uhke, et Kristjan Känd on meie meeskonnas ja oleme kindlad, et koos saame luua parima võimaliku kasutajakogemuse meie klientidele.

Kõik postitused