SpotifyApple Music

Tule teeme plaadi!

Otsime head uut Eesti muusikat, mille väljaandmisele õlg alla panna.

Oleme ADMis juba üle 10 aasta toetanud lahedaid muusikaprojekte ja jaganud oma sõpradele jõulukingiks traditsiooniliste meenete asemel ahjusoojasid helikandjaid. Otsime taaskord üht head artisti või bändi, kelle looming aidata prooviruumist fännideni.

Sellel aastal keskendume ennekõike muusika jagamisele digitaalsetes striiming keskkondades Spotify ja Apple Music, kuid lisaks sellele aitame sul käega katsutava helikandjana välja anda ka vinüülplaadi, et muusikat oleks võimalik lisaks digikanalitele nautida ka täiesti naturaalselt ja autentselt.

Kui sul on materjal olemas, aga järgmisteks sammudeks jääb jõudu väheks, siis meie aitame sind. Lihtsalt saada meile oma demomaterjal ja nii võibki juhtuda, et just sina oled see, kelle vinüülplaadi me sel aastal jõulupakkidesse paneme.

Saada oma demo hiljemalt 26.09.2021 merlin.purge@adm.ee

Mida me ootame

  • Omanäolist, aga mitte äärmustesse radikaalset, vihast või solvavat muusikat. Otsime uut ja värsket ehk päris meinstriim ei ole meie teema. Vaata tehtud plaatide alt, mida siiani oleme eelistanud.
  • Vähemalt 4 loo materjali masterina hiljemalt 17.10.2021.

Mida me täpselt pakume

  • Teeme sulle korraliku promo. Jagame sinu muusikat poole tuhande Eesti kõige olulisema IT, digi ja turundusmaailma võtmeisikuga (meie kliendid, koostööpartnerid ja töötajad) striimingplatvormide Spotify, Apple Music kaudu.
  • Lisaks sellele katame kuni 500 7-tollise vinüülplaadi tootmiskulud (täislaks – vinüülplaat, ümbris), kuhu mahub maksimaalselt 10 min muusikat.
  • ~400 plaati saadame koos striiminglinkide ja artisti tutvustusega kingituseks meie partneritele ja klientidele.
    ~100 vinüüli saad endale.
  • Kui soovid, teeme kujundustööd (vinüülplaat, selle ümbris jms).
  • Kui soovid, teeme sinu bändile või projektile veebilehe.
  • Kui soovid, teeme sulle digi ja sotsiaalmeedia turunduse kiirkursuse.

Vinüülplaadile minevad lood lähevad avaldamisele ka Spotifys, Apple Musicus või mõlemas hiljemalt 20.12.2021. ADM saadab oma partneritele ja klientidele koos vinüülplaatidega ka nendes keskkondades olevate lugude avaliku lingi.

Kui selline variant sobib, siis saada meile 26. septembriks link oma demomaterjalile Soundcloudis, Dropboxis või mujal. Saada meile oma demomaterjal kindlasti ka siis, kui stuudio- või masterdamiskulud sulle üle jõu käivad. Üheskoos leiame kindlasti võimaluse väärt heliloomingut laiemale publikule tutvustada.

Hiljemalt oktoobri alguseks valime kõigi esitajate seast välja oma lemmiku ja edasi läheb muusika väljaandmine lahti. Vinüülplaadid saad kätte detsembri keskpaigas.

Kui sul on küsimusi või soovid lisainfot, siis kirjuta meile aadressil merlin.purge@adm.ee

Tehtud plaadid

Ajavares

Ulmama

2009

State of Zoe

Esimene EP

2010

Kristjan Randalu ja Vaiko Eplik

Kooskõla

2011

Wrupk Urei

Teahupoo

2012

Sander Mölder ja OYT

Ulmama

2013

DJ Käärkäsi remix-teip

Meloodia

2014

Steps to synapse

Desires

2015

Erki Pärnoja

Efterglow

2016

Sander Mölder

TIKS 068

2017

Oopus

Nõidus

2018

Kelly Vask

She Sin(g)s

2019

Maris Pihlap

Maris Pihlap

2020

Artistid räägivad

Maris Pihlap

„Koostöö ADM-iga oli mõnus ja sujuv, eriti kuna mulle olid ikkagi väga vabad käed antud - ei olnud üldse seda tunnet, mida paljud ehk sellise konkursi juures kardavad, et nüüd see ongi ADM-i plaat ja ei saa kõike täpselt nii teha, nagu ise tahaks.“

Loe edasi

Kelly Vask

„Juba enne selle aasta jõule teavad 500 inimest sinu muusikat! Ja pean tunnistama, kuidagi magus on mõelda, et kuskil Saksamaal kellegi kapi peal on minu plaadike.“

Loe edasi

Sander Mölder

„Jäin koostööga väga rahule! Eriti meeldis see, et ADMis lähenetakse inimestele personaalselt. Tänu sellele saime suhteliselt kohe pihta, mida keegi taga ajab ja siis juba toimiski kõik väga mõnusalt.“

Loe edasi

OOPUS

„Kui oled unistanud kaua, siis nüüd on aeg asuda tööle ja oled saanud omale kampa parima ettevõtte, kes aitab just sinule oma meeskonnaga kaasa - päriselt!“

Loe edasi

Erki Pärnoja

„ADM pakub võimalust avalikustada oma muusika laiemale üldsusele. Ja kuna see ju ongi meie kõigi üks suurimaid eesmärke ja unistusi, siis rohkem põhjuseid ei olegi vaja mõelda :)“

Loe edasi