Loome vastavalt sinu äri vajadustele digilahendusi ning toome inimesed neid kasutama

Rohkem kui 370 klienti, sealhulgas Bosch & Siemens, Coca-Cola, Amnesty International ja Coop, on valinud meid, sest mõistame kliendi elukaart põhjalikult ning suudame pakkuda kiireid ja uuenduslikke lahendusi juba 27 aastat.

ADM-i „pehmem“ pool: tunneme hästi turundust ja tarbijakäitumist

Leiame teile uusi ostuhuvilisi

Toome teile inimeste tähelepanu digimeedias nii kampaaniate kui SEO-ga ja loome kõik selleks vajaliku strateegiast järelanalüüsini. Põhjalik analüütiline meediaostu kompetents vähendab teie kliendihanke kulusid. Meie tugevust kinnitavad kümned aastate jooksul võidetud digikampaaniate auhinnad nii innovatsiooni kui kõrge ROI eest.

Muudame ostuhuvilised klientideks

Kasutajakakogemuse (UX) disainerid toovad teie käsutusse parimad praktikad ja spetsiaalselt teie jaoks tehtud kasutajakäitumise uuringud. Nende põhjal saavad teie keskkondade või teenuste külastajad suurepärase kliendikogemuse, mis on ülioluline samm nii kliendiks hakkamise kui lojaalsuse kasvatamise jaoks.

Paneme kliendid usinamalt tegutsema

Meie CRO spetsialistid suudavad suurendada teie keskkondade konversiooonimäära, olgu selleks siis kas ostjate hulk, ostukorvi kasvatamine või mõni muu soovitud tegevus. Tundes hästi digiturundust UX-i ja tehnilist poolt, oskame leida optimaalseid lahendusi kasvuks läbi kogu kasutajateekonna. Teeme seda alates tähelepanu püüdmisest digimeedias kuni ostujärgse kinnituseni nii sisulise kui tehnilise poole pealt.

Aitame sul kasvatada klientide lojaalsust

Tuginedes nii kasutajate tagasisidele kui analüütikale suudame tagada klintidele kasutuskogemuse, mis loob konkurentsieelise. Oskame aidata kliendilojaalsust kasvatada nii analüütiliste kampaaniate kui püsikliendiprogrammide kavandamise ja loomisega.

ADM-i „kõvem“ pool: arendame ja haldame rakendusi ning äppe

Arendame veebikeskkondi, iseteeninduslahendusi ja äppe

Loome veebilehti, iseteenindusi ning e-poe lahendusi nii raamistikele (Drupal, WordPress/Woocommerce, Laravel) kui eritarvarana (Java, PHP/Laravel). Pakume kogu ahelat alates ärianalüüsist infrastruktuurilahenduste ja monitooringuni, loome integratsioonikihid ja programmiliidesed (API-d), et ühendada uusi ja olemasolevaid süsteeme.

Tagame teenuste pilvemajutuse ja turvalahendused

Pakume teile rakenduste tõrgeteta ja optimaalse infrastruktuuri kuluga toimimise AWS, Azure ja Google Cloud teenuste baasil.  Olime Eestis esimene ettevõte, kes sai Amazon Web Servicesi hallatud pilvmajutuse sertifikaadi. Teie käsutuses on 20-aastane kogemustepagas migreerimisest ja DevOpsist ööpäevaringse teenuste turvalisuse tagamiseni.

Haldame veebikeskkondade sisu ja tehnilist poolt

Meil on suurte rahvusvaheliste keskkondade sisu uuendamise ja lokaliseerimise kogemus mitmekümnes keeles. Hoiame korras ja uuendame infokeskkondade nii sisu kui tehnilist poolt. Samuti oleme abiks, kui on vaja sisu migreerida või luua juurde uusi funktsionaalsusi olemasolevate rakenduste sees.

Pakume vajaduspõhist arendustiimi teenusena (TaaS)

Kui teil on ajutiselt vaja arendusse või teenuste loomisse hoogu juurde anda, saate meilt häid spetsialiste, kellega vajalik ära teha. Paneme kokku just sellise meeskonna ja just selliseks ajaks nagu vaja, et saaksite püsikulusid suurendamata kiiresti edasi liikuda.

Mis teeb ADM-i eriliseks?

Meie strateegiline tugevus seisneb meie ainulaadses koosluses – IT-tööriistad, pilvetaristu ja avatud lähtekoodiga tehnoloogiat kasutavad tiimid, sinna juurde turundus- ja digimeediateadmised ning oskuslik meeskond. Tänu oma turundus-, disaini- ja loometaustale näeme suuremat pilti, leiame rohkem võimalusi ja pakume paremaid lahendusi.

1997
Ettevõte asutamise aasta
240+
Meeskonnas liikmeid
27M
2022. a käive (eurodes)
4.42
Töötajate kaasatuse skoor (Q12)
370+
Klienti üle maailma

Mida meie kliendid räägivad

 • “Tahaksin kindlasti avaldada oma tänu erakordse töö eest, mida ADM-i meeskond on meie kaubamärkide veeblehtede heaks teinud. Minu eesmärk seda projekti alustades oli selge – kõikidel brändidel peavad olema kaasaegse välimusega veebilehed, mis pakuvad külastajatele suurepärast kasutajakogemust ja minu meeskond saaks neid lihtsasti hallata. Olulised olid nii välised kui ka sisemised huvigrupid. ADM-i meeskonna fookus detailidele, loovus, väga tugev projektijuhtimine ning tehniline asjatundlikkus aitasid meil püstitatud eesmärke saavutada. Meie veebilehed ei näe mitte ainult visuaalselt suurepärased välja, vaid toimivad ka väga hästi, pakkudes kasutajatele sujuvat ja kaasahaaravat kogemust. Täname senise suurepärase töö eest ja meie teekond pole veel lõppenud – meie partnerlus ADM-i meeskonnaga jätkub täiendavate veebiprojektidega.”

  Janne Laik-Lõhmus
  AS Maag Eesti
 • “On hea teha koostööd partneriga, kes teab, mida ta teeb ning saab aru kliendi vajadustest ja soovidest. Uus RaRa veeb on nii hea just seetõttu, et pingutasime koos ühise eesmärgi nimel käies veel käimata teid. Täiesti ootuspäraselt saime kogeda nii vett kui vilet, kuid alati on kuskil olemas lahendused ja ADM need üles leidis. Rõõm on teha suuri asju oma ala professionaalidega!”

  Anniki Rebane
  Eesti Rahvusraamatukogu
 • “Meie vaatevinklist oli koostöö meeldiv ja tulemuslik. Kauri ja meeskond süvenesid väga meie väljakutsetesse ning äriloogikasse (kõned olid siin kindlasti abiks) ning tehtud ettepanekud olid igati loogilised.”

  Marelle Ellen
  Promoty

Tunnustus

ADM-i roll on ulatuslikum kui pelgalt meie klientide edu tagamine. Meie eesmärk on toetada meie valdkonna kasvu Eestis ja Euroopas tervikuna. Selle nimel osaleme aktiivselt eri organisatsioonides ja liitudes. Meie teadmisi ja oskusi kinnitavad rahvusvahelised sertifikaadid.

Ühendused

 • ITL – Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit
 • Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige
 • BECC – Briti-Eesti Kaubanduskoda
 • Crown Commercial Service’i tarnija
 • AHK Saksa-Balti Kaubanduskoda
 • Eesti E-kaubanduse Liit
 • Drupal Associationi liikmesorganisatsioon
 • Rahvusvahelise pilve- ja hallatud teenuste pakkujate ühenduse MSPAlliance liikmesettevõte
 • Ukraina Üleilmne Ärikokkulepe

Töökoht

 • Mitmekesisuse harta
 • Vastutustundliku ettevõtluse indeks: hõbetaseme märgis 2022
 • Peresõbralik tööandja: kuldmärgis
 • Eesti Kaitseministeeriumi tunnustus „Riigikaitsjate toetaja“ 2023

Sertifikaadid

 • AWS Partner Network – standardtaseme konsultatsioonipartner
 • Laraveli sertifikaat
 • Microsofti ametlik sertifitseerimispitser
 • SCRUM Alliance – CSM-i sertifikaat
 • SCRUM Alliance – CSPO sertifikaat
 • Atlassiani sertifikaat – ACP-JSW
 • Atlassiani sertifikaat – ACP-JA
 • Atlassian Enterprise Gold Solutions Partner
 • Adform Premium Partner
 • Facebooki turunduspartner
 • Google’i partner
 • ACQUIA sertifitseeritud Drupal 8 tagasüsteemi spetsialist

ADM on hinnatud töökoht

4,42 / 5

Gallupi Q12 skoor

Küberturvalisus ADMis

Projekti toetab Euroopa küberkompetentside keskus, mille liikmed pakuvad kõrgeimal tasemel asjatundlikku tuge. ADM on pühendunud kõige turvalisemate lahenduste pakkumisele oma klientidele kogu maailmas.

#admpeople

Liituge #admpeople teemaviitega sotsiaalmeedias, kus tõstame esile töötajate fotosid ja lugusid ADM-is töötamise kohta.