Kõik postitused

ADMi Bändikonkursi võitja Maris Pihlap avaldas esimese täispika albumi

Foto: (foto_ Regina Tagger)
Foto: (foto_ Regina Tagger)

Eelmise aasta sügisel toimunud 11. ADMi Bändikonkursi võitnud Maris Pihlap avaldas oma debüütalbumi “What Have You Become?”. Kui ADMi sõpradeni jõudis Marise esimene helikandja eksklusiivse jõulukingina juba kaks kuud tagasi, siis nüüd ilmunud plaadilt leiab lisaks ka mõned uued lood.

2020. aasta sügisel 11. korda toimunud traditsioonilisele ADMi bändikonkursile saatis oma loomingu 60 Eesti muusikut ja kollektiivi, kelle hulgast valis žürii võitjaks viiulimängija, laulukirjutaja ja produtsendi Maris Pihlapi.

ADMi juht ja Bändikonkursile alguse panija Riho Pihelpuu: „Eelmise aasta lõpus andsime koostöös Marisega välja spetsiaalselt ADMi sõpradele jõulukingiks mõeldud eksklusiivse albumi nii digitaalsel kujul kui 7-tollisel vinüülplaadil. Panime selle varakult kingikotti, et ahjusoe Eesti muusika aasta kõige pimedamasse aega meie sõpradele rõõmu ja valgust tooks. Ńüüd on ilmunud ka Marise täispikk debüütalbum “What Have You Become?”, kus peal on kõik Bändikonkursi raames ilmunud palad ja mõned lisaloodki. Soovitan kindlasti kuulata!“

„What Have You Become?“ viib kuulaja helirännakule, kus põimuvad üheks jazz-, pärimus- ning elektrooniline muusika.

„Kõrv igatseb kontraste, traditsiooni ehedust, eksootilise soojust, minimaalse põhjamaise puhtust, elektroonilise mitmekülgsust. Ja sinna juurde alati ka mingit juurtetunnet. Tegin teoks kõik ideed, mis mul tol hetkel pähe tulid. Alates sellest hetkest, mil sa hakkad tegema iseenda muusikat, võiks olla kõik vabad oma nägemusi teostama ja ühendama ka asju, mida esmapilgul võibolla ei peaks ühendama. Minu eesmärk on luua keskkond, kus teised tunneksid, et nad võivad ka oma muresid jagada, ega pole ainsad, keda vahel hirmutavalt võltsina mõjuv positiivsus ei kõneta,” ütles Maris Pihlap.

Järjekorras 12. ADMi Bändikonkurss algab selle aasta sügisel. Vaata Bändikonkursi lehelt osalemistingimusi, eelmiste aastate võitjaid ja loe kindlasti ka nendega tehtud põnevaid intervjuusid!

Kõik postitused