Kõik postitused

ADM pälvis kvaliteedimärgise “Austame erinevusi”

Foto: _DSF1506
Foto: _DSF1506

ADM Interactive pälvis täna Eesti Inimõiguste Keskuselt ja Sotsiaalministeeriumilt kvaliteedimärgise “Austame erinevusi”. Märgis antakse tööandjale, kes peab lugu võrdsest kohtlemisest ja kaasavast organisatsioonikultuurist ning kelle sisuline töö mitmekesisuse juhtimisel on eeskujuks ka teistele Eestis tegutsevatele organisatsioonidele.

ADMile ja teistele mitmekesisust toetavatele organisatsioonidele andis “Austame erinevusi” märgise täna Fotografiskas toimunud pidulikul tänuüritusel üle sotsiaalminister Tanel Kiik.

„Lähtume ADMis alati inimestest ja peame oluliseks kõikidest töötajatest päriselt hoolimist, sest iga inimene on väärtuslik, oluline ning ainulaadne. Ja just see teebki meid organisatsioonina tugevaks. Seepärast peame “Austame erinevusi” märgist ka omamoodi kvaliteedinäitajaks, mis näitab märgise saanud organisatsiooni pühendumist mitmekesisuse toetamisele ning seeläbi ka parema töökeskkonna ja ühiskonna loomisele. Need on olulised väärtused, mida peab iga tulevikku vaatav ettevõte ja asutus järgima,“ ütles ADM Interactive’i personalijuht Sigrid Pedak märgist vastu võttes.

Mitmekesisus ja kaasatus on tööelus aina olulisemad väärtused, sest sellega teadlikult tegelevad organisatsioonid on edukamad, innovaatilisemad ja nad kohanevad muutustega kiiremini. Ka Eesti Inimõiguste Keskuse mitmekesisuse ja kaasatuse valdkonna juhi Liina Rajaveeri sõnul tagab läbimõeldud mitmekesisuse juhtimine töömaastikul konkurentsieelise. “Need organisatsioonid, kes oma tööga on märgise välja teeninud, paistavad turul nii tööotsijate kui klientide jaoks rohkem silma. Ja mitmekesisusega tegelemine ei too ainult äriedu, vaid loob töökeskkonna, kus kõigil on mõnus olla ja julge arvamust avaldada, olenemata oma taustast. Kui töötaja tunneb end väärtuslikuna, on ta rahulolevam, ning sellest ei võida mitte ainult organisatsioon, vaid terve ühiskond.”

Märgist “Austame erinevusi” annab välja Eesti mitmekesisuse kokkuleppe koordinaator Eesti Inimõiguste Keskus ja selle on ellu kutsunud Sotsiaalministeerium. Esimesed märgised anti välja 2018. aastal. Märgis “Austame erinevusi” kehtib kaks aastat ning pälvis selle tunnustuse lisaks ADM Interactive’ile veel 31 organisatsiooni, sh Eesti Töötukassa, Telia Eesti, Pipedrive ja Playtech Estonia.

ADM osaleb Eesti Inimõiguste Keskuse algatatud mitmekesisuse programmis ning on allkirjastanud 2012. aastal algatatud mitmekesisuse kokkuleppe. ADM on toetanud ka Eesti inimõiguste aruande koostamist ja väljaandmist.

Kõik postitused