Kõik postitused

ADM Cloudtech panustab IT lahendustega COVID-19 vastu võitlusesse Inglismaal

Foto: MicrosoftTeams-image (5)
Foto: MicrosoftTeams-image (5)

Alates 2020. aasta lõpust, mil alustati koroona vastu vaktsineerimisega, on meie pilvetehnoloogia äriliin ADM Cloudtech pakkunud tehnoloogilist tuge Ühendkuningriigis Epsom Downsi võidusõidurajal avatud COVID-19 vaktsineerimiskeskusele.

Kaks kuud pärast avamist vaktsineeritakse Epsom Downsis iga päev ligi 2000 inimest. See on alles algus – mida nooremaid inimesi vaktsineerima hakatakse, seda rohkem see number ka kasvab.

ADM Cloudtech annab oma osa Covidi vastases võitluses, pakkudes erinevaid IT lahendusi, mis toetavad CSH Surrey vaktsineerimiskeskuste tööd. Näiteks ühe osana selleks, et vaktsineerimine oleks sujuv nii praegu kui ka suurema koormuse ajal, tellis keskuse haldaja CSH Surrey ADM Cloudtechilt analüütikalahenduse, millega simuleeritakse ja modelleeritakse brittide liikumist ning tuvastatakse, kui palju ressursse ja töötajaid konkreetsel ajahetkel vaja läheb. Seejärel luuakse, juurutatakse ja optimeeritakse vastavalt analüüsi tulemustele kohapealseid protsesse.

ADM Cloudtechi Ühendkuningriigi tegevdirektor Kevin London ütles, et eeltööd algasid juba detsembris: „Selleks, et võidusõidurajast ümber ehitatud vaktsineerimiskeskus tööle hakkaks, vaatasime kõigepealt üle kõik digiteenused, mida NHSi kogukondlik tervishoiuteenuse pakkuja CSH Surrey üldse kasutada saab. Seejärel viisime nende teenused üle avalikku pilveteenusesse, mis võimaldas ümber kujundada nende digivahendite kasutuse. See kõik toimus väga kiiresti, kuid erakordsetel aegadel ongi vaja kiirelt mõelda ja tegutseda. Ainult nii saame tagada, et eesliinidel pakuvad teenust lõpuks õiged inimesed. Meie jaoks on suur au aidata Briti riikliku tervishoiuteenust rahvusliku kriisi ajal.“

CSH Surrey tegevjuht Steve Flanagan ütles, et juba enne Epsom Downsi vaktsineerimiskeskuse loomist paistis ADM Cloudtechi digiekspertiis teravalt silma: „Praegu, mil CSH Surrey’s tehakse ühe rohkem COVID-19 vaktsineerimisi, on ADM suutnud kohaneda sellega kaasnenud uute väljakutsetega ning jätkuvalt pakkunud oma tuge. ADMi tiim on saanud osaks NHSi perekonnast.“

11. jaanuaril 2021 uksed avanud Epsom Downsi COVID-19 vaktsineerimiskeskust juhib CSH Surrey koos oma partneritega, sh ADM Cloudtechiga.

Kõik postitused