Kõik postitused

ADM Cloudtech ja Primend alustasid Suurbritannias koostööd

Foto: Klemens Arro (vasakul) ja Rene Kaalo
Foto: Klemens Arro (vasakul) ja Rene Kaalo

ADM Cloudtech sõlmis pilveteenuste ettevõttega Primend koostöölepingu, mille eesmärk on pakkuda Suurbritannia organisatsioonidele laiaulatuslikke IT-lahendusi.

ADM Cloudtech ja Primend hakkavad septembris sõlmitud lepingu järgi ühiselt pakkuma pilve- ja tarkvarateenuseid nii olemasolevatele kui uutele ADM Cloudtechi Suurbritannias tegutsevatele klientidele.

„Meie eesmärk on olnud alati aidata klientidel saavutada oma ärieesmärke võimalikult efektiivselt ja valutult. Kuna meie teenuste iseloom on selline, mis paneb meid otse kliendi ärikriitiliste süsteemide keskmesse, puutume me kokku väga laia vajaduste spektriga. Selleks, et klient saaks muretult keskenduda oma põhitegevusele, kaasame me sageli ise partnereid, kes aitavad katta erinevaid kompetentse. Üks sellistest teenustest, mida meie kliendid sageli küsivad, on Microsoft Office365. Primend on selles valdkonnas üks tugevamaid tegijaid ning nende Office365 teadmised ja juurutuskogemused erineva suurusega organisatsioonides täiendavad meie kompetentsi parimal võimalikul moel,“ ütles ADM Cloudtech juht Klemens Arro.

„Primend on seadnud oma missiooniks luua lahendusi inimeste jaoks, kes soovivad muuta oma ettevõtted edukamaks ning tunneme, et selles osas kattuvad meie eesmärgid ADM’iga. Selleks, et kliendile pakkuda parimat teenust, ei ole me kunagi kartnud koostööd ega kaasata partnereid. Seega on meil hea meel alustada ADM’iga koostööd Inglismaa turu vallutamisel, kus saame abiks olla oma pikaajaliste kogemustega Microsofti pilveteenuste juurutamisel ja konsultatsioonil, et uutele klientidel aidata kastist välja mõelda ning seeläbi oma sihid kiiremini saavutada.“ sõnas Primendi asutajaliige ja pilveteenuste müügijuht Rene Kaalo.

Käesoleva aasta suvel võitis ADM Cloudtech Suurbritannia valitsuse pilveteenuste raamhanke kõigis kategooriates ning lisati riiklikku andmebaasi, mis võimaldab ADM Cloudtechil edaspidi automaatselt ja lihtsustatult osaleda riiklike pilveteenuste hangetel.

ADM Cloudtech, mis kuulub 1997. aastal asutatud ADM gruppi, on spetsialiseerunud Amazoni, Google’i ja Microsofti pilvetehnoloogiatele. Meie kliendid on tuntud Eesti ja rahvusvahelised organisatsioonid Hewlett-Packard, Bosch and Siemens home appliances group (B/S/H), Amnesty International UK, G4S, Coop, Swedbank, Amserv Group, SK ID Solutions ja mitmed riigiasutused.

 

Kõik postitused