Kõik postitused

ADM aitab Eesti muusikutel karjääri alustada

Foto: oopus
Foto: oopus

ADM Interactive on pea kümme aastat toetanud Eesti muusikat, et anda igal aastal ühe muusiku karjäärile korralik avalöök. Tänu meile on ilmunud näiteks Kristjan Randalu ja Vaiko Epliku album Kooskõla, samuti Erki Pärnoja Efterglow, Ajavarese Ulmama jmt. Traditsiooniliselt oleme alati kinkinud värske albumi oma headele sõpradele ja partneritele.

Sel aastal otsustasime õla alla panna audiovisuaalsele folktroonika ansamblile OOPUS, kus kohtuvad pärimusmuusikast tuntud instrumendid elektroonilise muusika ja eriliste visuaalidega andes tulemuseks psy-ambient-techno-trad. OOPUSe debüütalbum Nõidus ilmus 2019. aasta veebruaris.

„OOPUSe ja ADM Interactive’i loomingud on paljuski sarnased – julge segu mitmest žanrist, kuhu on kaasatud ka teised meediumid. Sellise segu kokkupanemine nõuab nii julgust kui ka oskust kastist välja mõelda. Niiet soovitame soojalt nende tegemistel silm peal hoida,“ ütles ADM Interactive’i juht Riho Pihelpuu.

Nagu traditsiooniks on kujunenud, nii ka seekord olid ADMi sõbrad, kliendid ja partnerid esimesed, kellele päkapikud OOPUSe plaadi sussi sisse poetasid.
Aastate jooksul on ADM teinud koostööd Sander Mölderi ja TIKSuga, Erki Pärnoja, Wrupk Urei ja paljude teiste andekate muusikutega. Kuna ADMi meeskonda on algusest peale kuulunud nii tuntud muusikud kui DJd, oli pinnas sellise jõulutraditsiooni tekkimiseks väga soodne. See on ka üks põhjustest, miks me teeme juba aastaid koostööd Juu Jääb Festivaliga.

Näiteid ADMi ja muusikute koostöödest saab kuulata siit:

Sander Mölder & TIKS 068

Erki Pärnoja & Efterglow

Steps To Synapse & Desires

DJ Käärkäsi and Meloodia

Wrupk Urei and Teahupoo

Vaiko Eplik & Kristjan Randalu and Kooskõla

Ajavares and Ulmama


Kõik postitused