Kõik postitused

Algas iga-aastane ADMi Bändikonkurss

Foto: Kuvatõmmis 2021-08-31 184315
Foto: Kuvatõmmis 2021-08-31 184315

Täna kuulutati välja ADMi Bändikonkurss, mis toimub sel aastal juba 13. korda. Konkursile on oodatud kõik Eesti muusikud uue, huvitava ja omanäolise loominguga, mida pole varem avaldatud. Võitja looming antakse välja vinüülplaadil ja levitatakse Spotify’s ning teistes ülemaailmsetes striimingkeskkondades.
Demopalade esitamise tähtaeg on 26.09.2021.

ADMi Bändikonkursile on osalema oodatud kõik Eesti muusikud nii üksi kui bändiga olenemata muusika stiilist või žanrist. Kõige olulisem kriteerium on, et konkursile esitatud looming oleks heas mõttes omapärane ning seda pole varem avaldatud.

Konkursil osalemine on lihtne: enne 26. septembrit tuleb meile saata artisti või bändi tutvustus ja link demomaterjalile. Soovitame saata vähemalt kolm pala, et žürii saaks võimalikult hästi aimu artistist, helikeelest ja vokaalist. Demomaterjali formaadile piiranguid pole.

Konkursi tähtaeg on 26. septembril ning žürii kuulutab võitja välja juba oktoobrikuu alguses.

Võtja looming avaldatakse striimingplatvormidel Spotify ja Apple Music ning lisaks katab ADM ka 500 vinüülplaadi tootmiskulud. Võitjat aitame ka veebi- ja kujundustöödega ning vajadusel korraldame ka digimeedia turunduse kiirkursuse. Vinüülplaadid kujundame ja toodame detsembri keskpaigaks, et need jõuaksid õigeaegselt jõuluvana kingikotti.

ADMi Bändikonkurss sai alguse 2009. aastal ADMi juhi Riho Pihelpuu muusikaarmastusest ning tema soovist toetada Eesti muusikat ja panustada selle arengusse. Varasematel aastatel on ADMi Bändikonkursi võitnud Kristjan Randalu ja Vaiko Eplik, Sander Mölder, Kelly Vask, Maris Pihlap, OOPUS ja paljud teised praeguseks tuntud artistid.

Rohkem infot leiad siit www.adm.ee/band.

Demomaterjalid palume saata aadressile merlin.purge@adm.ee.

Kõik postitused