Kõik postitused

ADM Cloudtech võeti MSPAlliance liikmeks

Foto: mspalliance-cloudcert-blog-big
Foto: mspalliance-cloudcert-blog-big

Meie pilvetehnoloogia äriliin ADM Cloudtech liitus globaalse pilvetehnoloogia ja pilveteenuste haldusettevõtteid ühendava konsortsiumiga MSPAlliance. Liitumine kindlustab ADM grupi positsiooni kõikides riikides, kus ettevõte tegutseb.

Pilvetehnoloogia tipp-ettevõtteid ühendava üleilmse konsortsiumi MSPAlliance eesmärk on koostöös pilveteenuste pakkujate, tehnoloogiaettevõtete, valitsusasutuste ja valdkondlike assotsiatsioonidega edendada hallatavate pilveteenuste valdkonda. Samuti väljastab MSPAlliance oma liikmetele pilve-, turva-, GDPR- ja teisi valdkondlikult olulisi sertifikaate, et tunnistada nende kõrget taset.
MSPAlliance on vanim hallatavate teenuste (MSP – Managed Services Provider) ja ainus spetsiaalselt hallatavate teenuste valdkonna akrediteerimise ja standardimise institutsioon.

„Olen alati uskunud, et edu saavutamiseks ei piisa ainult tehnoloogiliselt pädevast teenusest ja läbipaistvast hinnastamisest, vaid panustama peab kogu valdkonna arengusse. Seepärast olemegi Eesti juhtiva hallatud pilveteenuste pakkujana algusest peale tundnud vastutust mitte ainult enda töö, vaid terve valdkonna ees. Nüüd, olles MSPAlliance’i liikmeks võetud, saame ühelt poolt panustada rohkem pilvetehnoloogia globaalsesse arengusse ning teisalt tuua Eestisse uut kompetentsi ja teadmist,“ ütles ADM Cloudtechi juht Klemens Arro.

“Meil on hea meel, et ADM Cloudtech liitus meie globaalse assotsiatsiooniga. MSPAlliance’iga liitudes nõustus ADM Cloudtech hallatavate teenuste pakkujate eetikakoodeksiga. See on alus nii koostööks MSPAlliance’iga kui ka meie valdkonna teiste ettevõtetega, et aidata tagada hallatavate teenuste ja pilvetehnoloogia elukutse terviklikkus,” ütles MSPAlliance’i president Celia Weaver.

ADM Cloudtech, mis kuulub 1997. aastal asutatud ADM gruppi, on spetsialiseerunud Amazoni, Google’i ja Microsofti pilvetehnoloogiatele. Meie kliendid on tuntud Eesti ja rahvusvahelised organisatsioonid Hewlett-Packard, Bosch and Siemens Home Appliances Group (B/S/H), Amnesty International UK, G4S, Coop, Swedbank, Amserv Group, SK ID Solutions ja mitmed riigiasutused.

2000. aastal asutatud MSPAlliance on ülemaailmne küberturbe, pilvandmetöötluse ja hallatavate teenuste valdkonna erialaliit ja akrediteerimisasutus. MSPAlliance’I eesmärk on aidata hallatavate teenuste ettevõttetel saada paremaks hallatavate teenuste ettevõtteks. MSPAlliance teeb koostööd erinevate institutsioonidega, et aidata oma liikmeid ja valitsusasutusti standardite loomisel ning parimate praktikate ja poliitikate kehtestamisel. www.mspalliance.com

 

Kõik postitused