Kõik postitused

Varsti kohal: DrupalCamp Baltics 2022 toob kokku Baltikumi ja Soome Drupali kogukonna

Foto: DrupalCampBaltics19_photoSandraLielmeza-79
Foto: DrupalCampBaltics19_photoSandraLielmeza-79


Baltikumi Drupali kogukonna aasta tähtsündmus DrupalCamp Baltics 2022 konverents toimub sel aastal taaskord Tallinnas. DrupalCamp Baltics konverentside sari sai alguse juba aastal 2012 ning see on viimase kümne aasta jooksul saanud iga-aastaseks traditsiooniliseks ürituseks, kus tulevad kokku kogemusi vahetama Drupali sisuhaldusüsteemi põhiseid lahendusi arendavad agentuurid, kliendid, arendajad ning aktiivsed kasutajad.


Selleaastase konverentsi ettekannete ring on taaskord üsna rikkalik ning katab erinevaid teemasid alates turvalisusest, agiilsest tarkvaraarenduspraktikatest kuni hea tiimidünaamika loomiseni. Samuti saab kuulajaskond osa mitmest huvitavast case studyst, mis põhinevad suuremahulistel ning keerulistel Drupali põhistel veebikeskkondadel.


Omapoolse ettekandega on esindatud ka ADM-i arendustiim. Meie arendajad Vjatšeslav Sherban ja Krzysztof Wegiel räägivad lähmalt meie arendusmetoodikatest ning sellest, kuidas me oleme oma töövoosse integreerinud Storybooki lahenduse ning milline kasu sellest tõuseb.


“Storybook on laialdaselt kasutatav tööriist, mis võimaldab luua disainisüsteeme ning arendada kasutajaliidese komponente isoleeritult. Kuigi Storybooki kasutatakse tihti just React tehnoloogial põhinevate kasutajaliideste puhul, on seda võimalik hästi adapteerida ka Drupaliga. Oma ettekandes anname ülevaate sellest, kuidas me oleme Storybooki oma töövoogu juurutanud ning mis kasu see meile andnud on,“ ütles Sherban.


Meeskonna juhtimisest, motiveerimisest ja efektiivsuse suurendamise kogemusi jagab ADMi tiimide produktiivsuse mentor Marili Ruus.


“Peame ADM-is väga oluliseks kõikide projektis osalejate vahelist koostööd, usaldust ning avatust. Meie eesmärk on oma koostöös klientidega alati jõuda tasemeni, kus ei ole erinevaid osapooli ning huvisid, vaid üks harmooniliselt ning efektiivselt toimiv ning ühistele eesmärkidele orienteeritud meeskond. Oleme sellel teekonnal kasutanud mitmeid praktikaid ning metoodikaid, mida oma ettekandes lähemalt tutvustan,” ütles Marili Ruus, kes on varasemalt aidanud ADMi idufirmade kiirendis Elevator Startups mitmetel idufirmadel eduka tooteni jõuda ning töötanud ka ADMi innovatsioonijuhina.


DrupalCamp Baltics 2022 konverentsi korraldab ADM Interactive koos teiste Baltikumi Drupali kogukonna ettevõtetega.

Info osalejate kohta ja detailne päevakava: https://www.facebook.com/DCBaltics
Piletid: https://fienta.com/drupalcamp-baltics-44827

Kõik postitused