Kõik postitused

Ühine toetus: ADM Interactive ja ADM Cloudtech toetavad Ukraina ülesehitamist

Foto: ADM Interactive_1
Foto: ADM Interactive_1

ADM Interactive ja ADM Cloudtech ühendasid jõud ning allkirjastasid Ukraina Üleilmse Ärikokkuleppe ehk Global Business Compact memorandumi, mille eesmärk on toetada Ukraina taastamise ülemaailmseid jõupingutusi. Mõlemad ettevõtted seisavad solidaarselt Ukraina kõrval, et aidata hakkama saada Venemaa ebaseaduslikust sissetungist põhjustaud jätkuvate väljakutsetega.

Ülemaailmse kogukonna jaoks on oluline ühendada jõud ja toetada Ukraina taastamist. Allkirjastades Ukraina Üleilmse Ärikokkuleppe, aitavad nii ADM Interactive kui ka ADM Cloudtech aktiivselt kaasa Ukraina taastamistöödele ning aitavad jätkata teekonda kaasaegse ja innovaatilise Euroopa riigi poole.

“Otsus allkirjastada Üleilmne Ärikokkulepe tuleneb meie sügavast austusest Ukraina rahva vastupidavusele ja sihikindlusele. Algatusega liitudes loodame leida uusi võimalusi, kuidas Ukrainat oma olemasolevate oskuste ja ressursside abil aidata. Anname ka selge sõnumi solidaarsusest ja toetusest ajal, mil see riik peab ennast uuesti üles ehitama ja tulema sõjast veelgi tugevamana välja,” ütles digilahenduste agentuuri ADM Interactive juhatuse esimees Riho Pihelpuu.

“Jagame ADM Cloudtechis sama pühendumust Ukraina taastamise toetamisele. Allkirjastades Ukraina Üleilmse Ärikokkuleppe, aitame iseseisva pilvetehnoloogia ettevõttena aktiivselt kaasa Ukraina teekonnale kaasaegse, innovaatilise ja rohelise majanduse suunas. ADM Cloudtech ja ADM Interactive on omavahel tihedalt seotud nii äriliselt kui ka maailmavaateliselt ja me mõlemad usume Ukraina rahva vastupidavusse ja potentsiaali,” ütles pilvetehnoloogiaettevõtte ADM Cloudtechi tegevjuht Klemens Arro.

Ukraina Üleilmne Ärikokkulepe pakub ettevõtetele platvormi reaalse mõju avaldamiseks. Kokkuleppe allkirjastamisega saavad ettevõtted osaleda kaubanduses ja investeeringutes, ekspertteadmiste jagamisel, pro bono töös ning erinevates tegevustes, mis toetavad Ukraina taastumist. Ärikokkulepe avatakse ametlikult tänavusel Ukraina taastamiskonverentsil Ärikokkulepe lansseeritakse ametlikult Ukraina taastamiskonverentsil 21.-22. juunil. Konverentsi korraldavad Euroopa Komisjon, OECD, Ukraina valitsus, Ühendkuningriigi valitsus ja Šveitsi Välisministeerium.

ADM Interactive’i ja ADM Cloudtechi soov Ukrainat abistada tuleneb mitte ainult meie põhimõtetest ja väärtustest, vaid ka sellest, et paljud meie tiimiliikmed elavad ja töötavad Ukrainas. Nad osalevad aktiivselt oma riigi kaitses ja taastamises ning meie tööandjatena soovime neile toeks olla. Oma toetusega soovime seista solidaarselt Ukraina kõrval.

Lisaks Üleilmsele Ärikokkuleppele on nii ADM Interactive kui ka ADM Cloudtech näidanud oma pühendumust Ukrainale ja Ukraina rahvale, toetades aktiivselt erinevaid kohalikke Eesti ja Ukraina mittetulundusühinguid ja organisatsioone, kes aitavad Ukrainal kaitsta oma kodanikke ja vabadust.

Näiteks üks Ukraina toetamisega aktiivselt seotud mittetulundusühing on Heroiam Slava, mille asutajate hulka kuulub ADM Interactive’i üks osanikke, nõukogu esimees Jaak Ennuste.

“Meie mittetulundusühing alustas Ukraina abistamist kohe pärast ulatuslikku ja agressiivset Vene invasiooni 24. veebruaril 2022. aastal. Kutsun kõiki üles liituma ja panustama endale sobival viisil Ukraina toetamisse ning kiire ülesehituse hõlbustamisse,” ütles Ennuste rääkides oma pühendumusest Ukraina abistamisele.

Kutsume üles ka teisi ettevõtteid ja eraisikuid toetama Ukraina jõupingutusi. Seda saab teha liitudes

#URC23 #StandWithUkraine #UkraineBusinessCompact #ADMCloudtech #ADMinteractive #admpeople

Kõik postitused