Kõik postitused

Tutvu ADM’i bändikonkursi žüriiga

Foto: swedbank
Foto: swedbank


ADM’i iga-aastane bändikonkurss on täies hoos ning meile on saabunud juba päris mitu osalejat. Kuid ära kõhkle osalemast ning saada kindlasti oma demo, sest just sina võid olla see, kes paneb žüriiliikmete silmad särama.

Üheks žürii liikmeks on ADM grupi tegevjuht Riho Pihelpuu, kes aastaid tagasi antud ADMi traditsiooni algatas, kui ei olnud rahul sellega, et Jazzkaarel kõlanud Epliku ja Randalu muusikat ei saanud koju kaasa võtta. “Minu muusikaline maitse on suhteliselt laia spektriga alustades rap-ist kuni džässi, klassikalise muusika ning ooperini. Koduses vinüüli valikus on kõige rohkem DnB, House ja NuJazz plaate. Maakodus meeldib kuulata Ambienti, 20/30/40-nendate muusikat ja Southern Gothic-ut. Pole möödunud aastat, kui ma ei oleks käinud JuuJääb-il,  Saaremaa Ooperipäevadel või mõnel Jazzkaar-e, TMW, ERSO või Baltic Sea Philharmonic-u kontserdil. Festivalidest meeldivad North Sea Jazz, Flow ning Intsikurmu ja pidudel käin Philly Joe’s Jazziklubis TIKSi, ÖöTöö, Disco Tallinna, Jazzitupi üritustel.”

Žüriisse kuulub ka ADM’i strateegiline juht Hendrek Kraavi, kes ootab salapärast omanäolisust ja praegust olukorda arvestades ei ütleks ära energilisest, positiivsete kõladega muusikast. Veel peab ta oluliseks ka lugude sõnalist osa ning soovitas laulusõnad kindlasti läbi mõelda. Viimase nõuandena soovitas ta: „mitte põdeda ja oma looming saata, sest võita võib palju ja kaotada pole midagi.”

Kolmandaks liikmeks on büroojuht Kärt Kalamees, kelle arvates ei ole oluline, mis žanri muusikaga tegu on vaid: “Kui loos on olemas see IT faktor siis juba ongi väga hea muusika olenemata, mis stiiliga tegu on”. Ta julgustab ka kõiki kindlasti oma lood teele saatma: “kuna ADM on juba aastaid plaate välja andnud ning enamus on nüüdseks oma muusikakarjääri ka järgmisele tasemele viinud, siis võib lugeda seda kui võimalust oma karjäärile just see viimane tõuge anda.“

Konkursi tähtaeg on 04.11.2022! 
Kui sa ei ole veel meile oma lugusid saatnud siis nüüd on selleks täpselt õige aeg! 


ADMi Bändikonkursi leht:  www.adm.ee/band

Lisainfo: kart.kalamees@adm.ee

ADM’i bändikonkursi žürii
ADM’i bändikonkursi žürii
Kõik postitused