Kõik postitused

ADM pälvis vastutustundliku ettevõtluse hõbemärgise

Foto: hõbemärgis (1)
Foto: hõbemärgis (1)

ADM Interactive pälvis Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi poolt väljastatud vastutustundliku ettevõtluse indeksi hõbemärgise. Hõbetaseme märgis antakse organisatsioonile, kes on süsteemselt põiminud vastutustundliku ettevõtluse põhimõtted oma põhitegevusse.

ADMile ja teistele vastutustundlikele organisatsioonidele andsid teisipäeval märgise Tööandjate majas toimunud pidulikul tänuüritusel üle majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi asekantsler Sille Kraam ja Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi tegevjuht Triin Toomesaar.

“Ettevõtted ja teisedki organisatsioonid mõistavad, et vastutustundlikkus keskkondlikul, sotsiaalsel ning ka hea valitsemise tasandil on üha selgem konkurentsieelis ja ühtlasi nii kriiside ennetamise kui leevendamise tööriist,” täiendas Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi tegevjuht Triin Toomesaar. “See eelis lähtub muuhulgas sellest, et nii ollakse ka kriisides usaldusväärsemad oma senistele partneritele ja klientidele kui ka kogukonnale laiemalt, olgu lähedal või kaugel.”

Indeksi küsimustikku värskendatakse igal aastal, et selles kajastuksid ühiskonnas hetkel aktuaalsed teemad. Antud metoodika järgib nii ESG hindamisraamistikke, ÜRO kestliku arengu eesmärke kui ka ÜRO Global Compacti põhimõtteid. Indeksi täitmisel tuli vastata valikvastustega 55 küsimusele kolmes kategoorias: kliima ja keskkond, ühiskond ja sotsiaalne keskkond ning hea valitsemine.

Vastutustundliku Ettevõtluse Indeks on Eestis tegutsevatele ettevõtetele mõeldud vastutustundlikkuse-alane enesehindamise vahend. Indeks on ettevõttele ka praktiline töövahend CSR teemadega tegelemisel. Iga-aastase osalemise tulemusena on võimalik jälgida oma arengut ajas ning saada ideid ja soovitusi hindajatelt. Vastustundliku Ettevõtluse Foorum tunnustas 2022. aastal organisatsioone 14. korda kuld-, hõbe- ja pronkstase kategooriates.

Foto: Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum

Kõik postitused