WordPressi arendaja

Tunned WordPressi nagu oma viit sõrme ja uue theme’i või plugina tegemine on sinu jaoks käkitegu? Sind ajab muigama, kui keegi väidab, et WordPress on vilets ja kõlbab ainult pisikeste lihtsate kodulehekeste jaoks? Oled muhe ja sõbralik inimene, kelle jaoks väike lõõp töökaaslastega teeb päeva paremaks?

Kui tundsid ennast ära, siis tule meie juurde WordPressi ja WooCommerce’i peale kodulehti ja e-äri rakendusi tegema. Otsime just sinusugust ägedat inimest, kellega koos suuri ja huvitavaid asju teha.

Oleme digilahendusi loov agentuur, mis aitab klientidel saavutada ärieesmärke digitaalse maailma vahenditega. Töötame välja ettevõtete digistrateegiaid, arendame e-kommertsi- ja iseteeninduskeskkondi, digitaalseid teenuseid ja veebilehti. Meie loodud lahendused on igal aastal saanud võite Eesti digiturunduse tulemuslikkust hindaval konkursil Digitegu.

Oleme oma valdkonnas Eestis suurim agentuur ja kasvame püsivalt. Meie kliendid on tõsised tegijad Eestis ja välismaal: Hewlett-Packard, Bosch, Siemens, Coca-Cola, Amnesty International, suured telekommunikatsiooni-, pangandus- ning jaekaubandusettevõtted. Oleme aastaid olnud tipus Eesti agentuuritulu teenijate TOP-is.

Miks on sul
ADM-is hea töötada?

Oleme sulle toeks nii koolitamise kui arengu planeerimisega. Meie arengukonsultant aitab sul oma tugevused enda kasuks maksimaalselt tööle panna. Lisaks mitmekesistele ja väljakutseid esitavatele projektidele saad igakuisel hackathlonil Big Friday ellu viia ägedaid ideid või hankida uusi teadmisi. Meil on Startup-inkubaatori Elevator, mille kaudu saad startupi käima lükata või mõnes huvitavas projektis kaasa lüüa.

Meil on toredad inimesed ja hea töökeskkond. Töötajate rahuloluindeks on 4,4 palli 5-st. Oleme 2019 a Unistuste tööandja konkursi võitja eraettevõtete kategoorias. Oleme üks esimestest ettevõtetest Eestis, kellele on antud Peresõbraliku Tööandja kuldmärgis. Samuti kuulume Tervist edendavate töökohtade võrgustikku.

Meie juures teed sa suuri ja olulisi asju. Aitame Hewlett-Packardil teha äri Euroopas ja Aasias, toetada abivajajaid Amnesty Internationali ja Ma Armastan Aidata heategevuskeskkonaga, teha Eestit suuremaks E-residentsuse ja EAS-i veebikeskkondade arendusega ning teha äri suurtel pankadel, telekomi- ja jaekaubandusettevõtetel.

Kuidas meie inimesed tööd ADM-is kirjeldavad?

Oliver: “ADMis töötades olen ma arenenud meeletu kiirusega, sest mul on siin võimalus töötada oma ala tegijate ja väga toetavate kolleegide kõrval. Arenguvõimalusi on siin täpselt nii palju kui endal on soovi areneda, rääkimata suurtel konverentsidel ja põnevatel koolitustel osalemisest. Lisaks töö tegemisele leitakse siin alati aega ka lõbutsemiseks!”

Riivo: “Minu kogemusepagas on ADMis aastaga jõudsalt suurenenud. Sellele on kaasa aidanud huvitavad projektid ja tugev toetus enesearengule kolleegide poolt. Aga mitte ainult front-endina ei tunne ma enda puhul arengut, vaid ka pinksimängijana. Kui koodiread hakkavad juba liiga kirjuks minema, siis hea moodus ennast sellest maailmast korraks välja lülitada, on teha kaasa haaratud kolleegiga mõned pinksimatšid või mängida lauajalkat.“

 • Arvestame sinu isiksusega ja arendame sinu tugevaid külgi.

  ADMis me keskendume inimeste tugevustele, mitte ei tegele nõrkustega. Sa saad teostada ennast ka muudes rollides ja projektides väljaspool front-endi tööd ning rääkida aktiivselt kaasa ettevõtte arendamisel.

 • Toetame sinu arengut.

  Uue töötajana saad endale mentori, kes su arengut toetab ja sisse elada aitab. Sa saad ise otsustada, mis suunas soovid edasi areneda ning kasutada selleks teiste front-endide tuge, coachi, koolitusi ja õppematerjale.

 • Töötingimused ja keskkond on suurepärased.

  Töötad koos rahvusvahelise seltskonnaga kontoris Kultuurikatlas. Sul on vägevad suvepäevad, jõululaupäeva pidu ja muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad chillida merevaatega terrassil, mängida pinksi, lauajalgpalli või võtta mõõtu Playstationil.

 • ADMis me keskendume inimeste tugevustele, mitte ei tegele nõrkustega. Sa saad teostada ennast ka muudes rollides ja projektides väljaspool front-endi tööd ning rääkida aktiivselt kaasa ettevõtte arendamisel.
 • Uue töötajana saad endale mentori, kes su arengut toetab ja sisse elada aitab. Sa saad ise otsustada, mis suunas soovid edasi areneda ning kasutada selleks teiste front-endide tuge, coachi, koolitusi ja õppematerjale.
 • Töötad koos rahvusvahelise seltskonnaga kontoris Kultuurikatlas. Sul on vägevad suvepäevad, jõululaupäeva pidu ja muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad chillida merevaatega terrassil, mängida pinksi, lauajalgpalli või võtta mõõtu Playstationil.

Mida sinult ootame:

 • Tunned WP tööpõhimõtteid ja tead, kuidas ta andmebaasiga suhtleb
 • Oskad kasutada custom post type' ja custom post meta't
 • Omad piisavat kogemust Woocommerce'iga
 • Tead ja tunned mitmekeelse WP põhitõdesid (WPML)
 • Sulle meeldib WP peale asju teha ja usud, et see on igati äge platvorm
 • Oled sõbralik ja avatud inimene
 • "Seda ei saa teha," asemel ütled tavaliselt: „Seda saab teha nii...“
 • Sulle meeldib uusi asju õppida ja oma teadmisi teistega jagada

ADM Interactive

E-post: info@adm.ee
Reg nr: 10474271
VAT nr: EE100046715

Tallinn

Kultuurikatel, Põhja pst 27a, Tallinn, 10415
Tel: +372 617 7600

London

20 Birchin Lane, London EC3V 9DU
Tel: +44 7451 213604