WordPress arendaja

Jah, jutud vastavad tõele! Otsime oma ägedasse tiimi WordPress arendajat.

Otsime oma ridadesse võimekat WordPress arendajat, kellega koos arendada sisuhaldusplatvormide baasil ärikriitilisi lahendusi nii Eesti kui välismaistele ettevõtetele. Hindame kõrgelt kogemusi ja teadmisi, aga veel olulisem on inimene selle taga.

ADM on strateegilisi digilahendusi loov agentuur, mis aitab oma klientidel saavutada ärieesmärke digitaalse maailma vahenditega. Arendame e-kommertsi- ja iseteeninduskeskkondi, töötame välja strateegiaid, loome veebilehti ja korraldame kampaaniaid. Ärikriitilised veebikeskonnad ei ole staatilised lahendused, mis seisavad paigal. Nad arenevad koos tehnoloogiaga ning kliendi ja kasutajate vajadustega. Pakume kõigile lahendustele, mis meile usaldatakse, tehnilist tuge ja hooldusteenust.

Oleme oma valdkonnas Eestis suurim agentuur ja kasvame püsivalt. Meie kliendid on tõsised tegijad Eestis ja välismaal: Hewlett-Packard, Bosch, Siemens, Coca-Cola, Amnesty International, Elisa, Coop, SEB, Swedbank, Alexela, G4S ja veel suur hulk toredaid ettevõtteid. Oleme aastaid olnud tipus Eesti agentuuritulu teenijate TOPis. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla – olime üks esimestest, kellele anti 2018. aastal Peresõbraliku Tööandja kuldmärgis. 2019. aastal võtsime uhkusega vastu erasektori Unistuste tööandja tiitli ja 2020. aastal pälvisime kvaliteedimärgise “Austame erinevusi”. Lisaks sellele kuulume Tervist edendavate töökohtade võrgustikku ning meile on omistatud Vastutustundliku ettevõtluse indeksi märgis.

Miks on sul
ADMis hea töötada?

Meil on ägedad inimesed ja hea töökeskkond. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla. Kõik ADMikad hindavad oma rahulolu 2x aastas Gallupi Q12 metoodikaga. Meie rahuloluindeks on üle 4 palli 5 palli skaalal. Ja mis peamine – sinu juht ja meeskond toetavad sind alati ja täiega.

ADMis saad areneda nii palju, kui vaid ise soovid. Oleme sulle toeks nii koolitamise kui arengu planeerimisega. Meie gruppi kuulub Startup-inkubaator Elevator, mille kaudu saad startupi käima lükata või mõnes huvitavas projektis kaasa lüüa. Vähemalt kord kvartalis toimub meil Big Friday, mille raames oleme õppinud näiteks investeerimist, ajajuhtimist, argumenteerimist või teinud heategevuse raames arendustöid neile, kellel endal jääb vahenditest ja teadmistest puudu.

Asume Kultuurikatlas koos paljude tipptasemel agentuuridega nagu Age McCann, D/V/S/ON, Mixd jt ning meil on väga ilus kontor, kus saab korraga nautida vaadet nii merele kui vanalinnale. ADMikate vaimse arengu toetamiseks on meil olemas nii coach kui ka psühholoog. Füüsilise tervise tervise hoiame korras tänu kontorivõimlemisele, sportimise toetamisele, massaažile ja puuviljadele. Lisaks toimuvad spontaansed lauajalka või pinksi meistrivõistlused ja muidu mõnusad koosviibimised

Kuidas meie inimesed tööd ADMis kirjeldavad?

Tõnis: “ADM on minu jaoks justkui teine kodu ja siinsed inimesed on parim perekond, keda tööl omada. ADM on olnud igati toeks minu arengule ning võimaldanud mul liikuda noorem front-end arendajast tiimijuhiks. ADMis saan teha seda, mida ma kõige paremini oskan. Projektid on põnevad, aga samas ka väljakutseid pakkuvad ning koos siinse meeskonnaga on lausa lust igal hommikul tööle tulla.”

 • Arvestame sinu isiksusega. Väärtustame inimeste tugevusi.

  Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.

 • Töötingimused ja -keskkond on suurepärased.

  Töötad koos vahva seltskonnaga ägedas kontoris Kultuurikatlas. Siin on peod, toredad tiimiüritused ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad mõnuleda merevaatega terrassil, mängida pinksi ja lauajalgpalli.

 • Toetame sinu arengut.

  Iga uus töötaja saab endale mentori, kes tema arengut ja sisseelamist toetab. Sinu mentor on Tõnis, kes on sinu jaoks alati olemas ja igati toeks.

 • Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.
 • Töötad koos vahva seltskonnaga ägedas kontoris Kultuurikatlas. Siin on peod, toredad tiimiüritused ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad mõnuleda merevaatega terrassil, mängida pinksi ja lauajalgpalli.
 • Iga uus töötaja saab endale mentori, kes tema arengut ja sisseelamist toetab. Sinu mentor on Tõnis, kes on sinu jaoks alati olemas ja igati toeks.

KANDIDEERI MEILE, KUI VASTAD JÄRGMISTELE TINGIMUSTELE:

 • sul on vähemalt 2-aastane kogemus PHP või JavaScript, HTML ja CSS veebitehnoloogiatega. Kui päris 2 aastat kokku ei tule, kandideeri ikka ja vaatame sinu kandidatuuri üle
 • Omad kogemust WordPressi ja WooCommerce'iga
 • tunned responsive disaini põhimõtteid
 • omad kogemust CSS (ka SCSS) raamistikega (näiteks Bootstrap või Tailwind)
 • räägid ja kirjutad vabalt eesti keeles
 • oskad oma aega planeerida ja saame sulle usaldatud tähtaegade osas muretud olla
 • pead kinni antud lubadustest ja võime sinus alati kindlad olla
 • usud, et "enam-vähem okei" pole tegelikult okei
 • "Seda ei saa teha" ei kuulu sinu sõnavarasse
 • sulle meeldib tiimitöö ja meeskonnaüritused

Meie ootame sinult uudishimulikku meelt ja soovi koos meiega kasvada ja areneda.