UX disainer

Jah, jutud vastavad tõele. Otsime täiendust oma ägedasse meeskonda - seekord uudishimulikku ja tegijat UX disainerit.

Sinu põhiline tööülesanne on kasutaja ja äri vajadustest aru saamine ning koos püsitatud eesmärkidele lahenduse leidmine. Meetodika, aja ja koha valid ise, meeskond toetab sind kõiges.

Sinu tiim saab olema ADM Unit X – digistrateegia ja kliendikogemuse üksus.

ADM on strateegilisi digilahendusi loov agentuur, mis aitab oma klientidel saavutada ärieesmärke digitaalse maailma vahenditega. Arendame e-kommertsi- ja iseteeninduskeskkondi, töötame välja strateegiaid, loome veebilehti ja korraldame kampaaniaid. Ärikriitilised veebikeskonnad ei ole staatilised lahendused, mis seisavad paigal. Nad arenevad koos tehnoloogiaga ning kliendi ja kasutajate vajadustega. Pakume kõigile lahendustele, mis meile usaldatakse, tehnilist tuge ja hooldusteenust.

Oleme oma valdkonnas Eestis suurim agentuur ja kasvame püsivalt. Meie kliendid on tõsised tegijad Eestis ja välismaal: Hewlett-Packard, Bosch, Siemens, Coca-Cola, Amnesty International, Elisa, Coop, Alexela, SEB, Swedbank, G4S ja veel suur hulk toredaid ettevõtteid. Oleme aastaid olnud tipus Eesti agentuuritulu teenijate TOPis. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla – olime üks esimestest, kellele anti 2018. aastal Peresõbraliku Tööandja kuldmärgis. 2019. aastal võtsime uhkusega vastu erasektori Unistuste tööandja tiitli ja 2020. aastal pälvisime kvaliteedimärgise “Austame erinevusi”.

Miks on sul
ADMis hea töötada?

Meil on ägedad inimesed ja hea töökeskkond. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADM-is hea olla. Kõik ADM-ikad hindavad oma rahulolu 2x aastas Gallupi Q12 metoodikaga. Meie rahuloluindeks on üle 4 palli 5 palli skaalal. Ja mis peamine – sinu juht ja meeskond toetavad sind alati ja täiega.

ADMis saad areneda nii palju, kui vaid ise soovid. Oleme sulle toeks nii koolitamise kui arengu planeerimisega. Meie gruppi kuulub Startup-inkubaator Elevator, mille kaudu saad startupi käima lükata või mõnes huvitavas projektis kaasa lüüa. Vähemalt korra kvartalis toimub meil Big Friday, mille raames oleme õppinud näiteks investeerimist, ajajuhtimist, argumenteerimist või teinud heategevuse raames arendustöid neile, kellel endal jääb vahenditest ja teadmistest puudu.

Asume Kultuurikatlas koos paljude tipptasemel agentuuridega nagu Age McCann, D/V/S/ON jt ning meil on väga ilus kontor, kus saab korraga nautida vaadet nii merele kui vanalinnale. ADMikate vaimse arengu toetamiseks on meil olemas nii coach kui ka psühholoog. Füüsilise tervise tervise hoiame korras tänu kontorivõimlemisele, sportimise toetamisele, massaažile ja puuviljadele. Lisaks toimuvad spontaansed lauajalka või pinksi meistrivõistlused ja muidu mõnusad koosviibimised.

Kuidas meie inimesed tööd ADM-is kirjeldavad?

Andres: “Team Leadina saan täita iga päev oma unistust – luua toetav ja turvaline töökeskkond, kus inimesed saavad olla nemad ise. Kus on maksimaalne vabadus ise oma tööd ja tööaega korralda. Kus saab arendada oma tugevusi ja tunda, et sind usaldatakse. Kus inimesed julgevad avaldada oma arvamust ja seda, mida nad päriselt tunnevad. Kus tekib võimalus olla loov, seada ambitsioonikaid eesmärke ning vahel ka täiega feilida ja sellest õppida. Kus on tunne, et nii Team Lead kui ka meeskond on kohe olemas ja toeks kui vaja.  Lisaks sellele peavad ka kliendid tundma, et töö, mis me teeme, loob väärtust, aitab saavutada eesmärke ja  võimaldab neil pidevalt midagi uut õppida. Ja loomulikult peab ka nalja saama. Me pole veel täna kindlasti seal kohal, aga me töötame iga päev selle nimel, et sinna jõuda.”

Liina: “Ma tean küll, et alati on töökuulutuste all sellised motiveerivad töötaja arvamused, mis tunduvad veits klišee. Aga siin võib isegi täitsa ausalt öelda, et ADM on selline koht, kus saab olla täpselt selline inimene, kes sa päriselt oled. Ei pea isegi midagi välja mõtlema, et see töökoht maagilisemalt kõlaks. Väga palju on võimalik asjades kaasa rääkida ja samas ka vabadust nautida – nii tööaja, koha ja ka palju muu osas. Suur rõhk on ka inimese tugevustel ja ütleme nii, et enesearengust siin puudu ei jää. Iga päev õpib midagi uut. Kellast kellani töö pole kunagi varem nii tsill olnud. Ja kui veel rääkida meie Unit X tiimist, siis nii kvaliteetset meelelahutust ja andekaid inimesi iga päev ei leiagi. Kliendid on ägedad ja vastutus on suur, aga pole olemas asju, mida me lahendada ei suudaks. Ja no igapäevane tiimikoosolek – see on juba omaette lugu. Sellest tahad isegi puhkuse ajal osa võtta. Kindlalt Unit X tiimi tulles on esimene mõte, et kus ma küll senikaua olnud olen?”

 • Arvestame sinu isiksusega. Väärtustame inimeste tugevusi.

  Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.

 • Töötingimused ja -keskkond on suurepärased.

  Töötad koos vahva seltskonnaga ägedas kontoris Kultuurikatlas. Siin on peod, toredad tiimiüritused ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad mõnuleda merevaatega terrassil, mängida pinksi ja lauajalgpalli.

 • Toetame sinu arengut.

  Iga uus töötaja saab endale mentori, kes tema arengut ja sisseelamist toetab. Sinu mentor on sinu jaoks olemas ja igati toeks.

 • Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.
 • Töötad koos vahva seltskonnaga ägedas kontoris Kultuurikatlas. Siin on peod, toredad tiimiüritused ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad mõnuleda merevaatega terrassil, mängida pinksi ja lauajalgpalli.
 • Iga uus töötaja saab endale mentori, kes tema arengut ja sisseelamist toetab. Sinu mentor on sinu jaoks olemas ja igati toeks.

KANDIDEERI MEILE, KUI VASTAD JÄRGMISTELE TINGIMUSTELE ...

 • tunned huvi inimeste ja organisatsioonide toimimise vastu
 • sulle meeldib õppida pidevalt midagi uut ja seada endale väljakutseid
 • oskad ja tahad töötada meeskonnas ja olla vajadusel oma tiimikaaslastele olemas
 • suudad ise oma aega ja tööd juhtida
 • oskad hästi argumenteerida ja inimesi veenda
 • saad aru disainisüsteemidest ja oskad kasutada Figmat
 • saad aru UX põhimõtetest ja disainiprotsessist
 • oled empaatiavõimeline ja oskad teisi kuulata
 • sul on vähemalt 3 aastat kogemust UX maailmas
 • oskad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt

LISAKS TULEB KASUKS, KUI ...

 
 • sul on erialane või tööd toetav kõrgharidus või see on alles omandamisel
 • sul on ette näidata oma portfolio
 • saad aru, kuidas toimib muudatuste juhtimine
 • saad aru, mis on CRO ja SEO
 • saad aru, kuidas toimib digiturundus
 • oskad mega hästi inglise keeles kirjutada

Meie ootame sinult uudishimulikku meelt ning soovi koos meiega kasvada ja areneda.