Tiimijuht

Jah, jutud vastavad tõele. Otsime ägedat liidriomadustega tiimijuhti, kes ei karda pilvedes opereeruda.

Äge tiim otsib omale rõõmsat liidriomadustega tiimijuhti, kellel on varasem kogemus pilveteenuste projektijuhina või MSP (Managed Services Provider) valdkonnas tiimi juhtimises.

ADM on strateegilisi digilahendusi loov agentuur, mis aitab oma klientidel saavutada ärieesmärke digitaalse maailma vahenditega. ADM Cloudtech on pilveteenuste haldamisele spetsialiseerunud ADM’i üksus.

ADM Cloudtech tiim aitab kliente optimaalse serveriarhitektuuri ja -teenusepakkuja valikul või projekteerib, seadistab ja hooldab klientide lahendust ise Amazoni, Microsofti või Google pilves. ADM’is me arendame e-kommertsi- ja iseteeninduskeskkondi, töötame välja strateegiaid, loome veebilehti ja korraldame kampaaniaid. Ärikriitilised veebikeskonnad ei ole staatilised lahendused, mis seisavad paigal. Nad arenevad koos tehnoloogiaga ja kliendi ning kasutajate vajadusega. Pakume vajadusel kõigile lahendustele, mis meile usaldatakse, tehnilist tuge ja hooldusteenust.

Oleme oma valdkonnas Eestis suurim agentuur ja kasvame püsivalt. Meie kliendid on tõsised tegijad Eestis ja välismaal: Hewlett-Packard, Bosch, Siemens, Coca-Cola, Amnesty International, Elisa, Coop, SEB, Swedbank, Alexela, G4S ja veel suur hulk toredaid ettevõtteid. Oleme aastaid olnud tipus Eesti agentuuritulu teenijate TOP-is. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADM'is hea olla – olime üks esimestest, kellele anti 2018. aastal Peresõbraliku Tööandja kuldmärgis. 2019. aastal võtsime uhkusega vastu erasektori Unistuste tööandja tiitli ja 2020. aastal pälvisime kvaliteedimärgise “Austame erinevusi”. Lisaks sellele kuulume Tervist edendavate töökohtade võrgustikku ning meile on omistatud Vastutustundliku ettevõtluse indeksi märgis.

Miks on sul
ADMis hea töötada?

Meil on ägedad inimesed ja hea töökeskkond. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADM’is hea olla. Kõik ADM’ikad hindavad oma rahulolu 2x aastas Gallupi Q12 metoodikaga. Meie rahuloluindeks on üle 4 palli 5 palli skaalal. Ja mis peamine – sinu juht ja meeskond toetavad sind alati ja täiega.

ADM’is saad areneda nii palju, kui vaid ise soovid. Oleme sulle toeks nii koolitamise kui arengu planeerimisega. Meie gruppi kuulub Startup-inkubaator Elevator, mille kaudu saad startupi käima lükata või mõnes huvitavas projektis kaasa lüüa. Vähemalt kord kvartalis toimub meil Big Friday, mille raames oleme õppinud näiteks investeerimist, ajajuhtimist, argumenteerimist või teinud heategevuse raames arendustöid neile, kellel endal jääb vahenditest ja teadmistest puudu.

Asume Kultuurikatlas koos paljude tipptasemel agentuuridega nagu Age McCann, D/V/S/ON jt ning meil on väga ilus kontor, kus saab korraga nautida vaadet nii merele kui vanalinnale. ADM’ikate vaimse arengu toetamiseks on meil olemas nii coach kui ka psühholoog. Füüsilise tervise tervise hoiame korras tänu kontorivõimlemisele, sportimise toetamisele, massaažile ja puuviljadele. Lisaks toimuvad spontaansed lauajalka või pinksi meistrivõistlused ja muidu mõnusad koosviibimised.

 

Kuidas meie inimesed tööd ADMis kirjeldavad?

Tõnis: “ADM on minu jaoks justkui teine kodu ja siinsed inimesed on parim perekond keda tööl omada. ADM on olnud igati toeks minu arengule ning võimaldanud mul liikuda noorem front-end arendajast projektijuhiks ja seejärel tiimijuhiks. ADMis saan teha seda, mida ma kõige paremini oskan. Projektid on põnevad, aga samas ka väljakutseid pakkuvad ning koos siinse meeskonnaga on lausa lust igal hommikul tööle tulla.”

Klemens: “Oma loomult olen ma inimene, kes vajab pidevat liikumist kõrgemale, kaugemale ja kiiremini ning samal ajal veetes aega lõbusalt mõnusas seltskonnas. Seda on mulle ADMis töötamine alati võimaldanud. Alustasin oma teekonda siin juunior back-end arendajana. Tänaseks olen ma tegevjuht pilvteenuste üksuses. Selle kahe positsiooni vahel on aastate jagu arengut nii põnevate tööde, uute tehnoloogiate kui ka tugeva toega isiklikus arengus. Kõik see on toimunud väga lõbusas seltskonnas ja pidevate lahedate ürituste saatel. Tänaseni on iga päev tunne, et see kõik on alles uue ja põneva algus :)”

 • Arvestame sinu isiksusega. Väärtustame inimeste tugevusi.

  Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.

 • Töötingimused ja -keskkond on suurepärased.

  Töötad koos vahva seltskonnaga ägedas kontoris Kultuurikatlas. Siin on peod, toredad tiimiüritused ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad mõnuleda merevaatega terrassil, mängida pinksi ja lauajalgpalli.

 • Toetame sinu arengut.

  Toetame igati sinu sisseelamist ADMi ja arengut oma rolli sees kui ka laiemalt. Oleme sinu jaoks alati olemas ja igati toeks.

 • Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.
 • Töötad koos vahva seltskonnaga ägedas kontoris Kultuurikatlas. Siin on peod, toredad tiimiüritused ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad mõnuleda merevaatega terrassil, mängida pinksi ja lauajalgpalli.
 • Toetame igati sinu sisseelamist ADMi ja arengut oma rolli sees kui ka laiemalt. Oleme sinu jaoks alati olemas ja igati toeks.

KANDIDEERI MEILE, KUI VASTAD JÄRGMISTELE TINGIMUSTELE:

 • oled kokku puutunud MSP valdkonnas juhtimisega või omad varasemat töökogemust pilve projektijuhi või pilveanalüütikuna
 • räägid ja kirjutad vabalt eesti ja inglise keeles
 • sul on liidriomadused ja tugev eestvedamisoksus
 • oled väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskusega
 • oskad oma aega planeerida ja saame sulle usaldatud tähtaegade osas muretud olla
 • pead kinni antud lubadustest ja võime sinus alati kindlad olla
 • sa usud, et "enam-vähem okei" pole tegelikult okei
 • "seda ei saa teha" ei kuulu sinu sõnavarasse
 • sulle meeldib tiimitöö ja meeskonnaüritused

LISAKS TULEB KASUKS, KUI:

 
 • oled varem kokku puutunud veebilahenduste, serverite või hallatud IT teenuste valdkonnaga
 • omad varasemat kogemust tiimijuhina ja sinu inimesed meenutavad sind kui väga head liidrit

Meie ootame sinult uudishimulikku meelt ja soovi koos meiega kasvada ja areneda.