Tarkvaraarenduse tooteomanik

Kui oled fantastiline tooteomanik, kes hindab üle kõige tööd põnevate suurte klientidega, siis siin on midagi just sulle!

Otsime oma ägedasse kollektiivi tooteomanikku. Sul on võimalus töötada rahvusvahelises agiilses tiimis, luues uusi lahendusi kodumaistele ja rahvusvahelistele ettevõtetele. Meie tiimis on erinevate hobidega inimesi – videomänguhuvilistest purjetamise entusiastideni. Oleme kindlad, et meiega sul igav ei hakka!

PS! Isegi kui oled praegu oma tööga rahul, siis võta hetk, et mõelda uutele väljakutsetele, ja tule tutvu meie tiimiga!

ADM on strateegilisi digilahendusi loov agentuur, mis aitab oma klientidel saavutada ärieesmärke digitaalse maailma vahenditega. Arendame e-kommertsi- ja iseteeninduskeskkondi, töötame välja strateegiaid, loome veebilehti ja korraldame kampaaniaid. Ärikriitilised veebikeskonnad ei ole staatilised lahendused, mis seisavad paigal. Nad arenevad koos tehnoloogiaga ning kliendi ja kasutajate vajadustega. Pakume kõigile lahendustele, mis meile usaldatakse, tehnilist tuge ja hooldusteenust.

Oleme oma valdkonnas Eestis suurim agentuur ja kasvame püsivalt. Meie kliendid on tõsised tegijad Eestis ja välismaal: Hewlett-Packard, Bosch, Siemens, Coca-Cola, Amnesty International, NHS, Elisa, Coop, Alexela, SEB, Swedbank, G4S ja veel suur hulk toredaid ettevõtteid. Oleme aastaid olnud tipus Eesti agentuuritulu teenijate TOP-is. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla – olime üks esimestest, kellele anti 2018. aastal Peresõbraliku Tööandja kuldmärgis. 2019. aastal võtsime uhkusega vastu erasektori Unistuste tööandja tiitli ja 2020. aastal pälvisime kvaliteedimärgise “Austame erinevusi”. Lisaks sellele kuulume Tervist edendavate töökohtade võrgustikku ning meile on omistatud Vastutustundliku ettevõtluse indeksi märgis.

Miks on sul
ADMis hea töötada?

Meil on ägedad inimesed ja hea töökeskkond. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla. Kõik ADMikad hindavad oma rahulolu 2x aastas Gallupi Q12 metoodikaga. Meie rahuloluindeks on üle 4 palli 5 palli skaalal. Ja mis peamine – sinu juht ja meeskond toetavad sind alati ja täiega. ADMis saad areneda nii palju, kui vaid ise soovid. Oleme sulle toeks nii koolitamise kui arengu planeerimisega.

ADM gruppi kuulub Start-Up inkubaator Elevator, mille kaudu saad startupi käima lükata või mõnes huvitavas projektis kaasa lüüa. Vähemalt korra kvartalis toimub Big Friday, mille raames oleme õppinud näiteks investeerima, ajajuhtimist, argumenteerimist või teinud heategevuse raames arendustöid neile, kellel endal jääb vahenditest ja teadmistest puudu.

Asume Kultuurikatlas koos paljude tipptasemel agentuuridega nagu Age McCann, D/V/S/ON jt ning meil on väga ilus kontor, kus saab korraga nautida vaadet nii merele kui vanalinnale. ADMikate vaimse arengu toetamiseks on meil olemas nii coach kui ka psühholoog ning füüsilise tervise hoiame korras tänu kontorivõimlemisele, sportimise toetamisele, massaažile ja puuviljadele. Lisaks toimuvad spontaansed lauajalka või pinksi meistrivõistlused ja muidu mõnusad koosviibimised.

Kuidas meie inimesed tööd ADMis kirjeldavad?

Paul: “Tiimijuhina ootan ma enda meeskonda laia silmaringiga ning keskpärasust põlgavaid uudishimulikke tiimiliikmeid. Soovime oma töös mõelda kastist väljapoole ennast teadlikult mugavustsoonist välja asetades, sest ainult nii suudame areneda. Oleme julged ja uuendusmeelsed ning soovime anda enda panuse erinevate lahenduste väljatöötamiseks, mis aitavad päriselt inimesi ja ettevõtteid. Teame, et töö ja lõbu käivad käsikäes ning tiimina leiame alati toredaid võimalusi akude laadimiseks”.

Aleksandra: “ADM pakub mulle kõike mida olen alati tahtnud – põnevad ja väljakutseid pakkuvad projektid, pidev eneseareng ja võimalus õppida iga päev, vabadus ise oma tööd ja aega organiseerida, mega lahe ja huumorikas eCom tiim koos meeletult toetava tiimijuhiga. Projektijuhina ADMis olen märkimisväärselt arenenud, saan asjades kaasa rääkida ning tunnen, et minu arvamust ja mind isikuna väärtustatakse. Olen igati rahul, motiveeritud ja tunnen, et olen õiges kohas.”

 • Arvestame sinu isiksusega. Väärtustame inimeste tugevusi.

  Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.

 • Töötingimused ja -keskkond on suurepärased.

  Töötad koos vahva seltskonnaga ägedas kontoris Kultuurikatlas. Siin on toredad tiimiüritused ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad mõnuleda merevaatega terrassil, mängida pinksi ja lauajalgpalli.

 • Toetame sinu arengut.

  Iga uus töötaja saab endale mentori, kes tema arengut ja sisseelamist toetab. Sinu mentor on sinu jaoks olemas ja igati toeks.

 • Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.
 • Töötad koos vahva seltskonnaga ägedas kontoris Kultuurikatlas. Siin on toredad tiimiüritused ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad mõnuleda merevaatega terrassil, mängida pinksi ja lauajalgpalli.
 • Iga uus töötaja saab endale mentori, kes tema arengut ja sisseelamist toetab. Sinu mentor on sinu jaoks olemas ja igati toeks.

SINU PEAMISED TÖÖÜLESANDED:

 • tagad projekti arenduseesmärgi sujuva ja efektiivse saavutamise
 • suhtled igapäevaselt klientide ja projektimeeskonnaga
 • paned kirja arendussoovid, vajadusel täpsustad ja prioritiseerid need koostöös kliendiga
 • tagad arendusülesannete selguse ja arusaadavuse arendajale
 • haldad backlogi
 • planeerid ja haldad sprinti, viid läbi sprindi demosid ja retrospektiive
 • seisad projektimeeskonna heaolu eest ning suhtled sel teemal meeskonnaga regulaarselt
 • haldad ja jälgid oma projekti eelarvet
 • märkad oma projektide siseselt uusi müügivõimalusi ning vajadusel koostad hinnapakkumisi

KANDIDEERI MEILE, KUI VASTAD JÄRGMISTELE TINGIMUSTELE:

 • sa tunned ülihästi kõiki SCRUM arendusmetoodika peensusi
 • oled tooteomanikuna töötanud vähemalt 2 aastat
 • sul on IT-alane kõrgharidus
 • oled kursis erinevate veebitehnoloogiate ja trendidega
 • oled hea ärilise vaistu ja ettevõtjaliku mõttelaadiga
 • tead, et tõhus kommunikatsioon on edu alus
 • räägid ja kirjutad ladusalt nii eesti kui inglise keeles
 • sa usud, et “enam-vähem okei” pole tegelikult okei
 • “seda ei saa teha” ei kuulu sinu sõnavarasse

LISAKS TULEB KASUKS, KUI:

 
 • sul on CSPO sertifikaat
 • oled töötanud analüütikuna