Tarkvaraarenduse projektijuht

Jah, jutud vastavad tõele. Otsime oma ägedasse meeskonda tarkvaraarenduse projektijuhti.

Kandideeri kindlasti, kui:

 • oled varasemalt juhtinud edukalt tarkvaraarenduse projekte avalikus ja erasektoris
 • oled hea suhtleja ja hingelt meeskonnamängija
 • armastad korda, täpsust ja kindlaid protsesse ning naudid nende loomist ja järgimist

ADM on strateegilisi digilahendusi loov agentuur, mis aitab oma klientidel saavutada ärieesmärke digitaalse maailma vahenditega. Arendame e-kommertsi- ja iseteeninduskeskkondi, töötame välja strateegiaid, loome veebilehti ja korraldame kampaaniaid. Ärikriitilised veebikeskonnad ei ole staatilised lahendused, mis seisavad paigal. Nad arenevad koos tehnoloogiaga ning kliendi ja kasutajate vajadustega. Pakume kõigile lahendustele, mis meile usaldatakse, tehnilist tuge ja hooldusteenust.

Oleme oma valdkonnas Eestis suurim agentuur ja kasvame püsivalt. Meie kliendid on tõsised tegijad Eestis ja välismaal: Hewlett-Packard, Bosch, Siemens, Coca-Cola, Amnesty International, NHS, Elisa, Coop, Alexela, SEB, Swedbank, G4S ja veel suur hulk toredaid ettevõtteid. Oleme aastaid olnud tipus Eesti agentuuritulu teenijate TOP-is. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla – olime üks esimestest, kellele anti 2018. aastal Peresõbraliku Tööandja kuldmärgis. 2019. aastal võtsime uhkusega vastu erasektori Unistuste tööandja tiitli ja 2020. aastal pälvisime kvaliteedimärgise “Austame erinevusi”. Lisaks sellele kuulume Tervist edendavate töökohtade võrgustikku ning meile on omistatud Vastutustundliku ettevõtluse indeksi märgis.

Miks on sul
ADMis hea töötada?

Meil on ägedad inimesed ja hea töökeskkond. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla. Kõik ADMikad hindavad oma rahulolu 2x aastas Gallupi Q12 metoodikaga. Meie rahuloluindeks on üle 4 palli 5 palli skaalal. Ja mis peamine – sinu juht ja meeskond toetavad sind alati ja täiega. ADMis saad areneda nii palju, kui vaid ise soovid. Oleme sulle toeks nii koolitamise kui arengu planeerimisega.

ADM gruppi kuulub Start-Up inkubaator Elevator, mille kaudu saad startupi käima lükata või mõnes huvitavas projektis kaasa lüüa. Vähemalt korra kvartalis toimub Big Friday, mille raames oleme õppinud näiteks investeerima, ajajuhtimist, argumenteerimist või teinud heategevuse raames arendustöid neile, kellel endal jääb vahenditest ja teadmistest puudu.

Asume Kultuurikatlas koos paljude tipptasemel agentuuridega nagu Age McCann, D/V/S/ON jt ning meil on väga ilus kontor, kus saab korraga nautida vaadet nii merele kui vanalinnale. ADMikate vaimse arengu toetamiseks on meil olemas nii coach kui ka psühholoog ning füüsilise tervise hoiame korras tänu kontorivõimlemisele, sportimise toetamisele, massaažile ja puuviljadele. Lisaks toimuvad spontaansed lauajalka või pinksi meistrivõistlused ja muidu mõnusad koosviibimised.

Kuidas meie inimesed tööd ADMis kirjeldavad?

Tõnis: “ADM on minu jaoks justkui teine kodu ja siinsed inimesed on parim perekond, keda tööl omada. ADM on olnud igati toeks minu arengule ning võimaldanud mul liikuda noorem front-end arendajast projektijuhiks ja sealt edasi tiimijuhiks. ADMis saan teha seda, mida ma kõige paremini oskan. Projektid on põnevad, aga samas ka väljakutseid pakkuvad ning koos siinse meeskonnaga on lausa lust igal hommikul tööle tulla.”

Gerda: “Projektijuhina töötades on minu ülesanne juhtida ja organiseerida kogu projektide valmimise protsessi. Kuna projektid on meil põnevad ning pakuvad tihtipeale mitmekülgseid väljakutseid nii mulle kui ka kogu tiimile, on võimalik iga päev midagi uut ja huvitavat õppida ning seega hoida end pidevas arengus. Lisaks sellele on päev ADM-is väga tore – töökaaslased on sõbralikud ja abivalmid ning igav siin juba ei hakka.”

Aleksandra: “ADM pakub mulle kõike mida olen alati tahtnud – põnevad ja väljakutseid pakkuvad projektid, pidev eneseareng ja võimalus õppida iga päev, vabadus ise oma tööd ja aega organiseerida, mega lahe ja huumorikas eCom tiim koos meeletult toetava tiimijuhiga. Projektijuhina ADMis olen märkimisväärselt arenenud, saan asjades kaasa rääkida ning tunnen, et minu arvamust ja mind isikuna väärtustatakse. Olen igati rahul, motiveeritud ja tunnen, et olen õiges kohas.”

 • Arvestame sinu isiksusega. Väärtustame inimeste tugevusi.

  Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.

 • Töötingimused ja -keskkond on suurepärased.

  Töötad koos vahva seltskonnaga ägedas kontoris Kultuurikatlas. Siin on toredad tiimiüritused ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad mõnuleda merevaatega terrassil, mängida pinksi ja lauajalgpalli.

 • Toetame sinu arengut.

  Iga uus töötaja saab endale mentori, kes tema arengut ja sisseelamist toetab. Sinu mentor on sinu jaoks olemas ja igati toeks.

 • Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.
 • Töötad koos vahva seltskonnaga ägedas kontoris Kultuurikatlas. Siin on toredad tiimiüritused ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad mõnuleda merevaatega terrassil, mängida pinksi ja lauajalgpalli.
 • Iga uus töötaja saab endale mentori, kes tema arengut ja sisseelamist toetab. Sinu mentor on sinu jaoks olemas ja igati toeks.

SINU PEAMISED TÖÖÜLESANDED:

 • suhtled igapäevaselt klientide ja projektimeeskonnaga
 • koostad projektiplaani ja tagad projekti arenduseesmärgi tähtaegse ja efektiivse saavutamise
 • haldad ja jälgid projektiplaani, skoopi ning eelarvet
 • seisad projektimeeskonna heaolu eest ning suhtled sel teemal meeskonnaga regulaarselt
 • märkad oma projektide siseselt uusi müügivõimalusi ning osaled pakkumuste koostamisel

KANDIDEERI MEILE, KUI VASTAD JÄRGMISTELE TINGIMUSTELE:

 • sul on vähemalt 3 aastat varasemat kogemust Eesti avaliku ja erasektori tarkvaraarenduse projektide juhtimisel
 • tunned hästi erinevaid arendusmetoodikaid (Waterfall, Kanban, Scrum)
 • oled kursis erinevate veebitehnoloogiate ja trendidega
 • sul on IT-alane kõrgharidus
 • oled oma töös täpne, pead kinni lubadustest ja võtad vastutuse
 • tead, et tõhus kommunikatsioon on edu alus ja sulle meeldib suhelda
 • valdad hästi eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas
 • oled hea ärilise vaistu ja ettevõtjaliku mõttelaadiga
 • sa usud, et “enam-vähem okei” pole tegelikult okei
 • “seda ei saa teha” ei kuulu sinu sõnavarasse

LISAKS TULEB KASUKS, KUI:

 
 • omad varasemat kogemust veebiarenduses (analüütik, arendaja vms)
 • omad kokkupuudet erinevate sisuhaldussüsteemidega (nt Wordpress jm)

Meie ootame sinult uudishimulikku meelt ning soovi koos meiega kasvada ja areneda.