Senior Java arendaja (tech lead)

Jah, jutud vastavad tõele. Otsime oma tiimi hea tehnilise kompetentsiga Java arendajat. Sinu vastutusalas on rakenduse ülesehituse disain ja realiseerimine vastavalt kirjeldatud ärinõuetele. Lisaks muidugi ka rakenduse lähtekoodi jätkusuutlikkuse tagamine ja arendjate nõustamine arendusega seotud probleemide osas.

Oleme digilahendusi loov agentuur, mis aitab klientidel saavutada ärieesmärke digitaalse maailma vahenditega. Näiteks koostame ettevõtetele digistrateegiaid, korraldame kampaaniaid, loome iseteeninduskeskkondasid ja arendame, haldame, hooldame veebilehti. Lisaks loome vajadusel äriinfosüsteemidele integratsioonikihid ja API-d, et ühendada olemasolevad süsteemid uute teenuste ja tehnoloogiatega. Kui mõni vajalik äriinfosüsteemi osa on puudu, siis oleme abiks ka selle arendamisel või juurutamisel. Ja muidugi ka projekteerime, teostame ja haldame veebilahendusi, rakendusi, äriinfosüsteeme ja teenuseid pilves (Managed cloud hosting Amazon, Google, Azure).

Oleme oma valdkonnas Eestis suurim agentuur ja kasvame püsivalt. Meie kliendid on tõsised tegijad Eestis ja välismaal: Hewlett-Packard, Bosch, Siemens, Coca-Cola, Amnesty International, Elisa, Coop, Lux Express, SEB, Swedbank, G4S ja veel suur hulk toredaid ettevõtteid. Oleme aastaid olnud tipus Eesti agentuuritulu teenijate TOP-is.

Korraldame kampaaniaid ja loome veebilehti, töötame välja strateegiaid ja arendame e-kommertsi- ja iseteeninduskeskkondi. Ärikriitilised veebikeskonnad ei ole staatilised lahendused, mis seisavad paigal. Nad arenevad koos tehnoloogiaga ja kliendi ning kasutajate vajadusega. ADM pakub vajadusel kõigile lahendustele, mis meile usaldatakse, tehnilist tuge ja hooldusteenust.

Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla. Oleme üks esimestest ettevõtetest Eestis, kellele on antud Peresõbraliku Tööandja kuldmärgis. Samuti kuulume Tervist edendavate töökohtade võrgustikku.

Miks on sul
ADMis hea töötada?

Meil on ägedad inimesed ja hea töökeskkond. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla – olime üks esimestest, kellele on antud Peresõbraliku Tööandja kuldmärgis. Kõik ADMikad hindavad oma rahulolu 2x aastas Gallupi Q12 metoodikaga. Meie rahuloluindeks on 4,4 palli 5-palli skaalal ja see on püsivalt kasvanud. Ja mis peamine – sinu juht ja meeskond toetavad sind alati ja täiega.

ADMis saad areneda nii palju, kui vaid ise soovid. Oleme sulle toeks nii koolitamise kui ka arengu planeerimisega. Oleme osaline Startup-inkubaatoris Elevator, mille kaudu saad startupi käima lükata või mõnes huvitavas projektis kaasa lüüa. Iga kuu toimub meil Big Friday, mille raames oleme õppinud näiteks investeerimist, ajajuhtimist, argumenteerimist või teinud heategevuse raames arendustöid neile, kellel endal jääb vahenditest ja teadmistest puudu.

Asume Kultuurikatlas koos paljude tipptasemel agentuuridega nagu Age McCann, D/V/S/ON jt ning meil on väga ilus kontor, kus saab korraga nautida vaadet nii merele kui ka vanalinnale. ADMikate vaimse arengu toetamiseks on meil olemas nii coach kui ka psühholoog ning füüsilise tervise hoiame korras tänu kontorivõimlemisele, sportimise toetamisele, massaažile ja puuviljadele. Lisaks toimuvad spontaansed lauajalka või pinksi meistrivõistlused ja muidu mõnusad koosviibimised.

Kuidas meie inimesed tööd ADM-is kirjeldavad?

 • Arvestame sinu isiksusega. Väärtustame inimeste tugevusi.

  Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.

 • Töötingimused ja keskkond on suurepärased.

  Töötad koos toreda seltskonnaga uues kontoris Kultuurikatlas. Sul on vägevad suvepäevad, jõululaupäeva pidu ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad chillida merevaatega terrassil, mängida pinksi ja lauajalgpalli.

 • Toetame sinu arengut.

  Iga uus töötaja saab endale mentori, kes tema arengut ja sisseelamist toetab. Sinu mentor on sinu jaoks olemas ja igati toeks.

 • Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.
 • Töötad koos toreda seltskonnaga uues kontoris Kultuurikatlas. Sul on vägevad suvepäevad, jõululaupäeva pidu ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad chillida merevaatega terrassil, mängida pinksi ja lauajalgpalli.
 • Iga uus töötaja saab endale mentori, kes tema arengut ja sisseelamist toetab. Sinu mentor on sinu jaoks olemas ja igati toeks.

Me väga loodame, et:

 • sul on vähemalt 5-aastat Java programmeerimiskeele mitmekülgset kogemust
 • sul on kogemus PortgreSQL/Oracle andmebaaside kasutamisel
 • sa oskad arendada REST/SOAP veebiteenuseid
 • sa oskad Unit-teste kirjutada
 • sul on tehnilise liidri kogemus või potentsiaal
 • oskad väga hästi enda ja teiste aega juhtida
 • pead kinni antud lubadustest ja võime sinus alati kindlad olla
 • sa usud ka, et “enam-vähem okei” tegelikult pole okei
 • “seda ei saa teha” ei kuulu sinu sõnavarasse

Saad plusspunkte kui:

 • saad aru mikroteenustest