Veebiarenduste projektijuht

Otsime oma meeskonda asjalikku ja kogemustega tehnilist veebilahenduste projektijuhti, kes tegeleks igapäevaselt veebiarendusprojektide juhtimise ning järeltoega.

  • Kas oled hea suhtleja, usaldusväärne ja täpne oma tööülesannete täitmisel?
  • Kas armastad korda ja kindlaid protsesse ning naudid nende loomist ja järgimist?
  • Kas oled meeskonnamängija, suudad inspireerida teisi ning oled positiivseks eeskujuks?

Peamiselt arendame e-kommertsi- ja iseteeninduskeskkondi, töötame välja strateegiaid, loome veebilehti ja korraldame kampaaniaid. Ärikriitilised veebikeskonnad ei ole staatilised lahendused, mis seisavad paigal. Nad arenevad koos tehnoloogiaga ja kliendi ning kasutajate vajadusega. Pakume vajadusel kõigile lahendustele, mis meile usaldatakse, tehnilist tuge ja hooldusteenust.

Oleme oma valdkonnas Eestis suurim agentuur ja kasvame püsivalt. Meie kliendid on tõsised tegijad Eestis ja välismaal: Hewlett-Packard, Bosch, Siemens, Coca-Cola, Amnesty International, Elisa, Coop, Lux Express, SEB, Swedbank, G4S ja veel suur hulk toredaid ettevõtteid. Oleme aastaid olnud tipus Eesti agentuuritulu teenijate TOP-is. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla – olime üks esimestest, kellele anti 2018. aastal Peresõbraliku Tööandja kuldmärgis. Hiljuti võtsime uhkusega vastu erasektori Unistuste tööandja tiitli ja allkirjastasime Mitmekesisuse kokkuleppe.

Miks on sul
ADM-is hea töötada?

Meil on ägedad inimesed ja hea töökeskkond. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla. Kõik ADMikad hindavad oma rahulolu 2x aastas Gallupi Q12 metoodikaga. Meie rahuloluindeks on 4,4 palli 5-palli skaalal ja see on püsivalt kasvanud. Ja mis peamine – sinu juht ja meeskond toetavad sind alati ja täiega. ADMis saad areneda nii palju, kui vaid ise soovid. Oleme sulle toeks nii koolitamise kui arengu planeerimisega.

Oleme osaline Startup-inkubaatoris Elevator, mille kaudu saad startupi käima lükata või mõnes huvitavas projektis kaasa lüüa. Iga kuu toimub meil Big Friday, mille raames oleme õppinud näiteks investeerima, ajajuhtimist, argumenteerimist või teinud heategevuse raames arendustöid neile, kellel endal jääb vahenditest ja teadmistest puudu.

Asume Kultuurikatlas koos paljude tipptasemel agentuuridega nagu Age McCann, D/V/S/ON jt ning meil on väga ilus kontor, kus saab korraga nautida vaadet nii merele kui vanalinnale. ADMikate vaimse arengu toetamiseks on meil olemas nii coach kui ka psühholoog ning füüsilise tervise hoiame korras tänu kontorivõimlemisele, sportimise toetamisele, massaažile ja puuviljadele. Lisaks toimuvad spontaansed lauajalka või pinksi meistrivõistlused ja muidu mõnusad koosviibimised.

Kuidas meie inimesed tööd ADM-is kirjeldavad?

Tõnis Nerep: “ADM on minu jaoks justkui teine kodu ja siinsed inimesed on parim perekond keda tööl omada. ADM on olnud igati toeks minu arengule ning võimaldanud mul liikuda noorem front-end arendajast projektijuhiks. ADMis saan teha seda, mida ma kõige paremini oskan. Projektid on põnevad, aga samas ka väljakutseid pakkuvad ning koos siinse meeskonnaga on lausa lust igal hommikul tööle tulla.”

Mirko Haavel: “Projektijuhina on minu ülesanne kliendi lahendusi ellu viia. Seejuures juhtida ja organiseerida kogu lahenduse valmimise protsess. Protsess, mis tüüpiliselt algab analüüsi ja hindamisega ning lõppeb lahenduse kliendi toodangukeskkonda paigaldusega. Projektijuhina hindan täpsust ja tööprotsessidest kinni pidamist ja väikest huumorit, et asi ikka liiga tõsiseks ei lähe. Teise nurga alt vaadates on iga projektijuht ka analüütik. Analüütikuna meeldib mulle ülesannetest üles leida puslesi ja neile kõige parem lahendus leida. Tööpäev ADM-is on mitmekülgne ja iga päevas on midagi uut.”

Maria Asperk: “ADMis vanaks ei jää! Pidevalt täienevad tehnoloogiad ja trendid vajavad kasutusele võtmist. Oma panusega saan olla abiks veebiarenduse maastiku turvalisemaks, kirjumaks ja kasutajasõbralikumaks muutmisel. Projektijuhtimise töös ma planeerin eelarvet, aega ja ressursse. Minu jaoks on neist kõige tähtsam eelarve planeerimine ehk õigesti hinnastatud konkreetse ülesande sisu ja skoobi kirja panemine. ADMis on lahedad töötajad, peod ja Big Friday-d.”

  • Arvestame sinu isiksusega. Väärtustame inimeste tugevusi

    Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.

  • Sa koordineerid projekti algusest lõpuni.

    Sa juhid projekti teostamise protsessi, kindlustad tähtaegadest ning eelarvetest kinnipidamise ning koordineerid koostööd klientide, koostööpartnerite ja meie meeskonna vahel.

  • Töötingimused ja keskkond on suurepärased.

    Töötad koos rahvusvahelise seltskonnaga uues kontoris Kultuurikatlas. Sul on vägevad suvepäevad, jõululaupäeva pidu ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad chillida merevaatega terrassil, mängida pinksi ja lauajalgpalli.

  • Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.
  • Sa juhid projekti teostamise protsessi, kindlustad tähtaegadest ning eelarvetest kinnipidamise ning koordineerid koostööd klientide, koostööpartnerite ja meie meeskonna vahel.
  • Töötad koos rahvusvahelise seltskonnaga uues kontoris Kultuurikatlas. Sul on vägevad suvepäevad, jõululaupäeva pidu ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad chillida merevaatega terrassil, mängida pinksi ja lauajalgpalli.

NÕUDED:

  • Sul on kogemust IT- ja/või veebiarendusprojektide juhtimisel
  • Sa oskad oma aega juhtida
  • Sul on oskus ja tahe võtta vastutust ning teha otsuseid
  • Oled kursis erinevate veebitehnoloogiate ja trendidega
  • Oled kohusetundlik, pead kinni kella- ning tähtaegadest
  • Oled iseseisev ning sulle meeldib suhelda
  • Valdad hästi eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas
  • Soovid töötada eelkõige meeskonnas

KASUKS TULEB:

  • Kui omad varasemat kogemust veebiarenduses (analüütik, arendaja vms)
  • Kui sul on ettevõtjalik mõtteviis ja arusaam, kuidas efektiivselt ning kasumlikult tegutseda
  • Sul on või sa omandad kõrgharidust infotehnoloogiaga seotud valdkonnas
  • Oled kokku puutunud või tunned erinevaid arendusprotsesse (Waterfall, Agile, Scrum)

Hindame kandidaadis kõige rohkem soovi oma teadmisi pidevalt edasi arendada ja huvi uute veebitehnoloogiate vastu, mis aitab kliendile veelgi rohkem väärtust luua. Jagame heameelega oma kogemusi ja toetame uute oskuste õppimisel.