PHP (Drupal) arendaja

Otsime oma ridadesse PHP arendajat, kellega koos hakkame arendama Drupali baasil ärikriitilisi lahendusi nii Eesti kui välismaistele ettevõtetele. Hindame kõrgelt kogemusi ja teadmisi, aga veel olulisem on inimene selle taga.

Sest meie jaoks tuled esimesena sina. Tahame olla kindlad, et sa…

.. teeksid tööd, mis sind tegelikult ka õnnelikuks teeb.
.. tuleksid hommikuti elevusega tööle.
.. tahaksid koos meiega suuri projekte teha.

Oleme pidevas arenemises ja sina saad teha seda koos meiega. Võtame su kohe kampa mõne suurema projekti arendusel ja meie mentorid on sulle selles igati toeks.

Peamiselt arendame e-kommertsi- ja iseteeninduskeskkondi, töötame välja strateegiaid, loome veebilehti ja korraldame kampaaniaid. Ärikriitilised veebikeskonnad ei ole staatilised lahendused, mis seisavad paigal. Nad arenevad koos tehnoloogiaga ja kliendi ning kasutajate vajadusega. Pakume vajadusel kõigile lahendustele, mis meile usaldatakse, tehnilist tuge ja hooldusteenust.

Oleme oma valdkonnas Eestis suurim agentuur ja kasvame püsivalt. Meie kliendid on tõsised tegijad Eestis ja välismaal: Hewlett-Packard, Bosch, Siemens, Coca-Cola, Amnesty International, Elisa, Coop, Lux Express, SEB, Swedbank, G4S ja veel suur hulk toredaid ettevõtteid. Oleme aastaid olnud tipus Eesti agentuuritulu teenijate TOP-is. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla – olime üks esimestest, kellele anti 2018. aastal Peresõbraliku Tööandja kuldmärgis. Hiljuti võtsime uhkusega vastu erasektori Unistuste tööandja tiitli ja allkirjastasime Mitmekesisuse kokkuleppe.

Miks on sul
ADM-is hea töötada?

Meil on ägedad inimesed ja hea töökeskkond. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla. Kõik ADMikad hindavad oma rahulolu 2x aastas Gallupi Q12 metoodikaga. Meie rahuloluindeks on 4,4 palli 5-palli skaalal ja see on püsivalt kasvanud. Ja mis peamine – sinu juht ja meeskond toetavad sind alati ja täiega. ADMis saad areneda nii palju, kui vaid ise soovid. Oleme sulle toeks nii koolitamise kui arengu planeerimisega.

Oleme osaline Startup-inkubaatoris Elevator, mille kaudu saad startupi käima lükata või mõnes huvitavas projektis kaasa lüüa. Iga kuu toimub meil Big Friday, mille raames oleme õppinud näiteks investeerima, ajajuhtimist, argumenteerimist või teinud heategevuse raames arendustöid neile, kellel endal jääb vahenditest ja teadmistest puudu.

Asume Kultuurikatlas koos paljude tipptasemel agentuuridega nagu Age McCann, D/V/S/ON jt ning meil on väga ilus kontor, kus saab korraga nautida vaadet nii merele kui vanalinnale. ADMikate vaimse arengu toetamiseks on meil olemas nii coach kui ka psühholoog ning füüsilise tervise hoiame korras tänu kontorivõimlemisele, sportimise toetamisele, massaažile ja puuviljadele. Lisaks toimuvad spontaansed lauajalka või pinksi meistrivõistlused ja muidu mõnusad koosviibimised.

Kuidas meie inimesed tööd ADM-is kirjeldavad?

Märt: Tarkvara arendajana töötades püüan alati uusi teadmisi juurde õppida ning rakendada neid oma töös. Ma ei ole paigalseisja, kes teeb samade teadmiste baasil oma tööd ning ADM-is töötades ma ei pea ka seda olema – ettevõte on avatud uutele ideedele ja lahendustele. Töökaaslased on sõbralikud ja abivalmid ning oma ala spetsialistid. Isiklikult hindan just enese täiendamise võimalusi ning paindlikkust, mida mulle siin pakutakse.”

Ain: “Olles ADM-is arendaja, tunnen, et siin nähakse minu väärtust inimesena, mitte ainult minu väärtust kui arendajana ühes kitsas rollis. Tehes tööd, mis mulle meeldib, on siin võimalik areneda nii tööalaselt kui ka isiksusena. Seda võimaldavad mitmekülgseid väljakutseid pakkuvad projektid, huvitavad koolitused ning üritused ja sinu kõrval olev tugev ning kogenud tiim.”

Mirko: “Projektijuhina on minu ülesanne kliendi lahendusi ellu viia. Seejuures juhtida ja organiseerida kogu lahenduse valmimise protsess. Protsess, mis tüüpiliselt algab analüüsi ja hindamisega ning lõppeb lahenduse kliendi toodangukeskkonda paigaldusega. Projektijuhina hindan täpsust ja tööprotsessidest kinni pidamist ja väikest huumorit, et asi ikka liiga tõsiseks ei lähe. Teise nurga alt vaadates on iga projektijuht ka analüütik. Analüütikuna meeldib mulle ülesannetest üles leida puslesi ja neile kõige parem lahendus leida. Tööpäev ADM-is on mitmekülgne ja iga päevas on midagi uut.”

 • Arvestame sinu isiksusega. Väärtustame inimeste tugevusi.

  Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.

 • Toetame sinu arengut.

  Iga uus töötaja saab endale mentori, kes tema arengut ja sisseelamist toetab. Sinu mentor on sinu jaoks olemas ja igati toeks.

 • Töötingimused ja keskkond on suurepärased.

  Töötad koos vahva seltskonnaga uues kontoris Kultuurikatlas. Siin on peod, toredad tiimiüritused ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi.

 • Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.
 • Iga uus töötaja saab endale mentori, kes tema arengut ja sisseelamist toetab. Sinu mentor on sinu jaoks olemas ja igati toeks.
 • Töötad koos vahva seltskonnaga uues kontoris Kultuurikatlas. Siin on peod, toredad tiimiüritused ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi.

Mida Sinult ootame

 • oled vähemalt kaks aastat PHP-le lahendusi arendanud - kui päris kahte aastat kokku ei tule, siis kandideeri ikka ja vaatame su taseme sellegipoolest üle
 • sul on kokkupuude Drupaliga
 • räägid ja kirjutad vabalt eesti ja inglise keeles, sest tihtipeale suhtled ise otse kliendiga
 • oskad oma aega planeerida ja saame sulle usaldatud tähtaegade osas muretud olla
 • pead kinni antud lubadustest, et võiksime sinus alati kindlad olla
 • sa usud, et “enam-vähem okei” pole tegelikult okei
 • “seda ei saa teha” ei kuulu sinu sõnavarasse
 • sulle meeldib tiimitöö ja meeskonnaüritused

Eelise annab kui

 • oled kokku puutunud PHP raamistikega (näiteks Laravel, Yii, Symphony)