PHP arendaja

Meie rahvusvaheliste klientide meeskonnast on puudu üks kogenud PHP arendaja, kellega koos hakkame arendama meie olulise suurkliendi ärikriitilisi infosüsteeme.

Me otsime oma meeskonda eelkõige head ja mõnusa huumoriga inimest, kes peab lugu ilusast ja puhtast koodist. Loodame, et oled õppimishimuline ja hoiad end pidevas arenemises. Peamiselt hakkad edasi arendama meie kauaaegse suurkliendi projekti, seega tuleb lisaks kõigele uuele ja põnevale, ette ka vana legacy koodi (p)arendamist. 

Oleme digilahendusi loov agentuur, mis aitab klientidel saavutada ärieesmärke digitaalse maailma vahenditega. Töötame välja ettevõtete digistrateegiaid ning arendame e-kommertsi- ja iseteeninduskeskkondi, korraldame kampaaniaid ja loome veebilehti. Meie loodud lahendused on igal aastal saanud võite Eesti digiturunduse tulemuslikkust hindaval konkursil Digitegu.

Oleme oma valdkonnas Eestis suurim agentuur ja kasvame püsivalt. Meie kliendid on tõsised tegijad Eestis ja välismaal: Hewlett-Packard, Bosch, Siemens, Coca-Cola, Amnesty International, Elisa, Coop, Lux Express, SEB, Swedbank, G4S ja veel suur hulk toredaid ettevõtteid. Oleme aastaid olnud tipus Eesti agentuuritulu teenijate TOP-is.

Miks on sul ADM-is hea töötada?

Meil on ägedad inimesed ja hea töökeskkond. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla – olime üks esimestest, kellele on antud Peresõbraliku Tööandja kuldmärgis. Kõik ADMikad hindavad oma rahulolu 2x aastas Gallupi Q12 metoodikaga. Meie rahuloluindeks on 4,4 palli 5-palli skaalal ja see on püsivalt kasvanud. Ja mis peamine – sinu juht ja meeskond toetavad sind alati ja täiega.

ADMis saad areneda nii palju, kui vaid ise soovid. Oleme sulle toeks nii koolitamise kui arengu planeerimisega. Oleme osaline Startup-inkubaatoris Elevator, mille kaudu saad startupi käima lükata või mõnes huvitavas projektis kaasa lüüa. Iga kuu toimub meil Big Friday, mille raames oleme õppinud näiteks investeerima, ajajuhtimist, argumenteerimist või teinud heategevuse raames arendustöid neile, kellel endal jääb vahenditest ja teadmistest puudu.

Asume Kultuurikatlas koos paljude tipptasemel agentuuridega nagu Age McCann, D/V/S/ON jt ning meil on väga ilus kontor, kus saab korraga nautida vaadet nii merele kui vanalinnale. ADMikate vaimse arengu toetamiseks on meil olemas nii coach kui ka psühholoog ning füüsilise tervise hoiame korras tänu kontorivõimlemisele, sportimise toetamisele, massaažile ja puuviljadele. Lisaks toimuvad spontaansed lauajalka või pinksi meistrivõistlused ja muidu mõnusad koosviibimised.

Kuidas meie inimesed tööd ADM-is kirjeldavad?

Hendrik: “ADM on minu jaoks õige koht, kus töötada, kuna siin on alati võimalus arenguks, kas läbi mõne huvitava projekti või hea iseseisva- ja meeskonnatöö. Hindan kõrgelt ka võimalust teha tööd projektidega väljapoole Eestit. Tunnen, et mind ja mu tööd väärtustatakse.”

Martin: “Tegemise kultuur on siin oluline – kõige tähtsam, et oleks fun. Töö metoodikaks võib olla scrumban, tähtis, et see sobiv on. ADMis on inimesed kõige olulisemad ehk kui kusagilt pitsitab, siis tuleb seda muuta.”  

 • Arvestame sinu isiksusega. Väärtustame inimeste tugevusi

  Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.

 • Toetame sinu arengut.

  Iga uus töötaja saab endale mentori, kes tema arengut ja sisseelamist toetab. Sinu mentor on sinu jaoks olemas ja igati toeks.

 • Töötingimused ja keskkond on suurepärased.

  Töötad koos rahvusvahelise seltskonnaga uues kontoris Kultuurikatlas. Sul on vägevad suvepäevad, jõululaupäeva pidu ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad chillida merevaatega terrassil, mängida pinksi ja lauajalgpalli.

 • Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.

 • Iga uus töötaja saab endale mentori, kes tema arengut ja sisseelamist toetab. Sinu mentor on sinu jaoks olemas ja igati toeks.

 • Töötad koos rahvusvahelise seltskonnaga uues kontoris Kultuurikatlas. Sul on vägevad suvepäevad, jõululaupäeva pidu ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad chillida merevaatega terrassil, mängida pinksi ja lauajalgpalli.

Mida sinult ootame:

 • tunned kõrgtasemel PHP OOP,
  JavaScript, Jquery
 • sul on kesktasemel HTML, CSS & SCSS, Smarty, XML teadmised 
 • oskad kasutada versioonihalduse lahendust Git
 • räägid ja kirjutad vabalt inglise keeles, sest enamasti suhtled ise otse väliskliendiga
 • oskad oma aega planeerida ja saame sulle usaldatud tähtaegade osas muretud olla
 • pead kinni antud lubadustest, et võiksime sinus alati kindlad olla
 • sa usud, et “enam-vähem okei” pole okei
 • “seda ei saa teha” ei kuulu sinu sõnavarasse
 • sulle meeldib tiimitöö ja meeskonnaüritused

Kasuks tuleb:

 • Jira ja Confluence keskkonna tundmine
 • PhpStormi kasutusoskus
 • PHP framework'ide tundmine (Laravel, Symfony, Zend)