.NET vanemarendaja

Jah, jutud vastavad tõele. Otsime oma ägedasse rahvusvahelisse meeskonda .NET arendajat.

Meil on rahvusvaheliste klientide tiimist puudu üks hea inimene, kes sobiks tiimi ja mõtleks nagu meie. Keegi, kelle silmad back-end arendus särama paneb ning kel on ambitsiooni oma valdkonda ettevõtte sees arendada. Koos hakkame vedama suure rahvusvahelise kliendi projekte ning Sul on võimalus panustada .NET arendajate arengusse meie tiimides. Meie klient on globaalselt tuntud suurettevõte, kes tunneb muret ökoloogilise jalajälje pärast. Aitame neil luua ringmajandust toetavaid kohandatud lahendusi, vähendades seeläbi mõju globaalsele keskkonnale ja majandusele.

ADM on strateegilisi digilahendusi loov agentuur, mis aitab oma klientidel saavutada ärieesmärke digitaalse maailma vahenditega. Arendame e-kommertsi- ja iseteeninduskeskkondi, töötame välja strateegiaid, loome veebilehti ja korraldame kampaaniaid. Ärikriitilised veebikeskonnad ei ole staatilised lahendused, mis seisavad paigal. Nad arenevad koos tehnoloogiaga ning kliendi ja kasutajate vajadustega. Pakume kõigile lahendustele, mis meile usaldatakse, tehnilist tuge ja hooldusteenust.

Oleme oma valdkonnas Eestis suurim agentuur ja kasvame püsivalt. Meie kliendid on tõsised tegijad Eestis ja välismaal: Hewlett-Packard, Bosch, Siemens, Coca-Cola, Amnesty International, Elisa, Coop, SEB, Swedbank, Alexela, G4S ja veel suur hulk toredaid ettevõtteid. Oleme aastaid olnud tipus Eesti agentuuritulu teenijate TOP-is. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla – olime üks esimestest, kellele anti 2018. aastal Peresõbraliku Tööandja kuldmärgis. 2019. aastal võtsime uhkusega vastu erasektori Unistuste tööandja tiitli ja 2020. aastal pälvisime kvaliteedimärgise “Austame erinevusi”. Lisaks sellele kuulume Tervist edendavate töökohtade võrgustikku ning meile on omistatud Vastutustundliku ettevõtluse indeksi märgis.

Miks on sul
ADM’is hea töötada?

Meil on ägedad inimesed ja hea töökeskkond. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADM’is hea olla. Kõik ADM’ikad hindavad oma rahulolu 2x aastas Gallupi Q12 metoodikaga. Meie rahuloluindeks on üle 4 palli 5 palli skaalal. Ja mis peamine – Sinu juht ja meeskond toetavad sind alati ja täiega.

ADM’is saad areneda nii palju kui vaid ise soovid. Oleme sulle toeks nii koolitamise kui arengu planeerimisega. Meie gruppi kuulub Startup-inkubaator Elevator, mille kaudu saad startupi käima lükata või mõnes huvitavas projektis kaasa lüüa. Vähemalt korra kvartalis toimub Big Friday, mille raames oleme õppinud näiteks investeerimist, ajajuhtimist, argumenteerimist või teinud heategevusena arendustöid neile, kellel endal jääb vahenditest ja teadmistest puudu.

Asume Kultuurikatlas koos paljude tipptasemel agentuuridega nagu Age McCann, D/V/S/ON, Mixd jt ning meil on väga ilus kontor, kus saab korraga nautida vaadet nii merele kui vanalinnale. ADM’ikate vaimse arengu toetamiseks on meil olemas nii coach kui ka psühholoog ning füüsilise tervise tervise hoiame korras tänu kontorivõimlemisele, sportimise toetamisele, massaažile ja puuviljadele. Lisaks toimuvad spontaansed lauajalka või pinksi meistrivõistlused ja muidu mõnusad koosviibimised.

Kuidas meie inimesed tööd ADM-is kirjeldavad?

Rain: “Meil on siin ADM’is tore meeskond, kellega koos saame suuri asju ajada ja koos areneda. Töö rahvusvaheliste klientidega on põnev ja klientide ärilistele probleemidele lahenduse leidmine on ikka ja alati väga mõnus.”

Henrik: “Mulle meeldib ADM’is töötada eriti just suurepäraste kolleegide pärast. Uue töötaja sisseelamine just kaua aega ei võta, sest kõigi kaaslaste käest saab alati abi küsida ja abivalmis vastus on kindel. Muidugi on ka töö ise põnev, palju saab harjutada inglise keelt klientidega suheldes ja arutades, kuidas järgmist huvitavat probleemi lahendada.

 • Arvestame Sinu isiksusega. Väärtustame inimeste tugevusi.

  Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja Sinu juhil on Sinu jaoks alati aega.

 • Töötingimused ja keskkond on suurepärased.

  Töötad koos vahva seltskonnaga ägedas kontoris Kultuurikatlas. Siin on peod, toredad tiimiüritused ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad mõnuleda merevaatega terrassil, mängida pinksi ja lauajalgpalli.

 • Toetame Sinu arengut.

  Iga uus töötaja saab endale mentori, kes tema arengut ja sisseelamist toetab. Sinu mentor on sinu jaoks olemas ja igati toeks.

 • Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja Sinu juhil on Sinu jaoks alati aega.
 • Töötad koos vahva seltskonnaga ägedas kontoris Kultuurikatlas. Siin on peod, toredad tiimiüritused ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad mõnuleda merevaatega terrassil, mängida pinksi ja lauajalgpalli.
 • Iga uus töötaja saab endale mentori, kes tema arengut ja sisseelamist toetab. Sinu mentor on sinu jaoks olemas ja igati toeks.

KANDIDEERI MEILE, KUI VASTAD JÄRGMISTELE TINGIMUSTELE:

 • Sul on vähemalt 5 aastat valdkonna kogemust
 • Omad pikka kogemsut C# ja .NET'i veebiarenduses (Linq)
 • Koodikvaliteet ja unit testide kirjutamine on loomulik osa sinu igapäevaelust
 • Tunned pidevat huvi .NET'i ja veebiarenduste maailma arengutest
 • Oled olnud osaline agiilsetes projektides
 • AWS ja Azure on sulle head tuttavad
 • Projektide turvalisus on Sulle oluline
 • Soovid arendada C# kompetentsi ettevõttes

 
 

 • Aitad hea meelega kaasa uute .NET arendajate valideerimisel
 • Teiste juhendamine valmistab Sulle rõõmu
 • Räägid ja kirjutad vabalt lisaks eesti keelele ka inglise keeles, sest tihtipeale suhtled ise otse kliendiga
 • Oskad oma aega planeerida ja saame Sulle usaldatud tähtaegade osas muretud olla
 • Pead kinni antud lubadustest ja võime Sinus kindlad olla
 • Sa usud, et "enam-vähem okei" pole tegelikult okei
 • "seda ei saa teha" ei kuulu Sinu sõnavarasse
 • Sulle meeldib tiimitöö ja meeskonnaüritused