Kogemustega front-end arendaja

Otsime kogemustega front-end arendajat, kellega koos hakkame kõikvõimalikele ekraanidele arendama tipptasemel iseteenindusi, veebilehti, äppe ja muud seesugust.

Tee uus samm oma karjääris ja tule ADMi front-endiks. Eks iga muutus on risk, aga sa tead, et sulle hakkab siin meeldima, kui:

 • sa oled tore avatud inimene ja tahad, et sind ümbritsevad endasugused lahedad tegelased
 • sulle on tähtis huvitav ja vaheldusrikas töö laia haardega veebilehtede, infosüsteemide, e-kommertsi- ja mobiilirakenduste loomisel
 • valdad vabalt HTML5/CSS3, oskad koodi hästi struktureerida ja kommenteerida ning kirjutad heal tasemel Javascripti

Võtame su kohe kampa mõne suurema projekti arendusel, anname toetava mentori, mugava töökoha ja superägedad töökaaslased. Samuti lööd kaasa meie front-endi standardite arendamises ja toetad väiksema kogemustepagasiga kolleege.

 

 

Oleme digilahendusi loov agentuur, mis aitab klientidel saavutada ärieesmärke digitaalse maailma vahenditega. Töötame välja ettevõtete digistrateegiaid ning arendame e-kommertsi- ja iseteeninduskeskkondi, korraldame kampaaniaid ja loome veebilehti. Meie loodud lahendused on igal aastal saanud võite Eesti digiturunduse tulemuslikkust hindaval konkursil Digitegu.

Oleme oma valdkonnas Eestis suurim agentuur ja kasvame püsivalt. Meie kliendid on tõsised tegijad Eestis ja välismaal: Hewlett-Packard, Bosch, Siemens, Coca-Cola, Amnesty International, suured telekommunikatsiooni-, pangandus- ning jaekaubandusettevõtted. Oleme aastaid olnud tipus Eesti agentuuritulu teenijate TOP-is.

Miks on sul
ADM-is hea töötada?

Meil on ägedad inimesed ja hea töökeskkond. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla. Kõik ADMikad hindavad oma rahulolu 2x aastas Gallupi Q12 metoodikaga. Meie rahuloluindeks on 4,4 palli 5-palli skaalal ja see on püsivalt kasvanud. Ja mis peamine – sinu juht ja meeskond toetavad sind alati ja täiega.

ADMis saad areneda nii palju, kui vaid ise soovid. Oleme sulle toeks nii koolitamise kui arengu planeerimisega. Oleme osaline Startup-inkubaatoris Elevator, mille kaudu saad startupi käima lükata või mõnes huvitavas projektis kaasa lüüa. Igal kuul toimub enesearengu päev Big Friday, mille raames oleme õppinud näiteks investeerimist, ajajuhtimist, argumenteerimist või teinud heategevusprojekte.

ADMikate enesearengu toetamiseks on meil olemas nii coach kui ka psühholoog. Füüsilise vormi toetab ettevõte kontorivõimlemise, sporditoetuste, massaaži ja puuviljadega. Lisaks toimuvad spontaansed lauajalka- või pinksivõistlused, pokkeriturniirid ja muidu mõnusad koosviibimised. Meil on suurepärane kontor Kultuurikatlas vaatega nii merele kui vanalinnale, avar merevaatega terrass ning suur puhke- ja ajaviiteala.

Kuidas meie inimesed tööd ADM-is kirjeldavad?

Oliver: “ADMis töötades olen ma arenenud meeletu kiirusega, sest mul on siin võimalus töötada oma ala tegijate ja väga toetavate kolleegide kõrval. Arenguvõimalusi on siin täpselt nii palju kui endal on soovi areneda, rääkimata suurtel konverentsidel ja põnevatel koolitustel osalemisest. Lisaks töö tegemisele leitakse siin alati aega ka lõbutsemiseks!”

Hendrik: “ADM on minu jaoks õige koht, kus töötada, kuna siin on alati võimalus arenguks, kas läbi mõne huvitava projekti või hea iseseisva- ja meeskonnatöö. Hindan kõrgelt ka võimalust teha tööd projektidega väljapoole Eestit. Tunnen, et mind ja mu tööd väärtustatakse ning saan olla abiks veebiarenduse maastiku turvalisemaks, kirjumaks ja kasutajasõbralikumaks muutmisel.”

Riivo: “Minu kogemusepagas on ADMis aastaga jõudsalt suurenenud. Sellele on kaasa aidanud huvitavad projektid ja tugev toetus enesearengule kolleegide poolt. Aga mitte ainult front-endina ei tunne ma enda puhul arengut, vaid ka pinksimängijana. Kui koodiread hakkavad juba liiga kirjuks minema, siis hea moodus ennast sellest maailmast korraks välja lülitada, on teha kaasa haaratud kolleegiga mõned pinksimatšid või mängida lauajalkat.“

 • Arvestame sinu isiksusega ja arendame sinu tugevaid külgi.

  ADMis me keskendume inimeste tugevustele, mitte ei tegele nõrkustega. Sa saad teostada ennast ka muudes rollides ja projektides väljaspool front-endi tööd ning rääkida aktiivselt kaasa ettevõtte arendamisel.

 • Toetame sinu arengut.

  Uue töötajana saad endale mentori, kes su arengut toetab ja sisse elada aitab. Sa saad ise otsustada, mis suunas soovid edasi areneda ning kasutada selleks teiste front-endide tuge, coachi, koolitusi ja õppematerjale.

 • Töötingimused ja keskkond on suurepärased.

  Töötad koos rahvusvahelise seltskonnaga kontoris Kultuurikatlas. Sul on vägevad suvepäevad, jõululaupäeva pidu ja muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad chillida merevaatega terrassil, mängida pinksi, lauajalgpalli või võtta mõõtu Playstationil.

 • ADMis me keskendume inimeste tugevustele, mitte ei tegele nõrkustega. Sa saad teostada ennast ka muudes rollides ja projektides väljaspool front-endi tööd ning rääkida aktiivselt kaasa ettevõtte arendamisel.
 • Uue töötajana saad endale mentori, kes su arengut toetab ja sisse elada aitab. Sa saad ise otsustada, mis suunas soovid edasi areneda ning kasutada selleks teiste front-endide tuge, coachi, koolitusi ja õppematerjale.
 • Töötad koos rahvusvahelise seltskonnaga kontoris Kultuurikatlas. Sul on vägevad suvepäevad, jõululaupäeva pidu ja muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad chillida merevaatega terrassil, mängida pinksi, lauajalgpalli või võtta mõõtu Playstationil.

Kandideeri kindlasti:

 • kui oled heades suhetes samade asjadega, millega meie front-endid igapäevaselt kokku puutuvad: React või Vue, WordPress, Bootstrap, SASS, Node.js, Gulp, webpack ja Git
 • soovid õppida ja areneda, julged katsetada ja teha vigu
 • annad endast parima ja teed, mida lubad
 • sulle meeldib teha asju teistega koos, mitte üksi pusida
 • hoolid inimestest ja soovid muuta asju maailmas paremaks
 • “Seda ei saa teha..” pole sinu kõnepruuk.