IT-analüütik

Otsime oma meeskonda head suhtlejat ja nupukat mõtlejat, kes „tõlgiks“ kliendi ärieesmärgid IT-lahenduste keelde.

Sinu roll on mõista kliendi vajadusi ning nendele koos kliendi ja projektimeeskonnaga kõige paremad lahendused leida. Sa kogud kokku ja kooskõlastad ärinõuded, koostad lahenduste kasutajalood ja funktsionaalsused, modelleerid äriprotsessid ja töötad koos arendajatega välja tehnoloogilised lahendused ning UI-inimestega kasutajaliidesed.

Kandideeri kindlasti, kui oled veendunud, et:

 • ei ole olemas ühtegi lolli küsimust
 • eeldamine on kõikide puusse panemiste ema
 • igale probleemile on tavaliselt mitu erinevat lahendust

Peamiselt arendame e-kommertsi- ja iseteeninduskeskkondi, töötame välja strateegiaid, loome veebilehti ja korraldame kampaaniaid. Ärikriitilised veebikeskonnad ei ole staatilised lahendused, mis seisavad paigal. Nad arenevad koos tehnoloogiaga ja kliendi ning kasutajate vajadusega. Pakume vajadusel kõigile lahendustele, mis meile usaldatakse, tehnilist tuge ja hooldusteenust.

Oleme oma valdkonnas Eestis suurim agentuur ja kasvame püsivalt. Meie kliendid on tõsised tegijad Eestis ja välismaal: Hewlett-Packard, Bosch, Siemens, Coca-Cola, Amnesty International, Elisa, Coop, Lux Express, SEB, Swedbank, G4S ja veel suur hulk toredaid ettevõtteid. Oleme aastaid olnud tipus Eesti agentuuritulu teenijate TOP-is. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla – olime üks esimestest, kellele anti 2018. aastal Peresõbraliku Tööandja kuldmärgis. Hiljuti võtsime uhkusega vastu erasektori Unistuste tööandja tiitli ja allkirjastasime Mitmekesisuse kokkuleppe.

Miks on sul
ADM-is hea töötada?

Meil on ägedad inimesed ja hea töökeskkond. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla. Kõik ADMikad hindavad oma rahulolu 2x aastas Gallupi Q12 metoodikaga. Meie rahuloluindeks on 4,4 palli 5-palli skaalal ja see on püsivalt kasvanud. Ja mis peamine – sinu juht ja meeskond toetavad sind alati ja täiega. ADMis saad areneda nii palju, kui vaid ise soovid. Oleme sulle toeks nii koolitamise kui arengu planeerimisega.

Oleme osaline Startup-inkubaatoris Elevator, mille kaudu saad startupi käima lükata või mõnes huvitavas projektis kaasa lüüa. Iga kuu toimub meil Big Friday, mille raames oleme õppinud näiteks investeerima, ajajuhtimist, argumenteerimist või teinud heategevuse raames arendustöid neile, kellel endal jääb vahenditest ja teadmistest puudu.

Asume Kultuurikatlas koos paljude tipptasemel agentuuridega nagu Age McCann, D/V/S/ON jt ning meil on väga ilus kontor, kus saab korraga nautida vaadet nii merele kui vanalinnale. ADMikate vaimse arengu toetamiseks on meil olemas nii coach kui ka psühholoog ning füüsilise tervise hoiame korras tänu kontorivõimlemisele, sportimise toetamisele, massaažile ja puuviljadele. Lisaks toimuvad spontaansed lauajalka või pinksi meistrivõistlused ja muidu mõnusad koosviibimised.

Kuidas meie inimesed tööd ADM-is kirjeldavad?

Mirko Haavel (analüütik): “Analüütikuna on minu ülesanne aidata kliendil vajadusi läbi mõelda ja lõpuks kõik väärtuslik ka kirja panna. Lahenduste väljamõtlemise faasis töötan koos UX/UI arhitektiga leidmaks kõiki nurgataguseid, et kliendile loodav lahendus vastaks tegelikele ärivajadustele. Analüütikuna meeldib mulle ülesannetest üles leida puslesid ja neile kõige parem lahendus leida. Tööpäev ADMis on mitmekülgne ja iga päevas on midagi uut.”

Camila Fedarkova (analüütik): “ADMis on põnev töötada! Projektid on nii mahult kui ka sisult väga erinevad, mis annab hea võimaluse erinevate ärivaldkondadega kokkupuuteks. Analüütiku roll ADMis aitab garanteerida, et jõuaksime koos kliendi ja arendusmeeskonnaga parimate võimalike lahendusteni. Kolleegid on toredad ja õhkkond meeldiv!”

Tõnis Nerep (projektijuht): “ADM on minu jaoks justkui teine kodu ja siinsed inimesed on parim perekond keda tööl omada. ADM on olnud igati toeks minu arengule ning võimaldanud mul liikuda noorem front-end arendajast projektijuhiks. ADMis saan teha seda, mida ma kõige paremini oskan. Projektid on põnevad, aga samas ka väljakutseid pakkuvad ning koos siinse meeskonnaga on lausa lust igal hommikul tööle tulla.”

 • Arvestame sinu isiksusega. Väärtustame inimeste tugevusi

  Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.

 • Toetame sinu arengut.

  Uue töötajana saad endale mentori, kes su arengut toetab ja sisse elada aitab. Sa saad ise otsustada, mis suunas soovid edasi areneda ning kasutada selleks kolleegide kogemust, coachi tuge ja asjalikke koolitusi.

 • Töötingimused ja keskkond on suurepärased.

  Töötad koos rahvusvahelise seltskonnaga uues kontoris Kultuurikatlas. Sul on vägevad suvepäevad, jõululaupäeva pidu ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad chillida merevaatega terrassil, mängida pinksi ja lauajalgpalli.

 • Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.
 • Uue töötajana saad endale mentori, kes su arengut toetab ja sisse elada aitab. Sa saad ise otsustada, mis suunas soovid edasi areneda ning kasutada selleks kolleegide kogemust, coachi tuge ja asjalikke koolitusi.
 • Töötad koos rahvusvahelise seltskonnaga uues kontoris Kultuurikatlas. Sul on vägevad suvepäevad, jõululaupäeva pidu ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad chillida merevaatega terrassil, mängida pinksi ja lauajalgpalli.

MIDA ME OOTAME:

 • Sa oskad ja tahad kuulata klienti ning soovid tema ärisse süveneda
 • Suudad näha korraga nii tervikpilti, kui detaile
 • Sul on hea analüüsivõime ja loogiline mõtlemine
 • Sul on lahendustele orienteeritud mõtteviis
 • Sul on väga hea suhtlemisoskus ja koostööle orienteeritud meelelaad
 • Oskad oma aega hästi planeerida
 • Oled positiivne ja sõbralik inimene
 • Sul on töökogemus IT-analüütikuna või IT-alane haridus
 • Tunned IT- ja ärilahenduste analüüsimeetodeid
 • Sul on väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas

NEED ASJAD TULEVAD KÕVASTI KASUKS:

 • Tunned PHP rakenduste arhitektuuri
 • Tead, mis toimub serveri sees
 • Sul on teadmised andmebaasidest ja oskad kasutada SQL-i
 • Oskad kasutada protsesside modelleerimise tarkvara
 • Sul on teadmised andmeanalüüsist