Front-end vanemarendaja

Üks osa sinu tööst on keerukate projektide front-end kihi arhitektuuri loomine ja arendamine.
Teine osa on olla meie front-end tehnoloogiajuht – liider 15 front-endile, kes kavandab ja aitab vedada valdkonna arengut. Sa katsetad ja uurid koos meeskonnaga uusi tehnoloogiaid, valid välja meie jaoks sobivaimad, paned paika standardid ning toetad meeskonna arengut.

Oleme digilahendusi loov agentuur, mis aitab klientidel saavutada ärieesmärke digitaalse maailma vahenditega. Töötame välja ettevõtete digistrateegiaid, arendame e-kommertsi- ja iseteeninduskeskkondi, digitaalseid teenuseid ja veebilehti. Meie loodud lahendused on igal aastal saanud võite Eesti digiturunduse tulemuslikkust hindaval konkursil Digitegu.

Oleme oma valdkonnas Eestis suurim agentuur ja kasvame püsivalt. Meie kliendid on tõsised tegijad Eestis ja välismaal: Hewlett-Packard, Bosch, Siemens, Coca-Cola, Amnesty International, suured telekommunikatsiooni-, pangandus- ning jaekaubandusettevõtted. Oleme aastaid olnud tipus Eesti agentuuritulu teenijate TOP-is.

Miks on sul
ADM-is hea töötada?

Oleme sulle toeks nii koolitamise kui arengu planeerimisega. Meie arengukonsultant aitab sul oma tugevused enda kasuks maksimaalselt tööle panna. Lisaks mitmekesistele ja väljakutseid esitavatele projektidele saad igakuisel hackathlonil Big Friday ellu viia ägedaid ideid või hankida uusi teadmisi. Meil on Startup-inkubaatori Elevator, mille kaudu saad startupi käima lükata või mõnes huvitavas projektis kaasa lüüa.

Meil on toredad inimesed ja hea töökeskkond. Töötajate rahuloluindeks on 4,4 palli 5-st. Oleme 2019 a Unistuste tööandja konkursi võitja eraettevõtete kategoorias. Oleme üks esimestest ettevõtetest Eestis, kellele on antud Peresõbraliku Tööandja kuldmärgis. Samuti kuulume Tervist edendavate töökohtade võrgustikku.

Meie juures teed sa suuri ja olulisi asju. Aitame Hewlett-Packardil teha äri Euroopas ja Aasias, toetada abivajajaid Amnesty Internationali ja Ma Armastan Aidata heategevuskeskkonaga, teha Eestit suuremaks E-residentsuse ja EAS-i veebikeskkondade arendusega ning teha äri suurtel pankadel, telekomi- ja jaekaubandusettevõtetel.

Kuidas meie inimesed tööd ADM-is kirjeldavad?

Oliver: “ADMis töötades olen ma arenenud meeletu kiirusega, sest mul on siin võimalus töötada oma ala tegijate ja väga toetavate kolleegide kõrval. Arenguvõimalusi on siin täpselt nii palju kui endal on soovi areneda, rääkimata suurtel konverentsidel ja põnevatel koolitustel osalemisest. Lisaks töö tegemisele leitakse siin alati aega ka lõbutsemiseks!”

Riivo: “Minu kogemusepagas on ADMis aastaga jõudsalt suurenenud. Sellele on kaasa aidanud huvitavad projektid ja tugev toetus enesearengule kolleegide poolt. Aga mitte ainult front-endina ei tunne ma enda puhul arengut, vaid ka pinksimängijana. Kui koodiread hakkavad juba liiga kirjuks minema, siis hea moodus ennast sellest maailmast korraks välja lülitada, on teha kaasa haaratud kolleegiga mõned pinksimatšid või mängida lauajalkat.“

 • Arvestame sinu isiksusega ja arendame sinu tugevaid külgi.

  ADMis me keskendume inimeste tugevustele, mitte ei tegele nõrkustega. Sa saad teostada ennast ka muudes rollides ja projektides väljaspool front-endi tööd ning rääkida aktiivselt kaasa ettevõtte arendamisel.

 • Toetame sinu arengut.

  Uue töötajana saad endale mentori, kes su arengut toetab ja sisse elada aitab. Sa saad ise otsustada, mis suunas soovid edasi areneda ning kasutada selleks teiste front-endide tuge, coachi, koolitusi ja õppematerjale.

 • Töötingimused ja keskkond on suurepärased.

  Töötad koos rahvusvahelise seltskonnaga kontoris Kultuurikatlas. Sul on vägevad suvepäevad, jõululaupäeva pidu ja muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad chillida merevaatega terrassil, mängida pinksi, lauajalgpalli või võtta mõõtu Playstationil.

 • ADMis me keskendume inimeste tugevustele, mitte ei tegele nõrkustega. Sa saad teostada ennast ka muudes rollides ja projektides väljaspool front-endi tööd ning rääkida aktiivselt kaasa ettevõtte arendamisel.
 • Uue töötajana saad endale mentori, kes su arengut toetab ja sisse elada aitab. Sa saad ise otsustada, mis suunas soovid edasi areneda ning kasutada selleks teiste front-endide tuge, coachi, koolitusi ja õppematerjale.
 • Töötad koos rahvusvahelise seltskonnaga kontoris Kultuurikatlas. Sul on vägevad suvepäevad, jõululaupäeva pidu ja muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad chillida merevaatega terrassil, mängida pinksi, lauajalgpalli või võtta mõõtu Playstationil.

Mida sinult ootame:

 • Sul on tugev teadmiste baas ja praktiline kogemus JS raamistikega: React/react native, Vue, Angular
 • Oskad arendada decoupled/headless arhitektuuriga lahendusi
 • Oled oma ala fänn, kes pidevalt katsetab ja proovib uusi asju
 • Sulle meeldib teha asju väga hästi ja oma teadmisi teistega jagada
 • Suudad olla liider, kes loob visiooni ja tõmbab teisi kaasa
 • Oled eesmärgile pühendunud - "Seda ei saa teha," pole sinu kõnepruuk
 • Võtad vastutust - annad endast parima ja teed, mida lubad

Eelise annab, kui:

 • oled loonud front-end kihti microservice'ite põhise arhitektuuriga lahendustele
 • sul on kogemus headless ahitektuuriga, mis kasutab SAAS-teenuste või pilvepõhiseid 3. osapoole teenuseid (AWS, Google jms)
 • sul on backend arenduse kogemus, Node JS, PHP vm.