Front-end arendaja

Meie Drupalile spetsialiseerunud meeskonnas on täpselt üks koht front-end arendajale, kes tunneb hästi JavaScripti raamistikke, mõistab head huumorit ja on muidu hea inimene.

Koos hakkame põhiliselt arendama back-end süsteemidele front-end lahendusi nii Eesti kui välismaisetele ettevõtetele. Oleme pidevas arenemises ja sina saad teha seda koos meiega. Võtame su kohe kampa mõne suurema projekti arendusel ja meie mentorid on sulle selles igati toeks.

Peamiselt arendame e-kommertsi- ja iseteeninduskeskkondi, töötame välja strateegiaid, loome veebilehti ja korraldame kampaaniaid. Ärikriitilised veebikeskonnad ei ole staatilised lahendused, mis seisavad paigal. Nad arenevad koos tehnoloogiaga ja kliendi ning kasutajate vajadusega. Pakume vajadusel kõigile lahendustele, mis meile usaldatakse, tehnilist tuge ja hooldusteenust.

Oleme oma valdkonnas Eestis suurim agentuur ja kasvame püsivalt. Meie kliendid on tõsised tegijad Eestis ja välismaal: Hewlett-Packard, Bosch, Siemens, Coca-Cola, Amnesty International, Elisa, Coop, Lux Express, SEB, Swedbank, G4S ja veel suur hulk toredaid ettevõtteid. Oleme aastaid olnud tipus Eesti agentuuritulu teenijate TOP-is. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla – olime üks esimestest, kellele anti 2018. aastal Peresõbraliku Tööandja kuldmärgis. Hiljuti võtsime uhkusega vastu erasektori Unistuste tööandja tiitli ja allkirjastasime Mitmekesisuse kokkuleppe.

Miks on sul
ADM-is hea töötada?

Meil on ägedad inimesed ja hea töökeskkond. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla. Kõik ADMikad hindavad oma rahulolu 2x aastas Gallupi Q12 metoodikaga. Meie rahuloluindeks on 4,4 palli 5-palli skaalal ja see on püsivalt kasvanud. Ja mis peamine – sinu juht ja meeskond toetavad sind alati ja täiega. ADMis saad areneda nii palju, kui vaid ise soovid. Oleme sulle toeks nii koolitamise kui arengu planeerimisega.

Oleme osaline Startup-inkubaatoris Elevator, mille kaudu saad startupi käima lükata või mõnes huvitavas projektis kaasa lüüa. Iga kuu toimub meil Big Friday, mille raames oleme õppinud näiteks investeerima, ajajuhtimist, argumenteerimist või teinud heategevuse raames arendustöid neile, kellel endal jääb vahenditest ja teadmistest puudu.

Asume Kultuurikatlas koos paljude tipptasemel agentuuridega nagu Age McCann, D/V/S/ON jt ning meil on väga ilus kontor, kus saab korraga nautida vaadet nii merele kui vanalinnale. ADMikate vaimse arengu toetamiseks on meil olemas nii coach kui ka psühholoog ning füüsilise tervise hoiame korras tänu kontorivõimlemisele, sportimise toetamisele, massaažile ja puuviljadele. Lisaks toimuvad spontaansed lauajalka või pinksi meistrivõistlused ja muidu mõnusad koosviibimised.

Kuidas meie inimesed tööd ADM-is kirjeldavad?

Riivo: “Minu kogemusepagas on ADMis aastaga jõudsalt suurenenud. Sellele on kaasa aidanud huvitavad projektid ja tugev toetus enesearengule kolleegide poolt. Aga mitte ainult front-endina ei tunne ma enda puhul arengut, vaid ka pinksimängijana. Kui koodiread hakkavad juba liiga kirjuks minema, siis hea moodus ennast sellest maailmast korraks välja lülitada, on teha kaasa haaratud kolleegiga mõned pinksimatšid või mängida lauajalkat.”

Hendrik: “ADM on minu jaoks õige koht, kus töötada, kuna siin on alati võimalus arenguks, kas läbi mõne huvitava projekti või hea iseseisva- ja meeskonnatöö. Hindan kõrgelt ka võimalust teha tööd projektidega väljapoole Eestit. Tunnen, et mind ja mu tööd väärtustatakse.”

Oliver: “ADMis töötades olen ma arenenud meeletu kiirusega, sest mul on siin võimalus töötada oma ala tegijate ja väga toetavate kolleegide kõrval. Arenguvõimalusi on siin täpselt nii palju kui endal on soovi areneda, rääkimata suurtel konverentsidel ja põnevatel koolitustel osalemisest. Lisaks töö tegemisele leitakse siin alati aega ka lõbutsemiseks!”

 • Arvestame sinu isiksusega. Väärtustame inimeste tugevusi

  Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.

 • Toetame sinu arengut.

  Iga uus töötaja saab endale mentori, kes tema arengut ja sisseelamist toetab. Sinu mentor on sinu jaoks olemas ja igati toeks.

 • Töötingimused ja keskkond on suurepärased.

  Töötad koos vahva seltskonnaga uues kontoris Kultuurikatlas. Siin on peod, toredad tiimiüritused ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi.

 • Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.
 • Iga uus töötaja saab endale mentori, kes tema arengut ja sisseelamist toetab. Sinu mentor on sinu jaoks olemas ja igati toeks.
 • Töötad koos vahva seltskonnaga uues kontoris Kultuurikatlas. Siin on peod, toredad tiimiüritused ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi.

Mida Sinult ootame

 • sul on hea teadmistebaas ja praktiline kogemus selliste JS raamistikega nagu React/react native, Vue, Angular
 • räägid ja kirjutad vabalt eesti ja inglise keeles, sest tihtipeale suhtled ise otse kliendiga
 • oskad oma aega planeerida ja saame sulle usaldatud tähtaegade osas muretud olla
 • pead kinni antud lubadustest, et võiksime sinus alati kindlad olla
 • sa usud, et “enam-vähem okei” pole tegelikult okei
 • “seda ei saa teha” ei kuulu sinu sõnavarasse
 • sulle meeldib tiimitöö ja meeskonnaüritused

Eelise annab kui

 • oled kokku puutunud lahendustega, millel on decoupled/headless arhitektuur