Drupal juhtivarendaja

Otsime oma ridadesse kogemustega Drupali arendajat, kellega koos töötame välja innovaatilisi lahendusi nii avalikus kui ka erasektoris Eestis ja mitmes välisriigis.

Sul on võimalus juhtida rahvusvahelisi arendusprojekte, töötada välja ning juurutada koos projektimeeskonnaga arendusprotsesse, jagada enda teadmisi teistele arendajatele ja neid soovi korral mentordada ning kasvatada koos tiimijuhiga arendusmeeskonda. Me töötame välja lahendusi oma ala tippettevõtetele ning keskendume tugevalt tehnoloogiliste piiride nihutamisele. Juhtivarendajana töötad igapäevaselt lisaks projektimeeskonnale koos tehnoloogiajuhi, CTO ning tiimijuhiga, et vedada tiimi ning klientide strateegilist suunda. Hindame kõrgelt kogemusi ja teadmisi, aga veel olulisem on inimene selle taga.

Drupali tehnoloogia peal nihutame piire panganduses, energeetikasektoris, jaekaubanduses. Lisaks töötame lähedalt maailma suurimate non-profit organisatsioonide, telekommunikatsiooni ettevõtete ning ülikoolidega. Arendame pigem rätseplahendusi ja taaskasutatavaid süsteeme ning panustame tugevalt Drupali kommuuni. Lisaks on sul võimalus arendada erinevaid sisetööriistu ning süsteeme, et enda teadmisi veelgi rohkem proovile panna. Investeerime tugevalt innovatsiooni ja oleme selles vallas tempo-tegijad.

Arendame kompleksseid veebilehti, iseteeninduskeskkondi, siseveebe, loome uusi taaskasutatavaid süsteeme, automatiseerime protsesse, teeme valitud avaliku sektori projekte nii Eestis kui mujal maailmas. Katsetame erinevaid tehnoloogiaid ja lahendusi, mis teevad meie tööd efektiivsemaks ja huvitavamaks. Lahendame koos kokkuhoidva oma ala tippspetsialistidest koosneva meeskonnaga suuri väljakutseid. Töötame välja uuenduslikke lahendusi erinevates valdkondades, mis tagab meile piisava mitmekesisuse ja kogemustepagasi, et hoida meid väljas rutiinist.

 

Oleme oma valdkonnas Eestis suurim agentuur ja kasvame püsivalt. Meie kliendid on tõsised tegijad Eestis ja välismaal: Hewlett-Packard, Bosch, Siemens, Coca-Cola, Amnesty International, Elisa, Coop, SEB, Swedbank, Alexela, G4S ja veel suur hulk toredaid ettevõtteid. Oleme aastaid olnud tipus Eesti agentuuritulu teenijate TOP-is. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADM'is hea olla – olime üks esimestest, kellele anti 2018. aastal Peresõbraliku Tööandja kuldmärgis. 2019. aastal võtsime uhkusega vastu erasektori Unistuste tööandja tiitli ja 2020. aastal pälvisime kvaliteedimärgise “Austame erinevusi”. Lisaks sellele kuulume Tervist edendavate töökohtade võrgustikku ning meile on omistatud Vastutustundliku ettevõtluse indeksi märgis.  

Miks on sul
ADM’is hea töötada?

Meil on ägedad inimesed ja suurepärane töökeskkond. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADM’is hea olla. Kõik ADM’ikad hindavad oma rahulolu 2x aastas Gallupi Q12 metoodikaga. Meie rahuloluindeks on üle 4 palli 5 palli skaalal. Ja mis peamine – sinu juht ja meeskond toetavad sind alati ja täiega. ADM’is saad areneda nii palju, kui vaid ise soovid. Oleme sulle toeks nii koolitamise kui arengu planeerimisega.

Sind ootab ees toetav ja ühtekuuluv tiim, kellega koos saad kasvada ja areneda. Kõik tiimid on täpselt nii suured, et säiliks personaalsus ning kambavaim. Iga inimene ja roll tiimis on oluline terve tiimi heaks toimimiseks. Iga tiimiliige saab kaasa rääkida ka tiimi juhtimises ja oluliste otsuste tegemisel. Oleme tiim nii tööl kui väljaspool tööaega.

Meie gruppi kuulub Startup-inkubaator Elevator, mille kaudu saad startupi käima lükata või mõnes huvitavas projektis kaasa lüüa. Iga 2 kuu järel toimub meil Big Friday, mille raames oleme õppinud näiteks investeerima, ajajuhtimist, argumenteerimist või teinud heategevuse raames arendustöid neile, kellel endal jääb vahenditest ja teadmistest puudu.

Asume Kultuurikatlas koos paljude tipptasemel agentuuridega nagu Age McCann, D/V/S/ON jt ning meil on väga ilus kontor, kus saab korraga nautida vaadet nii merele kui vanalinnale. ADM’ikate vaimse arengu toetamiseks on meil olemas nii coach kui ka psühholoog ning füüsilise tervise hoiame korras tänu kontorivõimlemisele, sportimise toetamisele, massaažile ja puuviljadele. Lisaks toimuvad spontaansed lauajalka või pinksi meistrivõistlused ja muidu mõnusad koosviibimised.

Kuidas meie inimesed tööd ADM'is kirjeldavad?

Paul: “Tiimijuhina ootan ma enda meeskonda laia silmaringiga ning keskpärasust põlgavaid uudishimulikke tiimiliikmeid. Soovime oma töös mõelda kastist väljapoole ennast teadlikult mugavustsoonist välja asetades, sest ainult nii suudame areneda. Oleme julged ja uuendusmeelsed ning soovime anda enda panuse erinevate lahenduste väljatöötamiseks, mis aitavad päriselt inimesi ja ettevõtteid. Teame, et töö ja lõbu käivad käsikäes ning tiimina leiame alati toredaid võimalusi akude laadimiseks”.

Gerda: “Projektijuhina töötades on minu ülesanne juhtida ja organiseerida kogu projektide valmimise protsessi. Kuna projektid on meil põnevad ning pakuvad tihtipeale mitmekülgseid väljakutseid nii mulle kui ka kogu tiimile, on võimalik iga päev midagi uut ja huvitavat õppida ning seega hoida end pidevas arengus. Lisaks sellele on päev ADM’is väga tore – töökaaslased on sõbralikud ja abivalmid ning igav siin juba ei hakka.

Anuar: “Töö ADM’is backend arendajana on olnud vinge ja erialaselt arendav. Iga päev on uued põnevad väljakutsed ning hätta jäädes on abiks super meeskond. Kasutame alati modernseid arendusmetoodikaid ja tööriistu, mis aitavad ajaga kaasas käia ja mälu värskena hoida. Eriti hindan häid arenemisvõimalusi, paindlikkust ja meeldivaid kolleege.”

 • Arvestame sinu isiksusega. Väärtustame inimeste tugevusi.

  Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.

 • Töötingimused ja keskkond on suurepärased.

  Töötad koos vahva seltskonnaga uues kontoris Kultuurikatlas. Siin on toredad tiimiüritused ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad mõnuleda merevaatega terrassil, mängida pinksi ja lauajalgpalli.

   

 • Toetame sinu arengut.

  Iga uus töötaja saab endale mentori, kes tema arengut ja sisseelamist toetab. Sinu mentor on sinu jaoks olemas ja igati toeks.

 • Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.
 • Töötad koos vahva seltskonnaga uues kontoris Kultuurikatlas. Siin on toredad tiimiüritused ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad mõnuleda merevaatega terrassil, mängida pinksi ja lauajalgpalli.  
 • Iga uus töötaja saab endale mentori, kes tema arengut ja sisseelamist toetab. Sinu mentor on sinu jaoks olemas ja igati toeks.

KANDIDEERI MEILE, KUI VASTAD JÄRGMISTELE TINGIMUSTELE:

 • oled vähemalt 3 aastat Drupali lahendusi arendanud
 • räägid ja kirjutad vabalt eesti ja inglise keeles, sest tihtipeale suhtled ise otse kliendiga
 • oskad oma aega planeerida ja saame sulle usaldatud tähtaegade osas muretud olla
 • pead kinni antud lubadustest ja võime sinus alati kindlad olla
 • sa usud, et “enam-vähem okei” pole tegelikult okei
 • “seda ei saa teha” ei kuulu sinu sõnavarasse
 • sulle meeldib tiimitöö ja meeskonnaüritused

SAAD PLUSSPUNKTE, KUI:

 
 • oled kokku puutunud PHP raamistikega (näiteks Laravel, Yii, Symphony)