Tule digimeedia ärisuunda arendama (projektijuht-planeerija / müügijuht)

ADM Media tiim otsib enda ridadesse digimeedia projektjuht-planeerijat ja müügijuhti

ADM Media on (digi)meedia täisteenusele spetsialiseerunud ADM Interactive’i üksus. Meie digimeedia ärisuund areneb pidevalt nii teenuse sisu kui toodete poolest ja samas laieneme ka uutele turgudele. Seetõttu otsimegi oma meeskonda:

 • digimeedia projektijuht-planeerijat, kelle peamiseks ülesandeks on meie kodumaisete ja rahvusvaheliste digimeedia projektide juhtimine ning meedialahenduste planeerimine koostöös valdkonna (SEM, SEO, AdTech, Social jms) strateegide ja spetsialistidega.
 • müügijuhti, kes mõistab innovaatilisi digistrateegiaid ja kelle soov on koostöös oma tiimi spetsialistidega, leida klientidele parimad meedialahendused ning neid aktiivselt müüa nii olemasolevatele kui ka uutele klientidele, nii Eestis kui välismaal.

ADM on strateegilisi digilahendusi loov agentuuride grupp. Meie ridades töötab üle 140 oma valdkonna tipu, kes aitavad meie klientidel saavutada ärilisi eesmärke digitaalse maailma vahenditega. Meie grupi lai teenuste spekter (ADM Interactive – teenuse disain; UX/UI disain; IT lahenduste arendus ja hooldus; ADM Cloudtech – pilve põhiste tehnoloogiate ja teenuste rakendamine ning haldamine; ADM Workflows – juhtimisprotsesside digitaliseerimine ja automatiseerimine; ADM Media – digimeedia teenused; Elevator Startups – tootearendus ja äriinkubatsioon), tagab selle, et saame oma meedia klientidele pakkuda tehnoloogilisemalt keerulisemaid seadistusi, integratsioone, automatiseerimist, personaliseerimist, sihtimist nõudvaid lahendusi. Ootame oma tiimi koostööle orienteeritud, eesmärgile pühendunud tiimiliikmeid, kelle kireks on meedia-tehnoloogia.

Meie digimeedia ärisuund on spetsialiseerunud erinevate AdTech ja MarTech platvormide põhistele meedia teenuste pakkumisele. Loome klientide strateegiaid ja meediaplaane. Planeerime, haldame, ostame ning optimeerime klientide digimeediat vastavalt kampaaniatele või (meedia)püsitegevustele seatud eesmärkidele. Kasutame selleks erinevaid digmeedia võimalusi, alustades reklaamvõrgustikest ning kohalikest portaalidest, kuni erinevate SEM/SEO lahendusteni ning lõpetades sotsiaalmeedia kampaaniate ja kontode haldusega. Mõõdame ja analüüsime kõike, mida teeme ning loome selleks vajalikud analüütika raportid ja KPI dashboard’id.

 

 

Oleme oma valdkonnas Eestis suurim agentuur ja kasvame püsivalt. Meie kliendid on tõsised tegijad Eestis ja välismaal: Hewlett-Packard, Bosch, Siemens, Coca-Cola, Amnesty International, Elisa, Coop, Lux Express, SEB, Swedbank, G4S ja veel suur hulk toredaid ettevõtteid. Oleme aastaid olnud tipus Eesti agentuuritulu teenijate TOP-is. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla – olime üks esimestest, kellele anti 2018. aastal Peresõbraliku Tööandja kuldmärgis. Hiljuti võtsime uhkusega vastu erasektori Unistuste tööandja tiitli ja allkirjastasime Mitmekesisuse kokkuleppe.

Miks on sul ADMis hea töötada?

Meil on ägedad inimesed ja hea töökeskkond. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla. Kõik ADMikad hindavad oma rahulolu 2x aastas Gallupi Q12 metoodikaga. Meie rahuloluindeks on 4,4 palli 5-palli skaalal ja see on püsivalt kasvanud. Ja mis peamine – sinu juht ja meeskond toetavad sind alati ja täiega. ADMis saad areneda nii palju, kui vaid ise soovid. Oleme sulle toeks nii koolitamise kui arengu planeerimisega.

Oleme osaline Startup-inkubaatoris Elevator, mille kaudu saad startupi käima lükata või mõnes huvitavas projektis kaasa lüüa. Iga kuu toimub meil Big Friday, mille raames oleme õppinud näiteks investeerima, ajajuhtimist, argumenteerimist või teinud heategevuse raames arendustöid neile, kellel endal jääb vahenditest ja teadmistest puudu.

Asume Kultuurikatlas koos paljude tipptasemel agentuuridega nagu Age McCann, D/V/S/ON jt ning meil on väga ilus kontor, kus saab korraga nautida vaadet nii merele kui vanalinnale. ADMikate vaimse arengu toetamiseks on meil olemas nii coach kui ka psühholoog ning füüsilise tervise hoiame korras tänu kontorivõimlemisele, sportimise toetamisele, massaažile ja puuviljadele. Lisaks toimuvad spontaansed lauajalka või pinksi meistrivõistlused ja muidu mõnusad koosviibimised.

Kuidas meie inimesed tööd ADMis kirjeldavad?

Riho (tegevjuht): “Meie meedia tiim on ennast tõestanud nii lähiregioonis kui ka kaugemal. Olenemata sellest, soovime antud äriliini jõuliselt edasi arendada, kasvatada kodumaist ja rahvusvahelist kliendibaasi ning luua uusi teenuseid. Koos hakkame erinevaid AdTech ja MarTech lahendusi integreerima klientide kampaaniatesse ja turundusprotsessidesse, et neid automatiseerida. Lisaks arendame e-kommertsile spetsialiseerunud digimeedia tiimi. ADMi üheks põhiväärtusteks on õppimine ja areng, seega loodame leida tiimiliikmeid, kellel on oma visioon, kuidas sellist äri arendada ja soov aina paremaks saada. Kindlasti on oluline märksõna ka koostöö, sest selliste süsteemide ehitamiseks tuleb osata teha tihedat koostööd nii teiste tiimide kui ka partneritega. Äriliste eesmärkide saavutamiseks peab olema julgust ja tahtmist aktiivselt tegeleda new business’iga nii Eestis, Inglismaal kui ka Saksamaal. Kuid ole mureta – nii mina kui kogu ADM on sulle abiks nii visioonide ja strateegiate loomisel kui ka planeeritu realiseerimisel. Me ei otsi valmis pusletükki, seega arvestame sinu tugevustega ning disainime iga uue rolli vastavalt sellele.”

Evelin (projektijuht): “Üks ADM-i inimeste ühine tunnus on pidev enesetäiendamise ja arengu vajadus ning siinne keskkond soodustab seda igati. ADM-s õpid iga päev midagi uut ning kunagi ei hakka igav – siin ümbritsevad sind toredad töökaaslased, kes toetavad igapäevases töös ning aitavad ka meelt lahutada. Põnevad projektid ja head inimesed – meil on siin vahva!

Klemens (äriliini juht): “Oma loomult olen ma inimene kes vajab pidevat liikumist kõrgemale, kaugemale ja kiiremini ning samal ajal veetes aega lõbusalt mõnusas seltskonnas. Seda on mulle ADMis töötamine alati võimaldanud. Alustasin ma oma teekonda siin juunior back-end arendajana. Tänaseks olen ma juht pilvteenuste osakonnas. Selle kahe positsiooni vahel on aastate jagu arengut nii põnevate tööde, uute tehnoloogiate kui ka tugeva toega isiklikus arengus. Kõik see on toimunud väga lõbusas seltskonnas ja pidevate lahedate ürituste saatel. Tänaseni on iga päev tunne, et see kõik on alles uue ja põneva algus :)”

 • Arvestame sinu isiksusega. Väärtustame inimeste tugevusi.

  Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.

 • Töötingimused ja keskkond on suurepärased.

  Töötad koos vahva seltskonnaga uues kontoris Kultuurikatlas. Siin on peod, toredad tiimiüritused ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi.

 • Toetame sinu arengut.

  Iga uus töötaja saab endale mentori, kes tema arengut ja sisseelamist toetab.

 • Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.
 • Töötad koos vahva seltskonnaga uues kontoris Kultuurikatlas. Siin on peod, toredad tiimiüritused ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi.
 • Iga uus töötaja saab endale mentori, kes tema arengut ja sisseelamist toetab.

 • Töö hõlmab kliendi meediakampaaniate planeerimist ja nii taktikalist kui ka operatiivset juhtimist.
 • Koostöös müügijuhi ja strateegidega kavandad, planeerid ja eelarvestad kliendile parimad lahendused kampaania eesmärkide saavutamiseks.
 • Suhtled meediakanalitega, planeerid ja broneerid parimad pinnad vastavalt kampaania eesmärkidele.
 • Koostad töökäsud ja juhised erinevatele eriala spetsialistidele SEO/SEM/Programmatic/Social jms.
 • Juhid meeskonda, klienti ja koostööpartnereid nii, et projektid saavutaksid seatud eesmärgid (tähtaeg, eelarve, sisu) ja veel nii, et kõik on selle juures õnnelikud.
 • Oskad ennast ja enda aega juhtida nii, et kõigil on õigel ajal õiged töövahendid, info ja materjalid.
 • Oled korrektne ja järjepidev. Usaldad teisi, aga kontrollid.
 • Oled vilunud Exceli kasutaja või valmis seda kiirelt õppima.
 • Suhtled vabalt nii kõnes kui kirjas eesti ja inglise keeles. Saksa keele oskus on lisaboonus.

Meie ootame sinult uudishimulikku meelt ja soovi end aina edasi arendada.

 • Sinu roll on digivõimaluste ja meedia kokku viimine ja kliendile parimate lahenduste leidmine.
 • Sinu käsutuses on kogu meie grupi võrgustik Eestis, Inglismaal ja Saksamaal, et leida üles need kliendid, kellele meie saaksime olla parim digimeedia agentuur.
 • Töö hõlmab nii olemasolevate klientide müügi strateegilist juhtimist kui ka uute klientide leidmist.
 • Oled end tõestanud kui hea meeskonnamängija, kes saavutab püsitatud eesmärgid.
 • Sind iseloomustab proaktiivsus, kiirus ja usaldusväärsus.
 • Kasuks tulevad teadmised digimeediast ja kirg tehnoloogia vastu.
 • Mõistad äri suurt pilti ning tead, kuhu digimeedia kampaaniad ja lahendused klientide müügi-, turundus- ja teenindusprotsessides asetuvad, mis tuleb enne ja mis pärast. Tead, millised on erinevad äri ja digimeedia KPI’d ning kuidas moodustub kampaania TCO.
 • Töö eeldab väga head eesti ja inglise keele oskust, saksa keele oskus on lisaboonus.
 • Sind huvitavad väljakutsed ja innovatsioon – meie juures pakud sa klientidele lahendusi, mida varem pole kunagi tehtud.