DevOps insener

Otsime oma meeskonda DevOps inseneri, kellega koos hakkame looma süsteeme ja kirjutama koodi, mis automatiseeriks erinevate pilvteenuste süsteemide ülesehitamist ning nende regulaarset haldamist.

ADM Cloudtech on pilvteenuste haldamisele spetsialiseerunud ADM’i üksus. ADM on strateegilisi digilahendusi loov agentuur, mis aitab oma klientidel saavutada ärieesmärke digitaalse maailma vahenditega. DevOps inseneri peamiseks ülesandeks on pilvteenustel baseeruvate taristute ning serverite ülesehitus ning haldamise automatiseerimistööd.

ADM Cloudtech tiim aitab kliente optimaalse serveriarhitektuuri ja -teenusepakkuja valikul või projekteerib, seadistab ja hooldab klientide lahendust ise Amazoni, Microsofti või Google pilves. ADMis me arendame e-kommertsi- ja iseteeninduskeskkondi, töötame välja strateegiaid, loome veebilehti ja korraldame kampaaniaid. Ärikriitilised veebikeskonnad ei ole staatilised lahendused, mis seisavad paigal. Nad arenevad koos tehnoloogiaga ja kliendi ning kasutajate vajadusega. Pakume vajadusel kõigile lahendustele, mis meile usaldatakse, tehnilist tuge ja hooldusteenust.

Oleme oma valdkonnas Eestis suurim agentuur ja kasvame püsivalt. Meie kliendid on tõsised tegijad Eestis ja välismaal: Hewlett-Packard, Bosch, Siemens, Coca-Cola, Amnesty International, Elisa, Coop, Lux Express, SEB, Swedbank, G4S ja veel suur hulk toredaid ettevõtteid. Oleme aastaid olnud tipus Eesti agentuuritulu teenijate TOP-is. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla – olime üks esimestest, kellele anti 2018. aastal Peresõbraliku Tööandja kuldmärgis. Hiljuti võtsime uhkusega vastu erasektori Unistuste tööandja tiitli ja allkirjastasime Mitmekesisuse kokkuleppe.

Miks on sul ADMis hea töötada?

Meil on ägedad inimesed ja hea töökeskkond. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla. Kõik ADMikad hindavad oma rahulolu 2x aastas Gallupi Q12 metoodikaga. Meie rahuloluindeks on 4,4 palli 5-palli skaalal ja see on püsivalt kasvanud. Ja mis peamine – sinu juht ja meeskond toetavad sind alati ja täiega. ADMis saad areneda nii palju, kui vaid ise soovid. Oleme sulle toeks nii koolitamise kui arengu planeerimisega.

Oleme osaline Startup-inkubaatoris Elevator, mille kaudu saad startupi käima lükata või mõnes huvitavas projektis kaasa lüüa. Iga kuu toimub meil Big Friday, mille raames oleme õppinud näiteks investeerima, ajajuhtimist, argumenteerimist või teinud heategevuse raames arendustöid neile, kellel endal jääb vahenditest ja teadmistest puudu.

Asume Kultuurikatlas koos paljude tipptasemel agentuuridega nagu Age McCann, D/V/S/ON jt ning meil on väga ilus kontor, kus saab korraga nautida vaadet nii merele kui vanalinnale. ADMikate vaimse arengu toetamiseks on meil olemas nii coach kui ka psühholoog ning füüsilise tervise hoiame korras tänu kontorivõimlemisele, sportimise toetamisele, massaažile ja puuviljadele. Lisaks toimuvad spontaansed lauajalka või pinksi meistrivõistlused ja muidu mõnusad koosviibimised.

Kuidas meie inimesed tööd ADMis kirjeldavad?

Janar: “ADMis töötades möödub aeg meeletu kiirusega. See tähendab  minu jaoks seda, et see on olnud kvaliteetaeg. See hoomab endas ägedaid ja toetavaid töökaaslasi ning värskendavas koguses pidulikke koosviibimisi. Kuna me veedame töökaaslastega rohkem aega kui oma pereliikmetega, siis on minu jaoks oluline veeta kvaliteetaega toredate töökaaslastega. Enesearengul on ADMis töötades väga suur rõhk. Mulle meeldib väga uusi  teadmisi/tehnoloogiaid avastada ning naudin võimalust neid oma igapäeva töös rakendada. Tulen esmaspäeval rõõmuga tööle! :)”

Evelin: “Üks ADM-i inimeste ühine tunnus on pidev enesetäiendamise ja arengu vajadus ning siinne keskkond soodustab seda igati. ADM-s õpid iga päev midagi uut ning kunagi ei hakka igav – siin ümbritsevad sind toredad töökaaslased, kes toetavad igapäevases töös ning aitavad ka meelt lahutada. Põnevad projektid ja head inimesed – meil on siin vahva!

Reijo: “ADM-is väärtustatakse korralikult asjade ära tegemist ning enesearengut. Alati on keegi, kes utsitab sind midagi uut proovima või isegi välja mõtlema mingisugust lahendust, mida ehk pole enne isegi tehtud. Uute tehnoloogiate katsetamine ja kasutamine on siin iseenesest mõistetav ning muidugi ka lõbus endale. Kui juba lõbust rääkida, siis ei saa ka mainimata jätta ka meie kokkuhoidvat ADM-pere ning kõiki neid üritusi millest on võimalus osa võtta ja teistega aega veeta. Igav ei hakka ning töö otsa ei saa. 🙂

Klemens: “Oma loomult olen ma inimene kes vajab pidevat liikumist kõrgemale, kaugemale ja kiiremini ning samal ajal veetes aega lõbusalt mõnusas seltskonnas. Seda on mulle ADMis töötamine alati võimaldanud. Alustasin ma oma teekonda siin juunior back-end arendajana. Tänaseks olen ma (loodetavasti just Sinu uus) juht pilvteenuste osakonnas. Selle kahe positsiooni vahel on aastate jagu arengut nii põnevate tööde, uute tehnoloogiate kui ka tugeva toega isiklikus arengus. Kõik see on toimunud väga lõbusas seltskonnas ja pidevate lahedate ürituste saatel. Tänaseni on iga päev tunne, et see kõik on alles uue ja põneva algus :)”

 • Arvestame sinu isiksusega. Väärtustame inimeste tugevusi.

  Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.

 • Töötingimused ja keskkond on suurepärased.

  Töötad koos vahva seltskonnaga uues kontoris Kultuurikatlas. Siin on peod, toredad tiimiüritused ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi.

 • Toetame sinu arengut.

  Iga uus töötaja saab endale mentori, kes tema arengut ja sisseelamist toetab. Sinu mentoriks saab Janar, kes on sinu jaoks olemas ja igati toeks.

 • Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.
 • Töötad koos vahva seltskonnaga uues kontoris Kultuurikatlas. Siin on peod, toredad tiimiüritused ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi.
 • Iga uus töötaja saab endale mentori, kes tema arengut ja sisseelamist toetab. Sinu mentoriks saab Janar, kes on sinu jaoks olemas ja igati toeks.

Loodame, et vastad jaatavalt järgmistele punktidele:

 • Sul on kogemusi Terraform'i ja Ansible’ga.
 • Oled kokku puutunud vähemalt mingi osaga järgnevatest pilvteenustest: AWS, Google Cloud, Microsoft Azure.
 • Tunned vähemalt mingit osa järgnevatest enamlevinud serverite rakendustest (kõiki ei pea teadma): Linux, Windows, Python, PHP, MySQL, PostgreSQL, MSSQL, Apache, nginx.
 • Räägid ja kirjutad vabalt eesti ja inglise keeles
 • Oskad oma aega planeerida ja saame sulle usaldatud tähtaegade osas muretud olla
 • Pead kinni antud lubadustest ja võime sinus alati kindlad olla
 • Sa usud, et "enam-vähem okei" pole tegelikult okei
 • "Seda ei saa teha" ei kuulu sinu sõnavarasse
 • Sulle meeldib tiimitöö ja meeskonnaüritused

Lisaks saad kindlasti plusspunkte kui:

 • Omad varasemat töökogemust programeerijana
 • Oskad saksa keelt