Agile Development Manager

Kas sulle meeldivad inimesed ja tehnoloogia ning sinu kutsumus on see sümbioosis tööle panna?

Kui jah siis kandideeri meie tehnoloogiatiimi manageriks. Oleme digilahendusi loov agentuur. Inimesed ja tehnoloogia on meie äri tuum. ADMi tehnoloogilise arengu eestvedamise eest vastutavad meie kaks kogenud CTOd, IT support ja erinevate tiimide arhitektid/tech-lead-id, kes veavad spetsiifiliste tehnoloogiate ja kompetentside arengut. Disainime koos sinuga antud meeskonda uue rolli, mille vastutuseks on eestvedades, innustades ja koordineerides ellu viia meie tehnoloogiavaldkonna arenguprojekte, et saavutada ADMi visioonis püsitatud eesmärke.

Nihutame ADMiga piire panganduses, energeetikas, jaekaubanduses, avalikus ja starup-sektoris, meedias ja mujal. Lahendused, mida loome, ja tehnoloogiad, mida kasutame, on väga mitmekesised. Töötame nii rahvusvaheliste kui kohalike organisatsioonide, klientide ja koostööpartneritega. Arendame rätseplahendusi ja integreerime terviklikeks lahenduseks erinevaid tootestatud lahendusi. 

 

Oleme oma valdkonnas Eestis suurim agentuur ja kasvame püsivalt. Meie kliendid on tõsised tegijad Eestis ja välismaal: Hewlett-Packard, Bosch, Siemens, Coca-Cola, Amnesty International, Elisa, Coop, SEB, Swedbank, Alexela, G4S ja veel suur hulk toredaid ettevõtteid. Oleme aastaid olnud tipus Eesti agentuuritulu teenijate TOP-is. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla – olime üks esimestest, kellele anti 2018. aastal Peresõbraliku Tööandja kuldmärgis. 2019. aastal võtsime uhkusega vastu erasektori Unistuste tööandja tiitli ja 2020. aastal pälvisime kvaliteedimärgise “Austame erinevusi”. Lisaks sellele kuulume Tervist edendavate töökohtade võrgustikku ning meile on omistatud Vastutustundliku ettevõtluse indeksi märgis.

Miks on sul ADMis hea töötada?

Meil on ägedad inimesed ja suurepärane töökeskkond. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla. Kõik ADMikad hindavad oma rahulolu 2x aastas Gallupi Q12 metoodikaga. Meie rahuloluindeks on üle 4 palli 5 palli skaalal. Ja mis peamine – sinu juht ja meeskond toetavad sind alati ja täiega. ADMis saad areneda nii palju, kui vaid ise soovid. Oleme sulle toeks nii koolitamise kui arengu planeerimisega.

Sind ootab ees toetav ja ühtekuuluv tiim, kellega koos saad kasvada ja areneda. Kõik tiimid on täpselt nii suured, et säiliks personaalsus ning kambavaim. Iga inimene ja roll tiimis on oluline terve tiimi heaks toimimiseks. Iga tiimiliige saab kaasa rääkida ka tiimi juhtimises ja oluliste otsuste tegemisel. Oleme tiim nii tööl kui väljaspool tööaega.

Meie gruppi kuulub Startup-inkubaator Elevator, mille kaudu saad startupi käima lükata või mõnes huvitavas projektis kaasa lüüa. Vähemalt kord kvartalis toimub Big Friday, mille raames oleme õppinud näiteks investeerima, ajajuhtimist, argumenteerimist või teinud heategevuse raames arendustöid neile, kellel endal jääb vahenditest ja teadmistest puudu.

Asume Kultuurikatlas koos paljude tipptasemel agentuuridega nagu Age McCann, D/V/S/ON jt ning meil on väga ilus kontor, kus saab korraga nautida vaadet nii merele kui vanalinnale. ADMikate vaimse arengu toetamiseks on meil olemas nii coach kui ka psühholoog ning füüsilise tervise hoiame korras tänu kontorivõimlemisele, sportimise toetamisele, massaažile ja puuviljadele. Lisaks toimuvad spontaansed lauajalka või pinksi meistrivõistlused ja muidu mõnusad koosviibimised.

 

MIDA SINU TULEVASED TIIMIKAASLASED ARVAVAD:

Hendrek (CSO): “ADMis on hästi lahedad inimesed – avatud, abivalmis ja hea huumorisoonega. Isiklikult ootan, et saame endale samasuguse kolleegi juurde. Agile Tech Manageri töös on minu arvates olulisim eestvedamisoskus – kui see käpas, siis võib meie meeskonnaga saavutada imesid. ”

Riho (CEO): “ADMi tehnoloogia tööriistakast on väga mitmekesine. Sama mitmekesised on meie erinevatest Eestis ja muljal maailmas elavatest talentidest koosnevad arendustiimid. Tänu sellele kombole ja meie pühendunud tiimile suudame luua digilahendusi, kus segunevad meie grupi erinevad teenusedistsipliinid ja tehnoloogiad. Lisaks klientidele lahenduste arendamisele peame pidevalt arendama ka enda suutlikkust ja portfelli, nii kompetentse ja oskusi kui ka protsesse ja metoodikaid. Meie visioon on ambitsioonikas, mistõttu on meil vaja tehnoloogiavaldkonna arengut efektiivselt juhtida ja eest vedada. Tahame senisest veel laiapinnalisemalt kaasata kogu oma tiimi sellisesse arendustegevusse, et leida üles need õiged ideed, trendid, talendid ja tehnoloogiad, mis aitavad meil meie visiooni realiseerida. Üks oluline osa sellest tööst on kommunikatsioon nii majas sees kui ka majast väljas. Kommunikatsioon ja pidevale parendusele ning innovatsioonile suunatud kultuur on need kaks minu südameaja, mida üheskoos minuga ADMis tegema hakkad.”

Anti (CTO): “ADM on koht, kus ei hakka kunagi igav. Pidev enesetäiendamine, huvitavate inimestega koostöötamine ja palju väljakutseid.
Julgen kõike seda väita. Olen ADM-iga seotud olnud üsna algusest, alustanud nooremarendajast , olnud projektijuht, tiimijuht ja ikka on väljakutseid millele vastu hakata.
Alati on inimesi kellele saab toetuda , sul on alati meeskond ja oma ala parimad spetsialistid, kellega suuri asju korda saata.”

 • Arvestame sinu isiksusega. Väärtustame inimeste tugevusi.

  Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.

 • Töötingimused ja -keskkond on suurepärased.

  Töötad koos vahva seltskonnaga ägedas kontoris Kultuurikatlas. Siin on toredad tiimiüritused ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad mõnuleda merevaatega terrassil, mängida pinksi ja lauajalgpalli.

 • Toetame sinu arengut.

  Toetame igakülgselt sinu sisseelamist, õppimist ja arengut. Sinu juhil on sinu jaoks alati aega!

 • Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.
 • Töötad koos vahva seltskonnaga ägedas kontoris Kultuurikatlas. Siin on toredad tiimiüritused ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad mõnuleda merevaatega terrassil, mängida pinksi ja lauajalgpalli.
 • Toetame igakülgselt sinu sisseelamist, õppimist ja arengut. Sinu juhil on sinu jaoks alati aega!

SINU PEAMISED TÖÖÜLESANDED:

 • Tehnoloogiavaldkonna arenguprojektide koordineerimine ja eestvedamine (juhatus, tech-tiim, arendustiimid, spetsialistid)
 • Valdkondliku ADMi-sisese kommunikatsiooni juhtimine ning oskusteabe levitamine tiimide vahel
 • Tehnoloogiavaldkonna spetsialistide arenguprotsessi juhtimine (koostöös HR, tiimijuhtide ja tech-tiimiga)
 • Tehnoloogilise kompetentsi jagamine ning valdkondlike teemade esindamine väljapool ADMi
 • Tehnoloogiavaldkonna strateegilise juhtimise protsessi eestvedamine ja koordineerimine

OLED IDEAALNE KANDIDAAT, KUI:

 • Oled hea eestvedaja– oskad inimesi toetada, innustada ja ühise eesmärgi nimel koos tegutsema panna.
 • Oled sihikindel ja süsteemne, oskad eesmärke seada, plaane koostada ning tagada nende elluviimise meeskonnaga.
 • Oled analüütilise mõtlemisega – suudad üles leida probleemide põhjused ja äriülesannete lahendused, püstitada hüpoteese, kontrollida fakte ning testida lahendusi.
 • Tunned kaasaegseid tarkvaraarenduse metoodikaid ja praktikaid ning saad aru veebipõhiste tarkvaralahenduste ülesehitusest ja arhitektuurist
 • Väljendad end selgelt eesti ja inglise keeles nii kõnes kui kirjas.
 • Oled uudishimulik ja õppimisvõimeline

SAAD PLUSSPUNKTE, KUI:

 • Omad eelnevat töökogemust tehnoloogiaettevõttes tiimijuhi, tehnoloogiajuhina või Scrum Masterina.
 • Oled kokku puutunud OKR (Objectives and Key Results) metoodikaga.

PS! Tööle asumise aega 2022.aasta lõpp