Front-end arendaja

Otsime oma meeskonda front-end arendajat

Meil on rahvusvaheliste klientide osakonnast puudu häid inimesi. Me ei otsi ainult teadmisi ja oskusi, vaid tiimiliikmeid, kes mõtleks nagu meie. Koos hakkame põhiliselt arendama ärikriitilisi lahendusi välismaistele ettevõtetele. Oleme pidevas arenemises ja sina saad teha seda koos meiega.

Meie jaoks tuled esimesena sina. Tahame olla kindlad, et sa..
.. teeksid tööd, mis sind tegelikult ka õnnelikuks teeb.
.. tuleksid hommikuti elevusega tööle.
.. tahaksid koos meiega areneda.

Oleme digilahendusi loov agentuur, mis aitab klientidel saavutada ärieesmärke digitaalse maailma vahenditega. Töötame välja ettevõtete digistrateegiaid ning arendame e-kommertsi- ja iseteeninduskeskkondi, korraldame kampaaniaid ja loome veebilehti. Meie loodud lahendused on igal aastal saanud võite Eesti digiturunduse tulemuslikkust hindaval konkursil Digitegu.

Oleme oma valdkonnas Eestis suurim agentuur ja kasvame püsivalt. Meie kliendid on tõsised tegijad Eestis ja välismaal: Hewlett-Packard, Bosch, Siemens, Coca-Cola, Amnesty International, suured telekommunikatsiooni-, pangandus- ning jaekaubandusettevõtted. Oleme aastaid olnud tipus Eesti agentuuritulu teenijate TOP-is. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADMis hea olla. Oleme üks esimestest ettevõtetest Eestis, kellele on antud Peresõbraliku Tööandja kuldmärgis. Samuti kuulume Tervist edendavate töökohtade võrgustikku.

Miks on sul
ADM-is hea töötada?

Meil on ägedad inimesed ja hea töökeskkond. Tegeleme pidevalt sellega, et meie inimestel oleks ADM-is hea olla. Kõik ADM-ikad hindavad oma rahulolu 2x aastas Gallupi Q12 metoodikaga. Meie rahuloluindeks on 4,4 palli 5-palli skaalal ja see on püsivalt kasvanud. Ja mis peamine – sinu juht ja meeskond toetavad sind alati ja täiega.

ADMis juures saad areneda nii palju, kui vaid ise soovid. Oleme sulle toeks nii koolitamise kui arengu planeerimisega. Oleme osaline Startup-inkubaatoris Elevator, mille kaudu saad startupi käima lükata või mõnes huvitavas projektis kaasa lüüa. Iga kuu toimub meil Big Friday, mille raames oleme õppinud näiteks investeerimist, ajajuhtimist, argumenteerimist või teinud heategevuse raames arendustöid neile, kellel endal jääb vahenditest ja teadmistest puudu.

Asume Kultuurikatlas koos paljude tipptasemel agentuuridega nagu Age McCann, D/V/S/ON jt ning meil on väga ilus kontor, kus saab korraga nautida vaadet nii merele kui vanalinnale. ADMikate vaimse arengu toetamiseks on meil olemas nii coach kui ka psühholoog ning füüsilise tervise tervise hoiame korras tänu kontorivõimlemisele, sportimise toetamisele, massaažile ja puuviljadele. Lisaks toimuvad spontaansed lauajalka või pinksi meistrivõistlused ja muidu mõnusad koosviibimised.

Kuidas meie inimesed tööd ADM-is kirjeldavad?

Hendrik: “ADM on minu jaoks õige koht, kus töötada, kuna siin on alati võimalus arenguks, kas läbi mõne huvitava projekti või hea iseseisva- ja meeskonnatöö. Hindan kõrgelt ka võimalust teha tööd projektidega väljapoole Eestit. Tunnen, et mind ja mu tööd väärtustatakse ning saan olla abiks veebiarenduse maastiku turvalisemaks, kirjumaks ja kasutajasõbralikumaks muutmisel.”

Oliver: “ADMis töötades olen ma arenenud meeletu kiirusega, sest mul on siin võimalus töötada oma ala tegijate ja väga toetavate kolleegide kõrval. Arenguvõimalusi on siin täpselt nii palju kui endal on soovi areneda, rääkimata suurtel konverentsidel ja põnevatel koolitustel osalemisest. Lisaks töö tegemisele leitakse siin alati aega ka lõbutsemiseks!”

 • Arvestame sinu isiksusega. Väärtustame inimeste tugevusi.

  Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.

 • Töötingimused ja keskkond on suurepärased.

  Töötad koos vahva seltskonnaga uues kontoris Kultuurikatlas. Siin on peod, toredad tiimiüritused ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad mõnuleda merevaatega terrassil, mängida pinksi ja lauajalgpalli.

 • Toetame sinu arengut.

  Iga uus töötaja saab endale mentori, kes tema arengut ja sisseelamist toetab. Sinu mentor on sinu jaoks olemas ja igati toeks.

 • Väärtustame inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkustele. Sa saad kaasa rääkida ettevõtte arendamisel ja sinu juhil on sinu jaoks alati aega.
 • Töötad koos vahva seltskonnaga uues kontoris Kultuurikatlas. Siin on peod, toredad tiimiüritused ja palju muid suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kui vajad tööst pisikest pausi, saad mõnuleda merevaatega terrassil, mängida pinksi ja lauajalgpalli.
 • Iga uus töötaja saab endale mentori, kes tema arengut ja sisseelamist toetab. Sinu mentor on sinu jaoks olemas ja igati toeks.

Loodame, et vastad "jah" järgmistele punktidele:

 • tunned HTMLi, CSSi+ ja JavaScripti
 • räägid ja kirjutad vabalt eesti ja inglise keeles, sest tihtipeale suhtled ise otse kliendiga
 • oskad oma aega planeerida ja saame sulle usaldatud tähtaegade osas muretud olla
 • pead kinni antud lubadustest ja võime sinus alati kindlad olla
 • sa usud, et "enam-vähem okei" pole tegelikult okei
 • "seda ei saa teha" ei kuulu sinu sõnavarasse
 • sulle meeldib tiimitöö ja meeskonnaüritused

Saad plusspunkte kui:

 • oled kokku puutunud PHP ja MySQLiga
 • oled kokku puutunud e-kommertsi lahendustega

Meie ootame sinult uudishimulikku meelt ja soovi koos meiega kasvada ja areneda.