Osturalli (veebi)kampaania eesmärk oli tuua Osturalli välja Tallinna ja Tartu Kaubamajade geograafilisest piiratusest ja muuta see kättesaadavaks ka nendele, kes füüsilisse Kaubamajja kohale tulla ei saa.
Kampaania tarbeks lõime unikaalse maandumislehe – lühiajaliselt toimiva täisfunktsionaalse e-poe rakenduse, milles oli eraldiseisev kaubaladu, logistika ja kandekeskused, raamatupidamine, klienditeenindus jne.

Osturalli

Lahendus

Kampaania loovidee keskmeks sai Osturallidel valitsev ralli-fiiling: hasart, küünarnuki- ja trügimistunne, kes-ees-see-mees ajakriitilisus. Ralliliku meeleolu edasi andmiseks kasutasime näiteks Ostukorvi „kella“, mis sundis kasutajaid oma otsuseid kiiresti tegema.

Kaubavalik oli piiratud koguste ja päevade kaupa täpselt nii nagu Osturallidel tavaks.
Külastajatel oli võimalik tutvuda järgmiste päevade soodustoodetega, ent ostu sooritamiseks tuli oodata ära kauba „avanemispäev“. Ka toodete kogused olid piiratud ja suur hulk oste tehti päeva esimestel tundidel – ikka selleks, et keegi teine ette ei jõuaks.

Kaubamaja jaoks oli Osturalli veebikampaania unikaalne pilootprojekt: ettevõte, mis seni ei ole üldse tegelenud veebimüügiga, sai out-of-the-box e-kommertslahenduse ning –kogemuse.

2014. a kevadisel Osturallil läksid kampaanialehel müüki ka autod: tegu oli Eesti mõistes esmakordse sellise ettevõtmisega. Müügis olnud autod olid üks esimesi kaubaartikleid, mis juba esimeste tundidega läbi müüdi.

Kaubamaja Osturalli

Kaubamaja Osturalli

Tulemused

  • Kampaanialehte külastas 4 päeva jooksul üle 77 000 unikaalse kasutaja (tulemus ületas prognoose 26,4%). 50% kasutajad külastas kampaania e-poodi rohkem kui ühe korra.
  • Kampaania ajal teostati ligi 2000 ostu
  • Käibenumbrid ületasid prognoose 20% võrra.
  • Mobiilsete seadmetega veebi kasutamine tõusis 26,8%
Võta ühendust

ADM Interactive

E-post info@adm.eeVAT nr EE100046715

Tallinn, Estonia

Kultuurikatel, Põhja pst 27a,
Tallinn, 10415
Telefon +372 617 7600

London, UK

112 St. Martin’s Lane
London, WC2N 4BD
Telefon +44 207 8717601