eID lahendused

SK ID Solutions

SK ID Solutions

Meie partnerlus SK ID Solutionsiga algas juba aastal 2008. Sellest ajast alates on meie koostöö iga aastaga kasvanud ning praegu arendame, hooldame ja majutame pilves erinevaid SK ID Solutions teenuseid ja tooteid.

Smart-ID

Smart-ID

Smart-ID on SK ID Solutionsi arendatud rahvusvaheline identimislahendus, mida kasutab kolm miljonit inimest ning selle vahendusel tehakse igas kuus enam kui 60 miljonit tehingut. Smart-ID koduleht on meie disainitud ja hallatud.

e-residentsuse programm

e-residentsuse programm

2014. aastal loodud e-residentsus on isikustaatus, mille abil Eesti lubab teiste riikide kodanikel turvaliselt kasutada oma avalikke ja erasektori e-teenuseid. E-residendid saavad dokumente digitaalselt allkirjastada ja logida sisse portaalidesse ja infosüsteemidesse, mis tunnistavad Eesti ID-kaarti, sh võib e-resident luua Eesti ettevõtte. E-residentsus programmi haldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.
Oleme Eesti vabariigi strateegiline veebipartner kõikide Eesti e-residentsust puudutavate veebilahenduste loomisel ja haldamisel.

Riigi Infosüsteemi Amet

Riigi Infosüsteemi Amet

Riigi Infosüsteemi Amet on Eesti riiklik kompetentsikeskus, kes kujundab ja kindlustab Eesti infoühiskonna alustalasid ning tagab Eesti riigi küberturvalisuse.
Meie hallata on ka Eesti riikliku isikutunnistuse ID-kaardiga seotud veebilahendused, kodulehed ja iseteenindus.

Digitaalsed teenused

Telia Eesti

Telia Eesti

Eesti kõige populaarsem mobiilsideoperaator Telia Eesti on osa rahvusvahelisest Telia Company grupist, mis on üks Euroopa suurematest telekommunikatsiooniettevõtteist, mille enam kui 20 000 töötajat teenindab miljoneid kliente seitsmes riigis.

Meie esimene ühisprojekt Teliaga sai valmis juba 15 aastat tagasi ning sellest ajast peale oleme olnud seotud kõigega alates tootearendusest kuni turunduskampaaniateni. Hetkel on meie peamine fookus Telia teenuste disainil ning kasutatavusel (UX).

Creditinfo

Creditinfo

1993. aastal loodud Creditinfo Eesti AS on juhtiv krediidiinfo ning riskihalduslahenduse teenuste pakkuja, mis on osa Creditinfo Groupist. Läbi aastate oleme strateegilise digi-partnerina Creditinfole pakkunud nii teenusedisaini, andmete visualiseerimise, front-end arenduse kui disaini ja kasutuskogemuse teenuseid.

Partnerkaart

Partnerkaart

Partnerkaart on Eesti suurim lojaalsusprogramm – 600 000 registreeritud kaardiomanikku katab ju üle poolte Eesti täiskasvanutest! Meie koostöö Partnerkaardiga hõlmab nende iseteeninduskeskkonna arendust, näiteks boonuspunktide, ostutšekkide digiarhiivi ja haldust, CRM/kommunikatsiooniplatvormi ning e-kinkekaartide müügilahendust.

SWECO

SWECO

SWECO on rahvusvaheline ehitus- ja projekteerimisteenuste konsultatsiooniettevõte, mis tegutseb üle maailma 14 riigis. Planeerisime, disainisime ning arendasime nendele Drupalil põhineva organisatsioonisisese andmekogumissüsteemi ning ärianalüüsi analüütikaplatvormi. Jätkuvalt hooldame ja täiendame süsteemi uute funktsionaalsuste ja analüütika võimalustega.

Ühisteenused ja parkimine.ee

Ühisteenused ja parkimine.ee

Ühisteenused opereerib 35 000 parkimiskohta ning osutab parkimiskontrolli teenust enam kui 400 eramaaomanikule. Lisaks parkimiskorraldusele tegeleb Ühisteenused ka liikluse reguleerimisega.
Aastatel 2010-2018 arendasime ja hooldasime Eesti mobiilse parkimise infosüsteemi, mille alla kuuluvad iseteenindusportaal, erinevad kasutajaliidesed ning back-end arendus, mis võimaldab parkimisoperaatoritel ning Tallinna ja Tartu linnal hallata kõiki parkimisega seotud protsesse.

Jaekaubandus

Bosch ja Siemens kodumasinad

Bosch ja Siemens kodumasinad

Alates 2016. aastast on ADM Interactive BSH ametlik veebiagentuur Põhja regioonis. Aitame neid kõiges alates sisuhaldusest kuni UX/UI planeerimise ja front-end/back-end ning e-kommerts lahenduste arenduseni.

Kaubamaja Grupp

Kaubamaja Grupp

Kaubamaja Grupp on Eesti suurim FMCG võrgustik, kus töötab enam kui 3500 inimest. Neile kuulub ka Eesti suurim lojaalsusprogramm Partnerkaart, millega on liitunud 600 000 tarbijat. Oleme Kaubamaja Grupi arenduspartner alates 2007. aastast ning selle aja sees oleme käed külge löönud paljudes nende projektides (Osturalli, Selver, Selveri köök, Kaubamaja, TKM Grupp, Partnerkaart, I.L.U ja erinevad online kampaaniad).

Coop Eesti

Coop Eesti

Eesti tarbijatele kuuluv Coop Eesti on vanim ja suurim jaekaubanduse valdkonnas ühiselt tegutsev grupp Eestis. Selle nime all toimetab 19 iseseisvat piirkondlikku tarbijate ühistut 330 kaupluse, 6000 töötaja ja 75 000 klientomanikuga.

Oleme Coop Eesti strateegiline digikeskkondade arendus-, hooldus- ja pilveteenute partner. Meie koostöö hõlmab Coop Eesti veebikeskkondade ehitamist, kavandamist ja disaini. Ka Coop Eesti erinevad e-kommertslahendused, lojaalsusprogramm ning äri-, teenindus-, logistika- ja analüütika protsessidega seotud tugi-infosüsteemid on meie hallata ja arendada.

Osturalli

Osturalli

Osturalli on kaks korda aastas toimuv nädalane ostukampaania. Osturalli e-kommertslahendute algse strateegilise partnerina aitasime Kaubamajal luua esimesed versioonid Osturalli pop-up e-poest, mida külastab kampaaniaperioodil kuni 200 000 kasutajat.

Ülemiste Keskus

Ülemiste Keskus

Ülemiste Keskus on Eesti suurim ostukeskus, mida külastab üle 20 000 inimese päevas. 2020. aasta sügisel läbi viidud tarbijauuringu järgi on Ülemiste keskusest kahe kuu jooksul kaupu ostnud või teenuseid tarbinud 36% Tallinna ja Harjumaa elanikest.

Arendasime nende veebilehe, siseveebi ja kinkekaartide e-poe. Samuti aitasime luua kauplusesse infoekraanide lahenduse.

Toyota

Toyota

Oleme Toyota sisuhalduse partner. Alates 2018. aastast vastutame Toyota sisulahenduste halduse eest Balti riikides.

Amserv

Amserv

Amserv esindab Toyota, Lexus, Peugeot, Hyundai, Opel ja Chevrolet kaubamärke ning on suurim autode jaemüügi ning remondiettevõte Baltikumis. Meie vastutame nende veebilahenduste disaini ja kasutajaliidese arenduse eest. Alates 2016. aastast oleme investeerinud üle mitme tuhande töötunni, et luua Amservi müügi-, teenindus- ja tugi-infosüsteemidega liidestuv kasutaja-interaktsioon (UX), kasutajaliides (UI) ja front-end kiht (HTML/CSS/JS). Sajad disainivaated ja mitusada front-end kihi veebikomponenti… ja töö veel käib!

Unilever

Unilever

Üks maailma vanimatest rahvusvahelistest ettevõtetest Unilever on Suurbritannia ja Hollandi riikidevaheline tarbekaupade korporatsioon, mille peakontorid asuvad Londonis ja Rotterdamis. Unileveri toodete hulka kuuluvad toit ja joogid, puhastusvahendid, ilutooted ja isiklikud hooldustooted ning neid turustatakse 190 riigis.

Oleme Unileveri ametlik ning atesteeritud digiagentuur.

Finantstehnoloogia

SEB bank

SEB bank

Skandinaviska Enskilda Banken (SEB) on Rootsi päritolu rahvusvaheline panganduskontsern, mis tegutseb peamiselt Põhja- ja Baltimaades. SEB põhitegevus on pangateenused, kuid SEB pakub ka erinevaid kindlustusi ning liisingut.

Kõik SEB panga avalikud veebilehed Baltikumis kasutavad Drupalil baseeruvat ja meie meeskonna arendatud sisuhalduslahendust. Samuti oleme arendanud mitmeid muid SEB rahvusvahelisi online-teenuseid. SEB Panga veebiplatvorm on kasutuses alates 2012. aastast, varasemalt pakkusime SEB pangale veebilehe turvaauditite teenuseid ning konsultatsiooni.

Coop Pank

Coop Pank

Coop Pank sai alguse 2017. aastal endisest Krediidipangast ning see ühendab endas panganduse ja jaemüügi. Pangateenused on kättesaadavad Coopi kauplustes kõikjal üle Eesti. Tegemist on Eesti ettevõttega, millel on tänaseks üle 80 000 kliendi. Coop Pank gruppi kuuluvad lisaks Coop Pangale ka Coop Liising, Coop Finants, Coop Kindlustusmaakler, Martinoza ja Prana Property.

Arendasime Coop Pangale Drupalil baseeruva CMS-lahenduse skaleeritavale pilvepõhisele infrastruktuurile Amazon Cloud. Pakume neile ka arenduse, hoolduse, majutuse ja monitooringu teenust.

LHV

LHV

1999. aastal asutatud LHV pangateenuseid kasutab üle 200 000 inimese ning nende juhitavatel pensionifondidel on ligi 177 000 klienti.

LHV panga digipartnerina arendame koostöös kliendiga pensionifondidele suunatud digilahendusi, defineerime ning viime ellu digimüügi strateegiaid ja teostame muid kanaliüleseid lahendusi.

Swedbank

Swedbank

Swedbank on suurim pank Eestis, mille on oma finantspartneriks valinud üle 900 000 era- ning 130 000 ärikliendi.

Arendasime Swedbanki turvalise ja privaatse videostriimimise platvormi, mis võimaldab mugavalt integreerida nii reaalajas toimuvaid kui juba arhiveeritud on-demand videosid. Lisaks oleme osalenud Swedbanki erinevates veebiprojektides nagu näiteks nende finantsblogi Kukkur.

Transport

Tallinna Lennujaam

Tallinna Lennujaam

Kõik Eesti riiklikud ning rahvusvahelised lennujaamad kasutavad meie poolt arendatud veebiplatvormi. Lisaks avalikule veebilehele sisaldab see ka keeruka funktsionaalsusega süsteemiülest infolahendust, mis sisaldab näiteks ka mobiilirakendusi ja infoekraanide võrgustikku, liideseid erinevate lennuplaani lahendustega (reaalajas ja pikaajaline), ilmainfo, broneeringute, jms süsteemidega.

Lux Express

Lux Express

Lux Express on suurim rahvusvaheline ekspressliinide bussioperaator Balti regioonis, osutades bussiteenust seitsmes riigis. Lux Expressi bussid läbivad iga päev keskmiselt 74243 km ehk 27 miljonit kilomeetrit aastas.

Meie hoolitseme Lux Expressi veebilehe, piletimüügikanalite, iseteenindusportaali ja teiste müügikanalite arenduse eest.

Turvalisus ja kindlustus

G4S

G4S

Rahvusvahelisse kontserni kuuluv G4S Eesti põhitegevus on 75 000 püsikliendile turvateenuste pakkumine. G4Sile kuulub Eesti Turvaettevõtete Liidu andmetel 37% Eesti turvaturust, 47% Eesti valveteenuste turust ja 57% Eesti tehnilise valve turust. G4Sis töötab 2400 inimest.

Oleme G4Si digilahenduste partner alates 2013. aastast vastutades nende iseteeninduskeskkonna strateegilise planeerimise, disaini, UX/UI ja front-end ning back-end arenduse ja hoolduse eest.

If P&C Insurance

If P&C Insurance

If on Põhjamaade juhtiv kahjukindlustusselts, millel on Põhjamaades ja Baltikumis kokku üle 3,6 miljoni kliendi. If pakub erinevaid kindlustuslahendusi alustades autokindlustusest ja lõpetades kindlustuslahendustega ettevõtetele.

Meie koostöö IF kindlustusega algas 2010. aastal, kui tegelesime IF kindlustuse korporatiivveebiga, kuid samal ajal aitasime turule tuua ka Eestis esimese täielikult internetipõhise kindlustustoote Poliis.ee. Kuni 2014. aastani vastutasime ka Poliis.ee digimeedia kampaaniate eest.

Tervishoid ja fitness

MyFitness

MyFitness

Eesti suurim spordiklubide kett My Fitness alustas tegevust 2008. aasta märtsis. Praegu opereerib MyFitness 20 spordiklubi üle Eesti.

Viimase 10 aasta jooksul oleme MyFitnessiga teinud koostööd paljudes erinevates veebiprojektides. Nii näiteks oleme arendanud nende veebilehti ja jõusaalide ekraanilahendusi, samuti oleme aidanud läbi viia online turunduskampaaniaid My Fitness MyTeam Challenge ning 2017. aastal toimunud MyLove mäng.

Ida-Tallinna Keskhaigla

Ida-Tallinna Keskhaigla

Seitsmest kliinikust koosnevas Ida-Tallinna Keskhaiglas toimub aastas üle 400 000 eriarsti külastuse, üle 4000 sünnituse ja pea 30 000 operatsiooni.

Meie koostöö ITKga algas 2011. aastal. Oleme arendanud nende veebikeskkonna, disaininud ITK brändi, loonud ikonograafia ning arendanud haiglagrupi veebihaldusplatvormi.

Startupid ja tootearendus

Frank.AI

Frank.AI

Reklaamitehnoloogia ettevõte Frank.ai. Frank.ai pakub väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ligipääsu ühekorraga Google’ile, Facebookile ning üle 2 miljonile teisele leheküljele, et jõuda otse sihtgrupini. Kampaania loomine on lihtne protsess, millega saab hakkama ka inimene, kes turundusega varem kokku puutunud ei ole. Frank jälgib reaalajas reklaamide hindu, et kliendi ettevõtte toote või teenuse reklaam jõuaks kõige paremini töötavate müügikanalite kaudu potentsiaalsete klientideni. Frank.ai on välja kasvanud meie majasisesest startup inkubaatorist Elevator Startups. Esimesed paar oli ADM Frank.ai toote- ja veebilehearendus partner.

PostPal kiirkuller

PostPal kiirkuller

PostPal on platvorm, mis ühendab kaupmehe läheduses olevate kulleritega. Kulleriteks on tavalised inimesed, kes soovivad kullerteenust osutades lisaraha teenida. PostPal’i teenus on tunduvalt kiirem kui turul olevad lahendused. Samuti on teenus odavam, kui traditsioonilised kiirkullerfirmad. PostPal on meie majasisesest kiirendist Elevator Startups välja kasvanud ettevõtte. Esimestel aastatel vastutas ADM PostPal tootearenduse eest.

Idufirmade kiirendi Elevator Startups

Idufirmade kiirendi Elevator Startups

Elevator Startups on Kultuurikatlas pesitsev nn. early stage startup inkubatsiooni programm, mis keskendub online tehnoloogiate põhistele äriideedele, fookusega reklaam-, meedia- ja meelelahutustööstusele. ADMi roll projektis on lisaks mentortamisele ja treeningutele ning IT lahenduste arhitektuuri ja disaini konsultatsiooni ning validatsioonile, pakkuda ka programmis olevatele ettevõttetele äri- ja tootearenduse tuge. Lisaks sellele arendame osadele start-upide nende toodete MVP lahendusi.

Avalik sektor

Riigikogu

Riigikogu

Riigikogu on Eesti rahva esinduskogu, mille koosseisu valib rahvas neljaks aastaks. Riigikogusse kuulub 101 liiget, kes langetavad riigi elu enim mõjutavaid otsuseid. Näiteks Vabariigi Valitsuse moodustamine ja püsimine, seaduste väljatöötamine, muutmine ja täiendamine ning riigieelarve kinnitamine.

2013. aastal lõime Riigikogu ametliku veebiväljundi – WordPressil baseeruva suure infoportaali koos integreeritud infosüsteemi, dokumendi- ja infohaldusplatvormi ning reaalajas jälgitavate ülevaadetega parlamendis hetkel toimuvast.

Eesti Maksu- ja Tolliamet

Eesti Maksu- ja Tolliamet

Eesti maksuhaldur Maksu- ja Tolliamet on Rahandusministeeriumi valitsemisalasse kuuluv valitsusasutus, mis teostab riiklikku järelevalvet ning kohaldab riiklikku sundi seaduses ette nähtud alustel ja ulatuses.

Arendasime Maksu- ja Tolliameti avaliku veebikeskkonna front-end ja back-end (Drupal) lahendused. Ka Maksuameti intranet ning iseteenindusplatvorm on meie loodud.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS)

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS)

2000. aastal loodud Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus on riiklik organisatsioon, mille eesmärk on arendada Eesti majandust läbi erinevate meetmete, mille hulka kuulub nii Eesti ettevõtete arendamine ja ekspordivõimekuse hoogustamine kui ka turismitulu kasvatamine ja suure lisandväärtusega välisinvesteeringute Eestisse toomine.

Oleme olnud EASi arenduspartner enam kui kümne eraldiseisva investeerimisprogrammi loomisel. Selle koostöö sisse on mahtunud näiteks online-lahenduste ja mitmete veebikeskkondade disain ja arendus, CRM/CMS süsteemide loomine, digiturundusprojektide juhtimine, strateegiate väljatöötamine ja SEO, sisu ja konsultatsiooniteenuste pakkumine ja palju muudki.

Kodanikuühiskond ja heategevusorganisatsioonid

Extractive Industries Transparency Initiative (EITI)

Extractive Industries Transparency Initiative (EITI)

EITI on ülemaailmne maavarade avatud ning jätkusuutliku halduse standard, mille on omaks võtnud 55 riiki.

Arendame ja hooldame EITI veebikeskkondi ja andmevahetusprojekte, sh andmete kogumist, standardiseerimist, analüüsi ja visualiseerimist). Lisaks majutame nende veebilahendusi Amazon Cloud pilves.

Amnesty International

Amnesty International

Amnesty International on seitset miljonit inimest hõlmav globaalne rohujuuretasandi liikumine, mille eesmärk on ühiskonda harida, uurida ja avalikustada väärkäitumist ning luua turvalisem ja parem maailm.

Alates 2013. aastast oleme Amnesty Internationali veebiarenduse, hoolduse ja pilveteenuste partner. Veebilahenduse keskmeks on Drupal 8 CMS’ile loodud skaleeruv Amazon AWS pilvepõhine infrastruktuur, mis talub väga suuri koormusi ja on kõrgendatud turvanõuetega. Süsteem koosneb erinevatest sisutüüpidest ja funktsionaalsustest. Lahendust kasutavad mitusada sisuhaldurit ja community manageri üle maailma. Keskkonda on ehitatud erinevad kaasamise, toetuste ja raha kogumise võimalused ning kontaktide haldus lahendused.

“Ma armastan aidata” annetuskeskkond

“Ma armastan aidata” annetuskeskkond

MasterCard’i ja Swedbank’i koostöös ning ADMi arendusel valmis laiaulatuslik annetuste kogumise veebikeskkond, mis aitab toetada 57 mittetulundusühingut. Annetuskeskkond sisaldab pea paarsada erinevat pangaintegratsiooni, annetuste kogumise statistikalahendusi, maksuinfo süsteemi, annetuste segmenteerimislahendust, vabatahtlike värbamisfunktsionaalsust, organisatsioonide info esitlemist ja blogi ning e-posti kommunikatsiooniplatvormi loomist. Lisaks erinevad funktsionaalsused kasutajatele avalike ja privaatsete annetusalgatuste loomiseks. Samuti on keskkond seotud Swedbanki preemiapunktide süsteemiga.

Teeme Ära!

Teeme Ära!

Teeme ära! ehk Let’s Do It World! on Eestist ja eestlastest alguse saanud globaalne liikumine, mille eesmärk on lahendada prügi- ja saasteprobleem kogu maailmas. Liikumine ühendab miljoneid inimesi 180 riigist. Kõige tuntum üritus on igal aastal toimuv maailmakoristuspäev World Cleanup Day, millest võttis 2019. aastal osa üle 20 miljoni inimese.

Oleme ADMis alati olnud Teeme Ära! projektide entusiastlik toetaja. Nii oleme õla alla pannud nende veebiarendusele ja toetanud neid turunduskampaaniate teostamisel. Üheskoos oleme võitnud ka mitmeid turundusauhindasid, sh parima sotsiaalmeedia kampaania eest.

Tagasi Kooli

Tagasi Kooli

Koostöös Swedbank’iga oleme olnud osaline erinevates Tagasi Kooli digiprojektides.

Võta ühendust

ADM Interactive

E-post info@adm.eeVAT nr EE100046715

Tallinn, Estonia

Kultuurikatel, Kursi 3,
Tallinn, 10415
Telefon +372 617 7600

London, UK

Kemp House
152 - 160 City Road
London EC1V 2NX
Phone +44 7451 213604

ADM Interactive

E-post: info@adm.ee
Reg nr: 10474271
VAT nr: EE100046715

Tallinn

Kultuurikatel, Kursi 3, Tallinn, 10415
Tel: +372 617 7600

London

124 City Road, London, EC1V 2NX, United Kingdom
Tel: +44 7451 213604

Berlin

Schulstr. 13, 13507 Berlin
Tel: +49 15221906415