Digitaalsed teenused

ID kaart / Smart-ID / SK ID Solutions

ID kaart / Smart-ID / SK ID Solutions

Meie partnerlus SK ID Solutions AS’iga algas juba aastal 2008. Arendame, hooldame ja majutame pilves erinevaid SK ID Solutions teenuste ja toodete ning Eesti ID kaardi ning Smart-ID’ga seotud veebilahendusi, kodulehti ja iseteenindust.

Partnerkaart

Partnerkaart

Partnerkaart on Eesti suurim lojaalsusprogramm – 600 000 registreeritud kaardiomanikku katab ju üle poolte Eesti täiskasvanutest! Meie koostöö Partnerkaardiga hõlmab iseteeninduskeskkonna arendust, näiteks boonuspunktide, ostutšekkide digiarhiivi ja haldust, CRM/kommunikatsiooniplatvormi ning e-kinkekaartide müügilahendust.

SWECO

SWECO

SWECO on rahvusvaheline ehitus- ja projekteerimisteenuste konsultatsiooniettevõte, mis tegutseb üle maailma 14 riigis. Planeerisime, disainisime ning arendasime nendele Drupalil põhineva organisatsioonisisese andmekogumissüsteemi ning ärianalüüsi analüütikaplatvormi. Jätkuvalt hooldame ja täiendame süsteemi uute funktsionaalsuste ja analüütika võimalustega.

Creditinfo

Creditinfo

Creditinfo Eesti AS (Creditinfo Group tütarettevõte) on juhtiv krediidiinfo ning riskihalduslahenduse teenuste pakkuja. Läbi aastate on ADM strateegilise digi-partnerina Creditinfole pakkunud nii teenusedisaini, andmete visualiseerimise, front-end arenduse kui disaini/UX/UI teenuseid.

Telia

Telia

Meie esimene ühisprojekt Teliaga sai valmis juba 15 aastat tagasi. Sellest ajast peale oleme olnud seotud kõigega, alates tootearendusest kuni turunduskampaaniateni. Hetkel on meie peamine fookus teenuste disainil ning kasutatavusel (UX).

Ühisteenused / Parkimine.ee

Ühisteenused / Parkimine.ee

Eesti mobiilse parkimise infosüsteem: iseteenindusportaal, kasutajaliidesed ning back-end arendus, mis võimaldab parkimisoperaatoritel ja linnal hallata kõiki parkimisega seotud protsesse, sh. lubasid. Ühisteenused korraldab parkimist Tallinnas ja Tartus. Lisaks opereerivad nad 4 parkimismaja Tallinna kesklinnas (Viru Keskus, Admiral, Vabaduse välja ja Raadiku) ning enam kui 55 parkimisplatsi. Arendasime ja hooldasime parkimise infosüsteeme aastast 2010 kuni 2018.

Jaekaubandus

Bosch ja Siemens kodumasinad

Bosch ja Siemens kodumasinad

Alates 2016. aastast on ADM Interactive BSH ametlik veebiagentuur Põhja regioonis. Aitame neid kõiges alates sisuhaldusest kuni UX/UI planeerimise ja front-end/back-end ning e-kommerts lahenduste arenduseni.

Coop Eesti

Coop Eesti

ADM on Coop Eesti strateegiline digikeskkondade arendus-, hooldus- ja cloud hosting partner: ehitame nende veebikeskkondi, kavandame, disainime ja arendame nende erinevaid e-kommertslahendusi, lojaalsusprogrammi ning äri-, teenindus-, logistika- ja analüütika protsessidega seotud tugi-infosüsteeme.

Unilever

Unilever

ADM on Unileveri ametlik ning atesteeritud digiagentuur.

Toyota

Toyota

Oleme Toyota sisuhalduse partner. Alates 2018. aastast vastutame Toyota sisulahenduste halduse eest Balti riikides.

Amserv

Amserv

Amserv esindab Toyota, Lexus, Peugeot, Hyundai, Opel ja Chevrolet kaubamärke ning on suurim autode jaemüügi ning remondiettevõte Baltikumis. ADM vastutab veebilahenduste disaini ning kasutajaliidese arenduse eest. Alates 2016. aastast oleme investeerinud üle mitme tuhande töötunni, et luua Amservi müügi-, teenindus- ja tugi-infosüsteemidega liidestuv kasutaja-interaktsioon (UX), kasutajaliides (UI) ja front-end kiht (HTML/CSS/JS). Sajad disainivaated ja mitusada front-end kihi veebikomponenti… ja töö veel käib!

Ülemiste Keskus

Ülemiste Keskus

Ülemiste Keskus on Eesti suurim ostukeskus, mida külastab üle 20 000 inimese päevas. ADM arendas nende veebilehe, siseveebi, kinkekaartide e-poe ja lisaks aitasime luua kauplusesse infoekraanide lahenduse.

Kaubamaja Grupp

Kaubamaja Grupp

Kaubamaja Grupp on Eesti suurim FMCG võrgustik, andes tööd enam kui 3500 inimesele. Neile kuulub ka Eesti suurim lojaalsusprogramm Partnerkaart (600 000 liiget). ADM on Kaubamaja Grupi arenduspartner alates 2007. aastast, ning selle aja sees oleme käed külge löönud paljudes nende pilootprojektides (Osturalli, Selver, Selveri köök, Kaubamaja, TKM Grupp, Partnerkaart, I.L.U ja erinevad online kampaaniad).

Osturalli

Osturalli

Osturalli on kaks korda aastas toimuv nädalane ostukampaania. Osturalli e-kommertslahendute algse strateegilise partnerina aitasime Kaubamajal luua esimesed versioonid Osturalli pop-up e-poest, mida külastab kampaaniaperioodil kuni 200 000 kasutajat.

Finants

Coop pank

Coop pank

Arendasime Coop Pangale Drupal 8 baseeruva CMS-lahenduse skaleeritavale pilvepõhisele infrastruktuurile (Amazon Cloud) ning pakume arenduse, hoolduse ja pilve majutuse, monitooringu ning hooldusteenuseid panga korporatiivveebilehele. Coop Pank sai alguse 2017. aastal endisest Krediidipangast, ning see ühendab endas panganduse ja jaemüügi. Pangateenused on kättesaadavad Coopi kauplustes kõikjal üle Eesti. Tegemist on Eesti ettevõttega, millel on tänaseks 80 000 klienti.

Swedbank

Swedbank

ADM on arendanud Swedbanki videostriimimise platvormi. Tegemist on turvalise ja privaatse lahendusega, mis võimaldab mugavalt integreerida nii live’s toimuvaid kui juba arhiveeritud on-demand videosid. Lisaks oleme osalenud Swedbanki erinevates veebiprojektides, näiteks nende finantsblogi jms.

LHV

LHV

ADM on LHV panga digipartner: koos arendame pensionifondide toodetele suunatud lahendusi, defineerime ning viime ellu digimüügi strateegiaid ning teostame muid kanaliüleseid lahendusi.

SEB bank

SEB bank

Kõik SEB panga avalikud veebilehed Baltikumis kasutavad ADMi poolt arendatud Drupal 7 baseeruvat CMS-lahendust. Samuti oleme arendanud mitmeid muid SEB rahvusvahelisi online-teenuseid. SEB Panga veebiplatvorm on kasutuses alates 2012. aastast, varasemalt pakkusime SEB pangale veebilehe turvaauditite teenuseid ning konsultatsiooni.

Vaba aeg ja reisimine

Tallinna Lennujaam

Tallinna Lennujaam

Kõik Eesti riiklikud ning rahvusvahelised lennujaamad kasutavad meie poolt arendatud veebiplatvormi. Lisaks avalikule veebilehele sisaldab see ka keeruka funktsionaalsusega süsteemiülest infolahendust, mis sisaldab näiteks ka mobiilirakendusi ja infoekraanide võrgustikku, liideseid erinevate lennuplaani lahendustega (reaalajas ja pikaajaline), ilmainfo, broneeringute, jms süsteemidega.

Lux Express

Lux Express

Lux Express Grupp on suurim rahvusvaheline ekspressliinide bussioperaator Balti regioonis, osutades bussiteenust seitsmes riigis. Põhisuundadeks on Peterburi, Tallinn, Riia, Vilnius ning Varssavi. Lux Express opereerib nii rahvusvahelisel kui ka Eesti tasandil. ADM seisab hea Lux Expressi veebilehe, piletimüügikanalite, iseteenindusportaali ja teiste müügikanalite arenduse eest. Tuhandete töötundide tulemused on peagi ka avalikult internetis näha 🙂

Turvalisus ja kindlustus

G4S

G4S

ADM on G4S e-lahenduste partner alates 2013. aastast – vastutame nende iseteeninduskeskkonna strateegilise planeerimise, disaini, UX/UI ja front-end ning back-end arenduse ja hoolduse eest.

If P&C Insurance

If P&C Insurance

IF kindlustuse ja ADMi koostöö algas 2010. aastal kui tegelesime IF kindlustuse korporatiivveebiga, kuid samal ajal aitasime turule tuua ka Eestis esimese 100% internetipõhise kindlustustoote Poliis.ee. Kuni 2014. aastani vastutasime ka Poliis.ee digimeedia kampaaniate eest.

Tervishoid ja fitness

Ida-Tallinna Keskhaigla

Ida-Tallinna Keskhaigla

Koostöö ADMi ja ITK vahel toimib juba aastast 2011. Oleme arendanud nende veebikeskkonna, disaininud ITK brändi, loonud ikonograafia ning arendanud haiglagrupi veebihaldusplatvormi.

MyFitness

MyFitness

Viimase 10 aasta jooksul on ADM ja MyFitness teinud koostööd paljude erinevate veebiprojektidega. Nii näiteks oleme arendanud nende veebilehti ja jõusaalide ekraanilahendusi, samuti oleme aidanud läbi viia online turunduskampaaniaid – näiteks iga-aastane My Fitness MyTeam Challenge ning 2017. aastal toimunud MyLove mäng.

Startupid ja tootearendus

Frank.AI

Frank.AI

Reklaamitehnoloogia ettevõte Frank.ai. Frank.ai pakub väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ligipääsu ühekorraga Google’ile, Facebookile ning üle 2 miljonile teisele leheküljele, et jõuda otse sihtgrupini. Kampaania loomine on lihtne protsess, millega saab hakkama ka inimene, kes turundusega varem kokku puutunud ei ole. Frank jälgib reaalajas reklaamide hindu, et kliendi ettevõtte toote või teenuse reklaam jõuaks kõige paremini töötavate müügikanalite kaudu potentsiaalsete klientideni. Frank.ai on välja kasvanud meie majasisesest startup inkubaatorist Elevator Startups. Esimesed paar oli ADM Frank.ai toote- ja veebilehearendus partner.

PostPal kiirkuller

PostPal kiirkuller

PostPal on platvorm, mis ühendab kaupmehe läheduses olevate kulleritega. Kulleriteks on tavalised inimesed, kes soovivad kullerteenust osutades lisaraha teenida. PostPal’i teenus on tunduvalt kiirem kui turul olevad lahendused. Samuti on teenus odavam, kui traditsioonilised kiirkullerfirmad. PostPal on meie majasisesest kiirendist Elevator Startups välja kasvanud ettevõtte. Esimestel aastatel vastutas ADM PostPal tootearenduse eest.

Idufirmade kiirendi Elevator Startups

Idufirmade kiirendi Elevator Startups

Elevator Startups on Kultuurikatlas pesitsev nn. early stage startup inkubatsiooni programm, mis keskendub online tehnoloogiate põhistele äriideedele, fookusega reklaam-, meedia- ja meelelahutustööstusele. ADMi roll projektis on lisaks mentortamisele ja treeningutele ning IT lahenduste arhitektuuri ja disaini konsultatsiooni ning validatsioonile, pakkuda ka programmis olevatele ettevõttetele äri- ja tootearenduse tuge. Lisaks sellele arendame osadele start-upide nende toodete MVP lahendusi.

Riik ja Avalik sektor

eResidency

eResidency

ADM on Eesti vabariigi strateegiline veebipartner kõikide Eesti e-residentsust puudutavate veebilahenduste lahenduste puhul. E-residentsus on üle maailma kättesaadav ja Eesti Vabariigi poolt pakutud uus “digitaalne rahvus”.

Eesti Maksu- ja Tolliamet

Eesti Maksu- ja Tolliamet

ADMi arendatud on Maksu- ja Tolliameti avalik veebikeskkonna front-end (HTML/CSS/JS) ja back-end (Drupal) ning intranet/iseteenindusplatvorm.

Riigikogu

Riigikogu

2013. aastal lõi ADM riigikogu ametliku veebiväljundi: WordPressil baseeruv suur infoportaal, integreeritud infosüsteem, dokumendi- ja infohaldusplatvorm ning reaalajas jälgitavad ülevaated parlamendis hetkel toimuvast.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS)

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS)

Oleme olnud EASi arenduspartneriks enam kui 10 eraldiseisva investeerimisprogrammi loomisel. Selle koostöö sisse mahtunud näiteks online-lahenduste ja mitmete veebikeskkondade disain ja arendus, CRM/CMS süsteemide loomine, digiturundusprojektide juhtimine, strateegiate väljatöötamine ja SEO, sisu ja konsultatsiooniteenuste pakkumine (Visit Estonia) jne.

Kodaniku ühiskond ja heategevus organisatsioonid

Amnesty International

Amnesty International

Alates 2013 aastast on ADM Amnesty International veebiarenduse, hoolduse ja pilveteenuste partner. Veebilahenduse keskmeks on Drupal 8 CMS’ile loodud, skaleeruval Amazon AWS pilvepõhisel infrastruktuuril, mis talub väga suuri koormusi ja kõrgendatud turvanõuetega. Süsteem koosneb erinevatest sisutüüpidest ja funktsionaalsustest. Lahendust kasutavad mitusada sisuhaldurit ja community manageri üle maailma. Keskkonda on ehitatud erinevad kaasamise, toetuste ja raha kogumise võimalused ning kliendi/kontaktide haldus lahendused.

Extractive Industries Transparency Initiative (EITI)

Extractive Industries Transparency Initiative (EITI)

EITI on ülemaailmne maavarade avatud ning jätkusuutliku halduse standard. ADM on arendab ja hooldab EITI veebikeskkondasid ja andmevahetusprojektid (andmete kogumine, standardiseerimine, analüüs ja visualiseerimine). Lisaks majutame nende veebilahendusi Amazon Cloud pilves.

Teeme Ära!

Teeme Ära!

ADM alati olnud Teeme Ära! projektide entusiastlik toetaja. Oleme õla alla pannud nende veebiarendusele ja toetanud neid turunduskampaaniate teostamisel. Üheskoos oleme võitnud ka mitmeid turundusauhindasid, seal hulgas parima sotsiaalmeedia kampaania eest.

“Ma armastan aidata” annetuskeskkond

“Ma armastan aidata” annetuskeskkond

MasterCard’i ja Swedbank’i koostöös ning ADMi arendusel valmis laiaulatuslik annetuste kogumise veebikeskkond, mis aitab toetada 57 mittetulundusühingut. Annetuskeskkonna sisaldab pea paarsada erinevat pangaintegratsiooni, annetuste kogumise statisika lahendusi, maksuinfo süsteemi, annetuste segmenteerimislahendust, vabatahtlike värbamisfunktsionaalsust, organisatsioonide info esitlus ja blogi ning e-maili kommunikatsiooniplatvormi loomist. Lisaks erinevad funktsionaalsused kastutajatele avalike ja privaatsete annetusalgatuste loomiseks. Samuti on keskkond seotud Swedbank preemiapunktide spüsteemiga.

Tagasi Kooli

Tagasi Kooli

Koostöös Swedbank’iga oleme olnud osaline erinevates Tagasi Kooli digiprojektides.

Võta ühendust

ADM Interactive

E-post info@adm.eeVAT nr EE100046715

Tallinn, Estonia

Kultuurikatel, Põhja pst 27a,
Tallinn, 10415
Telefon +372 617 7600

London, UK

20 Birchin Lane,
London, EC3V 9DU,
Phone +44 7451 213604