Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum tunnustas ADM Interactive’it Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi märgisega, mille eesmärk on esile tõsta organisatsioone, kus töötavad inimesed hoolivad ümbritsevast ning soovivad panustada ühiskonda rohkem, kui seadus nõuab.

Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi märgise saamiseks peavad ettevõtted täitma ulatusliku küsimustiku, mis sisaldab põhimõtteid ja küsimusi ISO 26000 sotsiaalse vastutuse põhiteemadest, General Reporting Inititative (GRI) ülemaailmsest standardist, soovitustest vastutustundlikkuse teemade kommunikeerimiseks ning Eesti õigusruumist. Vastutustundlikkuse hindamisel analüüsiti organisatsioonide valitsemist ja eetikat, tegevusi looduskeskkonna, turukeskkonna ning töötajate ja töökeskkonna suunal. Hindamismetoodikas eristatakse kaht suuruskategooriat: koos hinnatakse mikro- ja väikeettevõtteid ning keskmisi ja suurettevõtteid.

„Vastutustunne tehtu eest, aga ka meie töötajate, klientide, partnerite kui ka kõige muu meid ümbritseva ees on alati olnud ADMi gruppi kuuluvate äriliinide väärtustes olulisel kohal. Nendest  eetilistest põhimõtetest lähtuvad kõik ADM grupis töötavad inimesed olenemata positsioonist või sellest, kui kaua nad on ADMis töötanud. Nii ongi see märgis tegelikult tunnustus nii igale ADMi töötajale eraldi kui ka kogu meie meeskonnale tervikuna,“ ütles ADM grupi juht Riho Pihelpuu.

Eelmisel aastal pärjati ADM tiitliga Unistuste Tööandja 2019. Samal aastal allkirjastas ADM mitmekesisuse kokkuleppe ning aasta lõpus tunnustas Creditinfo ADM Interactive’it „Eduka Eesti Ettevõtte“ tunnistusega. 2018. aastal pälvis ADM ühena 13 organisatsioonist peresõbraliku tööandja kuld taseme lõppmärgise.

Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi märgisega tunnustati Eesti ettevõtteid kolmes kategoorias: Pronks-, hõbe- ja kuldtase. ADM pärjati Pronkstaseme tunnustusega.

ADM Interactive

E-post: info@adm.ee
Reg nr: 10474271
VAT nr: EE100046715

Tallinn

Kultuurikatel, Kursi 3, Tallinn, 10415
Tel: +372 617 7600

London

124 City Road, London, EC1V 2NX, United Kingdom
Tel: +44 7451 213604

Berlin

Schulstr. 13, 13507 Berlin
Tel: +49 15221906415