Pilvetehnoloogiatele keskendunud ADM Hosting muutis oma nime ja kaubamärki ning tegutseb alates tänasest Eestis, Suurbritannias ja Saksamaal ADM Cloudtech nime all. Uus kaubamärk annab paremini edasi ADM grupi pilvetehnoloogia äriliini olemust ja meie meeskonna kasvavat kompetentsi. Ettevõtte senised teenused jäävad samaks.

„Meie eelmist kaubamärki oleme kasutanud 2016. aastast ja see peegeldas toona väga hästi meie pakutud teenuseid. Samas aga areneb väga kiiresti nii pilvetehnoloogia üldiselt, kuid kitsamalt võttes ka ADMi pilvetehnoloogia äriliin, mis alustas küll hostinguga seotud teenuste pakkumisega, kuid laienes peatselt sellega seotud valdkondadesse. Praeguseks on meie teenused laienenud nii palju, et nägime, et eelmine nimi võib hakata edasist arengut takistama,“ ütles ADM Cloudtechi juht Klemens Arro.

Kahe viimase aasta jooksul on ADMi pilvetehnoloogia ärisuund laienenud ADM Hostingu nime all Suurbritanniasse ja Saksamaale ning keskendunud aina enam rahvusvaheliste klientide teenindamisele Euroopas.

„Koos geograafilise laienemisega oleme laienenud nii sisuliselt kui ka organisatsioonina – oleme arenenud oma klientidele strateegiliseks partneriks, kellelt oodatakse tulevikku suunatud visiooni ja võimekust viia ellu ka kõige keerulisemaid IT-lahendusi. Meie jaoks on väga oluline verstapost ka Suurbritannias ettevõtte asutamine sel kuul ning seal kohalike töötajate värbamisega alustamine,“ ütles Arro. Tema sõnul illustreerivad ka Amazon Web Services konsultatsioonipartneri sertifikaadi saamine ja Suurbritannia valitsuse pilveteenuste raamhanke võitmine ilmekalt ADM Cloudtechi ambitsioonikaid tulevikusuundi.

Koos nimevahetusega muutub ettevõtte veebiaadress, mis on nüüd www.admcloudtech.com.

ADM Interactive

E-post: info@adm.ee
Reg nr: 10474271
VAT nr: EE100046715

Tallinn

Kultuurikatel, Kursi 3, Tallinn, 10415
Tel: +372 617 7600

London

124 City Road, London, EC1V 2NX, United Kingdom
Tel: +44 7451 213604

Berlin

Schulstr. 13, 13507 Berlin
Tel: +49 15221906415