Oleme digilahendusi loov agentuur, mis aitab klientidel saavutada ärieesmärke digitaalse maailma vahenditega. Töötame välja ettevõtete digistrateegiaid ning arendame e-kommertsi- ja iseteeninduskeskkondi, korraldame kampaaniaid ja loome veebilehti. Meie loodud lahendused on igal aastal saanud võite Eesti digilahenduste tulemuslikkust hindaval konkursil Digitegu.

Meie klientideks on tõsised tegijad nii Eestis kui välismaal: Hewlett-Packard, Coca-Cola, Bosch & Siemens Home Appliances, Amnesty International, Telia, Swedbank, G4S, Toyota, Coop, Kaubamaja, ID.ee/Smart-ID (Sertifitseerimiskeskus), Ühisteenused, Rahandusministeerium ja veel suur hulk toredaid ettevõtteid, riigiasutusi ja organisatsioone.

Oleme oma valdkonnas Eestis tugevaim ettevõte ja kasvame püsivalt nii Eestis kui rahvusvaheliselt. Oleme aastaid olnud tipus Eesti agentuuritulu teenijate TOP-is.

ME OLEME SUURIM DIGIAGENTUURI GRUPP EESTIS

500
projekti aastas
~40%
tööst välisriikidesse
90+
töötajat
8,6M+
2017. a käive (EUR)

Pakume digiturunduse tervikut

Loome veebilehti ja e-poode ning paneme need digikanalites müüki kasvatama. Arendame iseteenindusi ja äppe ning aitame äriprotsesse efektiivsemaks teha. Korraldame kampaaniaid, teeme sisuturundust ning analüüsime tulemusi. Suure ettevõttena pakume tervikut, mida äri edendamiseks vajad.

Oskame hästi nõu anda ja õigeid valikuid teha

Meil on Eesti ettevõtetest suurim kogemus digiturunduse valdkonnas. Oleme näinud väga erinevaid ettevõtteid, olukordi ja lahendusi nii Eestis kui välismaal. Oleme õppinud nii enda eksimustest kui õnnestumistest. Oskame müüa nii kassitoitu kui meditsiini tipptehnoloogiaid. Kogu see teadmine on teie päralt.

Teeme seda, mida lubame

Analüüsime asjad enne põhjalikult läbi, kui midagi välja lubame. Sinu päralt on tugev projektijuhtimine, hästi sisssetöötatud protsessid ning suur ja hea meeskond. Meil on kõvasti kogemusi ning piisvalt jõudu, et kiiresti ära teha mahukaid projekte. Oleme hingega asja juures ja vastutame selle eest, mida teeme

5 PÜHENDUNUD TIIMI

 • E-kommerts lahenduste arendus ja hooldus
 • Veebiväljundiga infosüsteemide, iseteeninduste ja veebilehtede arendus
 • Digitaalmeedia strateegiad, planeerimine ja analüüs ning kampaania lahenduste tootmine
 • Kasutajakogemuse (UX) ning kaustajaliideste (UI) disain
 • Veebilahenduste pilvepõhine (Amazon/Google) nn. Managed Cloud Hosting teenus

PROGRAMEERIMINE ON MEIE KIRG

Meil on tugev tehniline meeskond, kes on jaotunud ümber 5 tuumik kompetentsi:

ARENDAME, HOOLDAME JA MAJUTAME

Ärikriitilised veebikeskonnad ei ole staatilised lahendused, mis seisavad paigal. Nad arenevad koos tehnoloogiaga ja kliendi ning kasutajate vajadusega. ADM pakub kõigile lahendustele, mis meile usaldatakse tehnilist tuge ja hooldusteenust.

Meie Managed Cloud Hosting tiim aitab teid optimaalse serveri arhitektuuri/teenusepakkuja valikul või projekteerib, seadistab ja hooldab teie lahendust ise Amazon/Google pilves.

VISIOON

 • Oleme oma klientidele strateegiline partner – kaasamõtleja, kes otsib alati parimat lahendust ärieesmärgi saavutamiseks.
 • Pakume kõike vajalikku digitaalse turunduse ja klienditeeninduse erinevates valdkondades, strateegiate kavandamisest pisimate väljundite loomiseni, ja teeme seda tipptasemel.
 • Oleme oma valdkonnas Eestis turuliider, kasvades püsivalt nii Eestis kui rahvusvahelisel suunal.
 • Hoolime oma töötajatest – meil on hea töökeskkond, huvitavad projektid ja me toetame igati oma inimeste arengut.
 • Oleme äriliselt edukad, jäädes selle juures eetiliseks, vastutustundlikuks ja ausaks.
 • Viime Eesti innovatsiooni ja väärt praktikaid maailma ja toome maailma tippkogemust Eestisse.

ADM kontor

Tunnustused

Võta ühendust

ADM Interactive

E-post info@adm.eeVAT nr EE100046715

Tallinn, Estonia

Kultuurikatel, Põhja pst 27a,
Tallinn, 10415
Telefon +372 617 7600

London, UK

First floor, 4 Winsley Street,
London, W1W 8HF,
Telefon +44 207 8717601