Otsi
Blogi
  • Saada
Täname! Vastame peatselt.

Kuidas meid leida?

Rotermanni 8 asub Rotermanni väljaku ääres ja on tuntud ka kui Uus Jahuladu. Meie juurde pääseb Uue Jahulao Ahtri tänava poolsest küljest, mänguväljaku vastast. All ukse juures on fonolukk, helistage sealt ADM-i sildiga kella. Meie kontor on 4. korrusel. Üles pääseb ka liftiga.

Sulge kaart

e!Perfomance live – midagi uut

05. november 2008    Autor: Mihkel Lauk    

Istun altexi seminariruumi tagareas ja saan mõned e!Perfomance head leiud kohe veebi toksida.

Veebikülastus = ettevõte
Pekka Koskinen: Snoobi võimaldab siduda IP aadressi konkreetse ettevõttega. Globaalselt tuvastavad nad 5+ miljonit, Soomes ~20 000 ettevõtet. Eristama peab sideteenuse ettevõtteid, kelle vahendusel liiguvad valdavalt eraisikud ja ka hulk väiksemaid, enda IP vahemikke mitteomavaid, ettevõtteid.

See on minu jaoks hea argument, miks kaaluda Google Analyticsi asemel Snoobit.

Avaliku sektori / KOV veebide ja kampaaniate statistika avalikuks!
Pets: Avaliku sektori rahakulutused veebisaitidesse ja valimiskampaaniatesse veebis saaksid hoopis uue mõõte, kui riigihangetesse panna veebistatistika analüüsikohustus nõudena kohe alguses sisse. Loomulikult peab selline statistika olema avalik. //Väga hea idee mu meelest.


Kommentaare pole

( RSSkommentaarid   TrackBack URI )

Kommentaare veel pole.

Lisa kommentaar

Comment Spam Protection by WP-SpamFree