Kaks Eesti digiagentuuride valdkonna liidrit panid seljad kokku, et laieneda edukamalt välisturgudele ja pakkuda paremat teenustevalikut ka oma klientidele koduturul. Ühiselt tegutseme edasi nime all ADM Interactive meie Kultuurikatlas asuvas kontoris.

adm_fenomen

Eesti tippagentuuridena oleme tegutsenud tõusvas joones.
Fenomen on spetsialiseerunud vabavaralisel sisuhaldusplatvormil Drupal põhinevate infosüsteemide ja veebilehtede arendusele. Fenomenis töötab 18 inimest ja ettevõtte 2015. aasta müügitulu oli 500 000 eurot.
ADM on tugeva arendusmeeskonnaga täisteenust pakkuv digiagentuur, kus on praegu 45 töötajat. Ettevõtte 2015. aasta müügitulu oli 2,5 miljonit eurot. Fenomeni tiimiga liidetakse ka ADMi olemasolevad Drupali spetsialistid. Seeläbi moodustub ADMi Drupalile spetsialiseedunud osakond, mis on regiooni suurim. Üheskoos teiste ADMi grupi ettevõtetega on meie klientide käsutuses nüüd üle 85 digi-valdkonna tippspetsialisti.

“Fenomeniga liitumine toob meile juurde tublisti võimekust iseteeninduskeskkondade, e-kommertsi ja veebipõhiste erilahenduste arenduse meeskonda,” ütles ADM-i tegevjuht Riho Pihelpuu. “Eesti Drupali-kogukonna eestvedajana on Fenomeni meeskonnal väga kõva kogemus. Samuti kasvab meie võimekus teenindada just Drupali eelistusega avaliku sektori kliente.”

“Fenomeni vaatevinklist võimaldab liitumine kiiremini kasvada välisturgudel, kus ADM-il on head suhted ja kust juba praegu tuleb üle poole ADM-i müügitulust. Lisaks annab ADM-i strateegiline ja e-turunduse kogemus meile võimaluse pakkuda oma praegustele klientidele mahukamat teenuseportfelli,” märkis Fenomeni tegevjuht Rain Benrot.

Liitumise käigus täieneb ka ADM-i juhtkond ja omanikering. „Uuteks partneriteks saavad nii liituva ettevõtte juhid kui ka praegused ADM-i äriliinide juhid. Arvestades ADM-i järgmiste aastate arengukava, on võtmetöötajate kaasamine väga oluline,“ ütles ADM-i nõukogu esimees Jaak Ennuste.

Liitumise järel jätkab ADM viie peamise äriliiniga:

  • e-kommertslahenduste arendus ja kampaaniad
  • Veebiväljundiga infosüsteemide, iseteeninduste ja veebilehtede arendus (Drupal, WordPress ja LAMP erilahendused)
  • Digitaalmeedia planeerimine ja analüüs ning kampaanialahenduste tootmine
  • Kasutajakogemuse ja kasutajaliideste disain
  • Veebilahenduste pilvepõhine (Amazon/Google) Managed Cloud Hosting teenus, erinõuete ja/või suuremate koormuste ja andmemahtudega klientidele

“Alustasime ühise visiooni loomist juba 2015. aasta kevadel,” ütles Pihelpuu. “Fenomen on Eesti tugevaim Drupali arendaja, kellega oleme ühiselt projekte teinud juba mitu aastat. Ühel hetkel leidsime, et meie mõlema visioon ja väärtused on sarnased ja tekkis idee oma tugevused ühendada.”

Fenomeni suuremad kliendid on SEB, Bisnode Estonia, Rahandusministeerium, Tartu Ülikool, Eesti Post (Omniva), Lux Express, SWECO. ADM-i võtmekliendid on Hewlett-Packard, Amnesty International, Unilever, Coca-Cola Baltic, G4S Eesti, Ühisteenused, Rademar, EAS, Sertifitseerimiskeskus ja loovagentuurid Age McCann ning D/V/S/ON.

adm_interactive

September, 2016

Võta ühendust

ADM Interactive

E-post info@adm.eeVAT nr EE100046715

Tallinn, Estonia

Kultuurikatel, Põhja pst 27a,
Tallinn, 10415
Telefon +372 617 7600

London, UK

First floor, 4 Winsley Street,
London, W1W 8HF,
Telefon +44 207 8717601